Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Wersja Forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 replies to this topic

#21 Kris

Kris

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 201 Postów

Napisano 2006-08-08, godz. 14:55

Ale masakra... jak po wojnie... wszystko od nowa...
gdzie jest
zniszczone ziarenko piasku
którego nikt już nie pokocha
którego nikt już nie skrzywdzi
los?
zabrał mu uśmiech
otarł wszelką łzę
szukam go
w ciemnościach
na skraju czasu
tam gdzie wieczność
ma swą przepaść...

#22 danielqwerty

danielqwerty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 67 Postów
  • Lokalizacja:Świętokrzyskie

Napisano 2006-08-08, godz. 17:30

Mam nadzieję ze nowi użytkownicy którzy zechcą odwiedzić forum będa to mogli zrobić w prosty sposób, bo grzebanie w plikach systemowych może zniechęcić... mi na szczescie sie udało bezpiecznie zawitać z powrotem...
Strumień ostry jak nóż
spowija nutami policzki
jak wąż - Szatan to gra
na fortepianie życia...
wije sie łzami po twarzy
odwodząc serce od szczęścia
szyderczo - w Twych oczach
w grzech mnie otulił...

#23 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-08, godz. 17:41

Rany, właśnie z tym mam problem! :angry: :( :( :( W domu bez kłopotów wszystko ładnie sobie ustawiłem, ale w pracy... NIE DAM RADY, bo mam zblokowany dostęp do plików windowsa!!! I tego nie jestem w stanie odkręcić! Znacie jakiś sposób, żeby uruchomić forum bez wpisywania do pliku systemowego? Napiszcie, proszę, bo inaczej będę zmuszony drastycznie ograniczyć swoje pisanie tutaj... :(
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#24 miedziana_cyna

miedziana_cyna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 273 Postów

Napisano 2006-08-08, godz. 17:51

Na samym początku przeraziłem się, bo zniknęły moje posty i w ogóle przestałem na forum istnieć :P Wszak zarejestrowałem się po owym 18 czerwca.

No ale znów jestem :D

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów :)
Miedziana cyna, żelazny sód, wanadowy skand, berylowy tantal, kadmowy molibden...

#25 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-08-08, godz. 17:56

A czemu nie działa kolorowanie forów i wątków z nowymi postami od ostatniej wizyty?
[db]

#26 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2006-08-08, godz. 17:58

Nareszcie w domu.

Ale Nadarzyniacy zrobili swoje
:lol:


Kloo.. to Anioł Jehowy dał tu komuś pstryczka w nos, za bardzo ubliżaliście ludziom to musiało nastąpić przebudzenie.
Bracia z Nadarzyna są zbyt szlachetni i zajęci innym dziełem niz łamaniem kodów tego forum.
Nie uważasz ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#27 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-08, godz. 18:16

Kloo.. to Anioł Jehowy dał tu komuś pstryczka w nos, za bardzo ubliżaliście ludziom to musiało nastąpić przebudzenie.
Bracia z Nadarzyna są zbyt szlachetni i zajęci innym dziełem niz łamaniem kodów tego forum.
Nie uważasz ?


P.K.Dick
masz niezłe poczucie humoru. "Zbyt szlachetni i zajęci" okłamywaniem innych, że są książętami nowego świata. Po co mieliby się brudzić takim forum, skoro "szaraczki" mogą to zrobić za nich.
Czesiek

#28 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2006-08-08, godz. 19:59

P.K.Dick
masz niezłe poczucie humoru. "Zbyt szlachetni i zajęci" okłamywaniem innych, że są książętami nowego świata. Po co mieliby się brudzić takim forum, skoro "szaraczki" mogą to zrobić za nich.


Wierzę w Boga i dobre ludzi skłonności, ludzi z WTS.
Każdy popełnia błędy.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#29 buldog

buldog

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2006-08-08, godz. 20:07

Wierzę w Boga i dobre ludzi skłonności, ludzi z WTS.
Każdy popełnia błędy.



#30 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-08, godz. 20:12

dlaczego zabrzmiało to tak sugestywnie <_<
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#31 buldog

buldog

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2006-08-08, godz. 20:18

Myslalem ,ze mi sie juz nie uda , bo komputerowiec ze mnie zadny , ale czego sie nie robi w imie IDEI :D :P !!POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!


I po zmianach trzeba sie jeszcze uczyc na nowo pisac!Idzie nowe? :)

#32 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-08, godz. 20:20

albo jestem zbytnio pdejżliwa albo coś mi tu smierdzi <_<
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#33 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-08, godz. 20:23

Wierzę w Boga i dobre ludzi skłonności, ludzi z WTS.
Każdy popełnia błędy.


To prawda. Wszyscy popełniamy błędy - jedni większe, drudzy mniejsze. Ale jeśli ktoś strzela seriami błędów niczym karabin maszynowy, a później twierdzi, że nie strzelał, tylko szył na maszynie i każe innym w to wierzyć, to chyba jest coś nie tak...
Ja wierzę w Boga i w człowieka. Natomiast w ludzi spod znaku wieżyczki już zdecydowanie mniej.

Ps. Czy ktoś mi odpowie, jak mam wejść na forum bez wpisywania czegoś tam do rejestru systemu??? :(
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#34 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-08-08, godz. 20:26

P.K.D. Miły Mój



Bądź uprzejmy powiedzieć jaką nową myśl 4 z CK WTS przedstawiło na zgromadzeniu, apropos Pszenicy?? A ja powiem kto z Nadarzyna zajmuje się tymi Forami :ph34r:
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#35 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-08, godz. 20:31

Wow, Kloo napisz chociaż, czy jest to jakiś TW, czy też może kontakt operacyjny :) . Byle by nie wyszło tak jak ostatnio z tą pielgrzymką do papieża w 1981 r. ;) :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#36 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-08-08, godz. 20:52

Ja o dziwo wchodze bez wpisywania czegokolwiek gdziekolwiek, na takim linku jak dotychczas.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. własnie się na czacie dowiedziałam, ze Braciszek Jaracz, każe sobie sebolkowi gdzies grzebać...bo inaczej nie wejdzie :blink:

#37 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-08, godz. 21:03

PS. własnie się na czacie dowiedziałam, ze Braciszek Jaracz, każe sobie sebolkowi gdzies grzebać...bo inaczej nie wejdzie :blink:



nie braciszek jaracz kaze sebolkowi tylko ja prosiłam sebolka o posta w tym temacie bo myslałam,ze maja podobne problemy z logowaniem sie na strone :P
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#38 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-08-08, godz. 21:33

To kto w koncu miał sobie grzebać ?????? <_<

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#39 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-08-08, godz. 21:56

a ja nie wiem, niech sobie grzebią sebolek z jaraczem gdzie im sie żywnie podoba :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#40 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-08, godz. 22:51

Wreszcie w domu :)
I znowu datę armagedonu przełożono? A ja myślałem że to już tuż tuż... :P



PS No i też popieram pomysł jakiegoś wsparcia Administracji --> "złotówka dla watchtowerówka" :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych