Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrażanie użytkowników


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 replies to this topic

#21 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-20, godz. 17:55

Faktycznie, da się zauważyć pewną tendencję do "politycznej hipepoprawności". Coś na zasadzie: "wprawdzie wiemy, że SJ są błeeee, ale po co o tym mówić głośno...?".
Czym innym jest umiejętność konstruktywnego dialogu, a czym innym podkładanie się rozmówcy, byle go nie "urazić", nawet kosztem obłudy czy ukrywania prawdy...

Odnośnie HC, bo jeszcze się nie wypowiadałem: gościu przeginał już wielokrotnie. I nie chodzi mi o jego "wiedzę" (czy raczej jej brak), ale o chamskie rozwalanie wątków i wprowadzanie chaosu, mimo prośb innych użytkowników. O brak składnych i logicznych odpowiedzi, o notoryczne mijanie się z tematem. Czyli klasyczny sposób działania spamera. Dlatego nie stanę w obronie HC
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#22 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-05-20, godz. 18:04

Iszbinie, to że nie umiesz przyznawać się do błędów jest i pozostanie tylko Twoim problemem. Pisz sobie co chcesz, ROTFL-uj jak głupi do sera, jest mi to obojętne.

Jakich błędów? Na razie to Ty nie umiałeś przeczytać postu poprawnie. Ale zwisa mi toto.

Dobrze że inni moderatorzy prezentują wyższy poziom kulturalny i intelektualny.

Niewątpliwie. Ale czego to dowodzić ma? Że HC nigdy nie spamował, nie rozwałał wątków (każdy zmoderatórów wyciął mu mase postów - ja bym ich nie zliczył), że co? Że gdyby nie te zabiegi, to wejście tu na Forum nie miałoby żadnego sensu, bo byłby zwykły chaos. Za to Ty włazisz na gotowe i raptem udajesz wielkiego obrońce biednego, kulturalnego HC. Co nie zmienia faktu, że nadal będę wycinał z premedytacją jego posty nie na temat, bez wzgledu co sądzisz o poziomie mej kultury czy fryzury.

#23 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-20, godz. 18:28

A je jeszcze nigdy nie mialem problemow z HC z jednej prostej przyczyny - nie czytam jego wypocin :) i nie odpowiadam na nie.
Gdyby kazdy tak zrobil to choplak by sobie sam poszedl.
Ale skoro jakas ilosc osob mu odpisuje to chlopak sie nakreca i ma do tego zupelne prawo :)

Kazdy ma prawo do pisania na forum :)
Posty Andryszczaka w tym akurat temacie to mniej wiecej ta sama liga co HC.
I co bedziemy robic pokoik dla wtajemniczonych ale nie dla Andryszczaka ? :)

Poza tym co nam da stworzenie klubu samoadoracji ?
Wypisz wymaluj jak w piosence Elektycznych gitar "wszyscy zgadzaja sie ze soba a bedzie nadal tak jak jest" :)

#24 buldog

buldog

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2006-05-20, godz. 18:30

Moze trzeba po prostu powiadomic odpowiednie grono o "wyczynach" hc na tym Forum,-chyba ze za nim stoi Nadarzym,- i wtedy nie trzeba bedzie tracic czasu na prawie juz klotnie!! :blink:

Pozdrawiam WAS

#25 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-05-20, godz. 18:34

Iszbinie, odnosząc się do mojej wypowiedzi:

Dobrze że inni moderatorzy prezentują wyższy poziom kulturalny i intelektualny.

piszesz demagogicznie:

Niewątpliwie. Ale czego to dowodzić ma? Że HC nigdy nie spamował, nie rozwałał wątków (każdy zmoderatórów wyciął mu mase postów - ja bym ich nie zliczył), że co? Że gdyby nie te zabiegi, to wejście tu na Forum nie miałoby żadnego sensu, bo byłby zwykły chaos. (...)

Wyżej stoi jak byk, że uważam HC za spamera, a problem widzę nie w "cenzurze" tylko w tych Twoich wypowiedziach, które pozwalają Stefanowi strugać męczennika.

Ale Ty mnie zarzucając niezrozumienie tekstu, sam dowodzisz, że albo niezrozumiałeś mojego tekstu (co jest małoprawdopodobne, bo tekst "uważam HC za spamera" jest jednoznaczny) albo wykazujesz się złą wolą i demagogią.

Różnica między Tobą, Iszbinie, a kulturalnymi moderatorami jest taka że oni robią swoje i nie obrażają uczestników, a Ty jesteś zbyt chamski i zbyt nerwowy. I na tym koncentruje się moja krytyka.

Dalej piszesz:
Co nie zmienia faktu, że nadal będę wycinał z premedytacją jego posty nie na temat, bez wzgledu co sądzisz o poziomie mej kultury czy fryzury

No i właśnie o to chodzi. Tnij spamy zamiast wszczynać awantury.

#26 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-05-20, godz. 19:16

ja dorzucę swoje 3 grosze pytanie: czy to jest forum Świadków Jehowy? bo jak zauważyłem niektórzy z Was próbują na siłę dialogu z tą sektą ! ja osobiście nie zmieniam swojego zdania, jest to sekta, która zniewala ludzi, jest to sekta destrukcyjna i z jako taką dialogu nie może być, bo i zainteresowani takiego dialogu nie chcą ! i co się tak oburzacie na drastyczne posunięcie Iszbina !? a może niektórzy z Was dalej tkwicie w szponach tego totalitaryzmu !?




zgadzam się,
pozdrawiam Andrzej

#27 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 01:40

[quote name='ISZBIN' date='2006-05-20 10:57'] Pozdr; [/QUOTE]
Ta metoda nazywa sie "OSZOLOMOLOGIA"
[/quote]
1/ "że jestes zwykłym pajacowatym oszołomem"
2/ " Teraz też ci się to pajacu udało"

Coz za slownictwo :lol: Rodem z Wersalu :lol:

"bo już nie musisz odpowiadać na swój zarzut w wątku o ,,chwalczyni Jehowy'', ktora rozsmarowała kolesia, bo udało ci sie stworzyć temat zastępczy, czyli NIE NA TEMAT."

Oczywiscie Moderator jeszcze raz powtarza swoje osady , nie cytujac jednak dalej mojej wypowiedzi ktorej osadu dokonal sam jak Pan i Wladca :lol:

Ciesze sie z jego wypowiedzi , bo one same go okreslaja :(
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#28 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 01:50

Obiektywnie (co jest FAKTEM) wywaliłem HC to,...............

On to robi celowo.

Oczywiscie ze robie to celowo , aby pokazac poziom "kultury" pewnych ludzi :( i wtym przypadku golabek wpadl w sidla , z czego sie nie powinienem cieszyc :( , ale tez i nie jestem tym zaskoczony :)

"Nie mam zamiaru silić się na obiektywizm"

O tym to ja juz od dawna wiem :(

"Mi nigdy ideologia nie przysłoniła hobby, a wyłącznie tak traktowałem www."

Szanowni Panstwo teraz odkryto przed wami Ameryke !!! Otoz tworca witryny Brooklyn nie robil tego aby was wybawic ode zlego ale dla hobby

"5 lat roboty pójdzie się je**ć (prosze nie wycinać słowa je**ć - to ocena 5ciolatki tworzenia stylu strony)."

Ciekawe jak zareaguje gremium wspolmoderatorow gdy zaczne "ciskac" podobne lacinskie slowka ? :)
Aha wiem moderatorzy nie maja uprawnien do moderowania moderatora ........
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#29 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 01:52

Nie miejcie za złe moderatorowi, że czasami nazywa rzeczy po imieniu.

Pzdr

A mnie rowniez wolno od czasu do czasu ?
;)
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#30 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 01:54

Ty nie masz pojęcia, bo używasz Forum o ŚJ do promocji swego wyznania. Oto Twa obiektywność.

Inni w sposob obiektywny promuja swoje hobby :lol:
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#31 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 01:59

Moze trzeba po prostu powiadomic odpowiednie grono o "wyczynach" hc na tym Forum,-chyba ze za nim stoi Nadarzym,- i wtedy nie trzeba bedzie tracic czasu na prawie juz klotnie!! :blink:

Pozdrawiam WAS

Jak by sie go tu pozbyc ?? :lol: tak bylo ladnie i cacy bez HC ........... "Hobbysta" z katolikiem sie nawzajem wychwalali a teraz co ??
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#32 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-21, godz. 04:56

;-) w końcu hc zaczął pisać po ludzku ;-) zauważyliście, że to co powyżej napisał, napisał od siebie ;-) 0 wersetów ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#33 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 06:44

;-) w końcu hc zaczął pisać po ludzku ;-) zauważyliście, że to co powyżej napisał, napisał od siebie ;-) 0 wersetów ;-)

A zauwazyliscie ze juz ktos kogos usilowal sie pozbyc ?

Lk 22:2 NS "I naczelni kapłani oraz uczeni w piśmie szukali skutecznego sposobu, by się go pozbyć, bali się bowiem ludu."

Ten ktoz tez caly czas "sypal" wersetami jak z rekawa ..................
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#34 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 07:43

Ta metoda nazywa się WYWALANIEM TWOICH POSTÓW, które sa nie na temat i nie zmienie zdania, że jestes zwykłym pajacowatym oszołomem,.........................

Definicja wyrazy "na temat" ( wg Iszbina )

"Na temat to znaczy zle o Swiadkach Jehowy" :lol:

ale poniewaz to jest "smiesznie" na temat moderatora to bedzie to "WYWALONE.............."

:lol:
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#35 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-05-21, godz. 08:10

to co powyżej HC nasmarował, dowodzi, że moja krytyczna ocena działań iszbina okazała się słuszna. Stefan został dopieszczony "prześladowaniami" i może dowoli strugać męczennika.
Wnioski:
1) lepiej po prostu ciąć spamy, niż wszczynać awantury,
2) używanie słów niecenzuralnych, z reguły obraca się przeciwko bluzgającemu.

Na marginesie, zauważam istotną różnicę między ŚJ a "tym światem".

Na tym forum, od czasu do czasu ktoś sobie westchnie na temat wywalenia HC, od czasu do czasu ktoś zaproponuje poinformowanie jego zboru itd. Ale nikt tego nie realizuje. Bo moderatorzy są wolni od totalitarnej mentalności. Natomiast w świetlanej, "wolnościowej" organizacji, jeden donos i niepokorni dostają kopa za bramę. Na tym polega różnica między wolnością a jej brakiem.

"Hobbysta" z katolikiem sie nawzajem wychwalali a teraz co ??

A teraz nic. To nie jest zbór ŚJ, tutaj wazelina nie jest potrzebna.
Gdy iszbin robi coś wartościowego, to go chwalę. A jak dał plamę, to go krytykuję.
To się nazywa wolność słowa. Pojęcie zapomniane u świadków Jehowy.

#36 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 08:34

to co powyżej HC nasmarował, dowodzi, że ...............

1) lepiej po prostu ciąć

To się nazywa wolność słowa.


no wlasnie : wywalanie niektorych postow t jest wolnosc slowa

:lol: :D :rolleyes: :) ;) :lol: :rolleyes: :)


dobra definicja ............. :lol:
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#37 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-05-21, godz. 08:54

właśnie tak. Cieszę się że się ze mną zgadzasz, Stefanie... ;)

Cięcie NIEKTÓRYCH postów, jest praktyczną realizacją wolności słowa.

Cenzura prewencyjna oraz wywalanie użytkowników np. za to że są ŚJ albo za to że są katolikami czy za to że są niewierzący, byłoby łamaniem wolności słowa. Natomiast cięcie tego, co obraźliwe albo niezwiązane z tematem, jest jak najbardziej w porządku.

Wyobraźmy sobie np. że przyszedłby do nas na forum nawiedzony sprzedawca telefonów komórkowych. W co czwartym wątku, pisałby: "jeśli głosisz telefonicznie, używaj sami swoi, bo oni mają cenę 29 gr/minutę połączenia" albo ""jeśli polemizujesz ze świadkami Jehowy telefonicznie, używaj sami swoi, bo oni mają cenę 29 gr/minutę połączenia" itd. do znudzenia. Natomiast pozostałe 75% wypowiedzi byłoby merytoryczne.

I co wtedy należałoby zrobić, aby uszanować wolność słowa? Tolerować 1000 postów "okołotelefonicznych" czy wywalić gościa na amen, razem z 334 postami merytorycznymi?

Należałoby go ostrzec, a potem posty nie dot. tematu grupy wyciąć.

#38 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-21, godz. 10:56

HC, przyjedź na posiedzienie Sejmu, wejdź w trakcie obrad na mównicę, wysyp worek ziemniaków, a później wygłoś jedno z płomiennych kazań w stylu Piotra Skargi (a fe, o był ksiądz :P ). Przy tym ubierz się w strój błazna. Wówczas zobaczysz, jak bardzo w naszym kraju nie przestrzega się wolności słowa :D :lol: . Tu nie Francja :rolleyes: .

Ps. Właśnie w taki sposób wcinasz się w cudze posty.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#39 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-05-21, godz. 14:45

Niektóre posty są kasowane, niektóre posty są przenoszone, a niektóre treści są wycinane. Jest to podyktowane troską o zachowanie należytego komfortu dyskusji. A komfort ten podnosi ograniczenie tego wszystkiego, co z tematem danej dyskusji nie ma wiele wspólnego.

Dlatego trzeba liczyć się z tym, że będziemy usuwać wypowiedzi o charakterze obraźliwym oraz wycinać treści poważnie zaburzające płynność dyskusji lub niezgodne z regulaminem.

Warunki korzystania z Forum Watchtower zostały określone w formularzu rejestracji. Zatem każdy użytkownik powinien zdawać sobie sprawę z istnienia tego rodzaju procedury:


Proszę pamietać, że nie ponosimy odpowiedzialności za wysyłane wiadomości. Nie gwarantujemy ani nie ręczymy za dokładność, pełność lub użyteczność żadnych z postów i nie jesteśmy odpowiedzialni za ich treści. Wiadomości przedstawiają zdanie swoich autorów, niekoniecznie będących punktem widzenia tego forum. Jeśli któryś użytkownik odczuje, że jakaś wiadomość jest obraźliwa, zachęcamy go do niezwłocznego skontaktowania się z nami. Mamy możliwość usuwania takich wiadomości i będziemy przykładać wszelkie starania, aby to robić, jednak w rozsądnym odstępie czasu i pod warunkiem, że uznamy to za słuszne.


Formularz rejestracji zawiera także informację o zakresie tego, co nie jest na forum mile widziane:


Poprzez korzystanie z tego serwisu zgadzasz się, że nie będziesz używać forum do wysyłania materiałów, które są umyślnie fałszywe i/lub obraźliwe, niedokładne, wulgarne, nienawistne, nieprzyzwoite, bluźniercze, zawierające groźby, zagrażający czyjejś prywatności lub niezgodne z prawem.





A teraz pytanie, od którego rozpoczął się ten wątek:


Jak dyskutować, jeśli można się narazić na ataki personalne nawet ze strony kogoś, kto jest moderatorem (...)?


Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Może taka odpowiedź nie będzie w pełni zadowalająca, ale innej w tej chwili nie mam pod ręką.


Moderator przypomina człowieka pilnującego porządku na dywanie. To taki ktoś, kto pilnuje, by ludzie nie wchodzili w brudnych butach na nasz wspólny dywan. Jeżeli wchodzą, to trzeba ich upomnieć, przegonić, skłonić do ściągnięcia butów i zawsze użyć odpowiedniego środka czyszczącego - tak, by ten dywan nadal wyglądał korzystnie.

Właśnie dlatego nie ma najmniejszego sensu, by człowieka w brudnych butach na wspomnianym dywanie oblewać gnojówką. Co niby na tym zyskamy? Nic nie zyskamy, a na dodatek dywan będzie się nadawał do wyrzucenia.
Ponadto nie jesteśmy tu sami i nie mamy prawa zamieniać tego dywanu w brudną szmatę. Przecież jesteśmy po to, by tak się nie stało.


Dlatego nie rozumiem, jak jeden marny post do zmoderowania mógł wywołać takie żenujące widowisko. Ja także kasuję, wycinam i przenoszę. I pewnie robię to o wiele częściej niż ktokolwiek inny tutaj. To zwyczajna czynność porządkowa i z faktu jej wystąpienia nie trzeba robić show. Nie ma też powodu, by rzygać na ludzi wulgarnymi wyzwiskami.

Tak już ten świat jest zbudowany, że czasem trzeba się do pewnych zasad dostosować. Przykro mi, ale to konieczność. A jeżeli ktoś chce podpowiadać innym w kwestii kulturalnego zachowania, to powinien robić to w taki sposób, by jednocześnie nie dyskwalifikować wartości tego, co ma do przekazania.


W tym wątku nie chodzi wcale o debatowanie nad słusznością moderowania postów. Moderator może korzystać ze swoich uprawnień. I to powinno być oczywiste. Nasza dyskusja tutaj odnosi się do jednej ważnej sprawy - jak (i jak nie) moderować.

Każdy ma inny styl, ale nie każdy styl jest dobry. Jesteśmy omylni, a nasze metody nie zawsze przynoszą zamierzone rezultaty. Ale to nie znaczy, że można posuwać się do chamstwa. Ja na zaproszenie do chamstwa na pewno nie odpowiem.
Co dobrego uzyskaliśmy dzięki temu? Efektem jest ten właśnie wątek i dyskusja w oparach przesadyzmu i personalnych uszczypliwości. To zwyczajna strata czasu.


Nie można zapominać, że agresja to argument na poziomie piaskownicy. Myślę, że nas wszystkich tutaj stać na nieco więcej.


jb


.jb

#40 buldog

buldog

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2006-05-21, godz. 15:07

TO ZWYCZAJNA STRATA CZASU111 :angry: jb ma racje!!!pozwolmy mu dalej w spokoju pracowac i cieszmy sie z tego , ze jest ktos , kto chce to robic!!!!!!

Pozdrowienia dla MODERATOROW :rolleyes:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych