Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coraz nas więcej


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-04-23, godz. 14:55

Nasi użytkownicy napisali łącznie: 24 571 posty(ów).
Mamy już 950 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się: AMGIS
Najwięcej użytkowników online (65) było 2006-01-26 22:45


Zobaczcie jak u dołu nam rosnie :D statystyka . Podobnie jak kiedyś Towarzystwu ;)

Skorzystajmy zatem kochani bracia i Siostry z zalecanej nam przez ostatnią NSK metody rekomendacji

i powiadommy naszych współbraci o Forum, wcale nie odstępczym a tylko głośno mówiacym o naszych bolączkach i problemach.

Tu nikt nie chowa głowy w piasek, ani nie mówi nic , że tak to jest napewno!!!
Tu każdy zgadza sie z wypowiedzia PŚ, że zdamy sprawę za kazde słowo wypowiedziane, ale przed Bogiem a nie grzesznymi ludźmi!!!

Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#2 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-23, godz. 18:24

Staram się jak mogę rekomendomać ten nasz zakątek, zachęciłem kilka osób do lektury, choć SJ często boją się tu rejestrować. Może to wymaga czasu, ale ziarno zostało zasiane :rolleyes: . Również jestem za tym, żeby przemówić do świadków liczbami. Niedługo zapewne będzie nas 1000. Co najmniej 3 razy tyle czytelników. A ile ex w ogóle nie używa internetu albo nie zna tego forum...? W ten sposób można udowaodnić, że jest nas dużo i że nie jesteśmy garstką zbuntowanych krzykaczy.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#3 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-04-23, godz. 19:56

Słusznie Bracie. Cieszy liczba czytających. Jak wiem po sobie, potem jest uczestnictwo :rolleyes:
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#4 komik

komik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 81 Postów

Napisano 2006-05-07, godz. 14:54

To ja proponuję, aby osoba, która zarejestruje się jako tysięczna, otrzymała nagrodę! Ale to musi być coś niesamowitego, co będzie zapierało dech w piersiach. Zrzućmy się na wycieczkę po głównej siedzibie WTS w Brooklynie! ;) A dla 999 i 1001 użytkownika nagroda pocieszenia (za to, że byli blisko... prawdy :) ) - wycieczka do Nadarzyna!
Kto za?

#5 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-07, godz. 15:30

dostanie życie wieczne w raju na ziemi !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#6 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-07, godz. 16:13

:) wyczuwam jakiś podstęp :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#7 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2006-05-07, godz. 16:25

"Tu gdzie mnie nie ma jest ponury ciemny wieczór"
To z Turnaua ;)
Raj na ziemi może być tam, gdzie my jesteśmy, czyż nie? ;) Wszystko w naszej mocy, kochani :)
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#8 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-05-17, godz. 14:58

Żeby tylko ilość przekładała się na jakość...
Zauważam coraz mniej merytorycznych postów i nieustanny wzrost prowokacji i pyskówek. A chyba nie o to chodzi, prawda?

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#9 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-17, godz. 15:13

Bez urazy Liberal, ale ci co tylko pyskują najwyraźniej mają przyzwolenie na takie pyskowanie od Moderatorów i Admina. ;)
Nie powiem też mi się zdarza, ale nie zawsze...

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#10 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-05-17, godz. 15:22

A pewnie! Ja też mam niewyparzoną mordę, bluzgam i kłócę się z kim popadnie [vide czat]. Ale jednak jestem zdania, że poziom tego Forum spada z każdym miesiącem na pysk.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#11 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-05-17, godz. 16:14

powiadommy naszych współbraci o Forum, wcale nie odstępczym a tylko głośno mówiacym o naszych bolączkach i problemach.


Drogi Kloo staram się jak mogę ;) rekomenduje, szczególnie na oneckim czacie w pokoju Świadkowie_jehowy...niestety kochani bracia, jakoś nie wierzą w moje zapewnienie, że nie sami odstępcy tutaj się wypowiadają i za każdym razem kiedy się zorientują, że podałam komuś adres strony, banują mnie bezlitośnie. :(

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#12 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-17, godz. 18:17

opowiem wam jak ja tu trafiłam .....Moi rodzice prowadzili studium biblijne z jakims gosciem, i przyprowadzili go do mnie, żeby mu pokazać co to jest internet :) No i ja światła kobieta mu tłumacze i mówię zobacz a tak działa wyszukiwarka i wpisałam Świadkowie Jehowy.... i w wynikach na pierwszym miejscu była strona brooklyn sp. bez odpowiedzialnosci.... no i po nitce do kłębka :) Pozdrawiam :))))))
nie potrafiłam uwierzyć.......




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych