Skocz do zawartości


Zdjęcie

O Godność Tego Forum I Ludzi Tu Piszących


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 replies to this topic

#1 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-08-13, godz. 09:51

Na fali watku o stronie internetowej i zamieszczonych tam komunikatów.


Ja nie mam ojca diabła!

I ja podejmę kroki bo znam swoje prawa i uważam ,że nikt nie ma prawa nikogo bezkarnie obrażać z powodu innych poglądów.

I jeszcze jedno: Taka bezkarność powoduje, ze upada autorytet naszych wypowiedzi. No bo skoro pozwalamy na take obrażanie to oznacza, że widocznie Straznica i gorliwi ŚJ mają racje. Mało tego widocznie, boimy się ,że w razie konfrontacji przegramy bo racji nie mamy!

Ja się nie boje!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#2 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2006-08-13, godz. 10:01

Mój ojciec był raczej aniołem, kocham go choć nie ma go wśród zywych już wiele lat. Ma
Ma

#3 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-08-13, godz. 10:23

Pozwalamy, nie pozwalamy... Jak "pozwolimy" tzn. że "boimy się prawdy" a jak "nie pozwolimy" to jesteśmy "cenzorami" itd.

Kiedyś mieliśmy podobnego gatunku problem z miłośnikiem Koranu imieniem Jacek.
Dobrze, że pozwolono się Jackowi wypowiedzieć i czytelnicy wiedzą, co oburzyło Świadka Allaha Jehowy imieniem Jacek, a także dlaczego JB pocięła jego teksty. Każdy ma swój rozum i samodzielnie wyciągnie wnioski, kto ma rację. Jedni dojdą do wniosku że "Allah ukara tych którzy fałszują prawdę o 4 pancernych i psie", :) a inni uznają, że wycięcie tekstów nt. Gajosa i filmu w którym grał, a także pełnego tekstu hymnu ZSRR było zasadne.

Tutaj podobnie. Każdy niech samodzielnie wyciągnie wnioski.

Arturze, ja myślę, że takie wypowiedzi powinny zostać, gdyż świadczą o autorze, a NIE o adresacie.

Użytkownik Sebastian Andryszczak edytował ten post 2006-08-13, godz. 10:54


#4 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2006-08-13, godz. 10:42

I masz rację Sebastian, ja wiem kto był moim ojcem i to mi wystarczy. Inni mogą sobie mysleć, mówić co chcą, świadczy to tylko o nich. Ma
Ma

#5 rikibaka

rikibaka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 142 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2006-08-13, godz. 14:50

Pierwszy raz się usmiałęm jak zobaczyłem dedykację z http://www.klimczewski.nazwa.pl/. Drugi raz gdy zobaczyłem jak to poruszyło Arturem. Chłopak niedługo będzie sie z całym światem sądził :D

#6 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-08-13, godz. 14:52

Pierwszy raz się usmiałęm jak zobaczyłem dedykację z http://www.klimczewski.nazwa.pl/. Drugi raz gdy zobaczyłem jak to poruszyło Arturem. Chłopak niedługo będzie sie z całym światem sądził :D



i będzie tak jak w Samych Swoich "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi byc po naszej stronie" ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#7 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-13, godz. 15:10

Oczywiście oburzanie się na taki kretynizm nie ma najmniejszego sensu. Wystarczy zdrowo się z tego uśmiać. Nie zniżajmy się do poziomu bycia takimi samymi kretynami. Co można by powiedzieć w takiej sytuacji. Najlepiej byłoby zwrócić się do autora tej bzdury, mniej więcej takimi słowy:

Panie Klimczewski, uważam Pana za KRETYNA. Dlaczego? Ano dlatego, że wrzucasz Pan do jednego worka odstępców, świadków (są tutaj), POTENCJALNYCH ŚWIADKÓW (również są tutaj, ale nie wiadomo... czy zostaną świadkami), jak i osoby niezwiązane ze świadkami. Żenada. I to się nazywa miłość bliźniego? Wydawanie świadectwa? Osobiście przez takich prywitywów jak Pan mogę być uznawany za syna wszystkich demonów; mi to nie przeszkadza. Ale innym? Mam nadzieję, że albo Pan sam przeczyta te słowa, albo powtórzą je Panu przyjaciele spod znaku wieżyczki. Lubię otwartość i dlatego nie owijam w bawełnę, a zatem powtórzę: jest Pan prostakiem, kołtunem i bezmózgowcem.

Z poważaniem
Zajadły Świadkożerca von Brooklyn Killer
BJ
Syn wszystkich demonów

:D :D :D :P :P :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#8 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-13, godz. 15:20

Na fali watku o stronie internetowej i zamieszczonych tam komunikatów.
Ja nie mam ojca diabła!

I ja podejmę kroki bo znam swoje prawa i uważam ,że nikt nie ma prawa nikogo bezkarnie obrażać z powodu innych poglądów.

I jeszcze jedno: Taka bezkarność powoduje, ze upada autorytet naszych wypowiedzi. No bo skoro pozwalamy na take obrażanie to oznacza, że widocznie Straznica i gorliwi ŚJ mają racje. Mało tego widocznie, boimy się ,że w razie konfrontacji przegramy bo racji nie mamy!

Ja się nie boje!


jak to było?

"Psy szczekają a karawana idzie dalej"

niech szczekają, po to są psami...
Czesiek

#9 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-08-13, godz. 15:47

zgadzam się z przedmówcami ;-) sądy polskie na pewno mają wiecej spraw, które wymagają pilnego rozstrzygniecia niz pomówienia jakiegoś ciemniaka spod znaku brooklynu ;-) to świadczy o nim i jego najbliżyszym towarzystwie ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#10 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-13, godz. 15:48

Swiat sie konczy :) Kociki Psami :)
Jednak patrzac tak z boku czasemmozna sie bac zeby czasem nie ugryzli :)
http://www.bracia.org/3dzien/target17.html

#11 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-08-13, godz. 15:52

Swiat sie konczy :) Kociki Psami :)
Jednak patrzac tak z boku czasemmozna sie bac zeby czasem nie ugryzli :)
http://www.bracia.org/3dzien/target17.html


Voldi jesteś słodki musiałem to sprawić, dawka smiech na cały tydzień :D
Dołączona grafika
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#12 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-08-13, godz. 16:34

Bracie Jaraczu jak chcesz mogę mu wysłąc na maila twoja odpowiedz.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#13 buldog

buldog

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2006-08-13, godz. 18:21

I kon by sie tez usmial :D :) :lol: :rolleyes: ;)

#14 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-08-13, godz. 18:45

(apropos fotka)
Ech, no i teraz wiemy gdzie poszło złoto......w uzębienie SJ.......ze Związku R.
:) :)


P.S.:jak już pisałem: niech sobie Klimczewski pisze, co mu ślina na jęzor przyniesie....spływa mi to po plecach....i to równo
(jak tu zaglądasz Klimczewski, to zacytuj to sobie z 10 razy, dzięki......
.....no i jak nie zmienisz tego, to ta w.w. diagnoza może ci pozostać na długo....no ale twój wybór)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-08-13, godz. 19:11


#15 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-13, godz. 21:04

Ten na tej fotce to chyba jakiś były radziecki obszarnik :) . Kiedyś w ZSRR (nie tylko zresztą) złote zęby były symbolem prestiżu :P .
Artur, a ślij, jeśli taka Twoja wola. Mi jest wszystko jedno. "Odi profanus vulgus et acero" (Gardzę ciemnym tłumem i nienawidzę go"), jak mawiał Cycero :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#16 saraj

saraj

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2006-08-14, godz. 08:02

Pierwszy raz się usmiałęm jak zobaczyłem dedykację z http://www.klimczewski.nazwa.pl/. Drugi raz gdy zobaczyłem jak to poruszyło Arturem. Chłopak niedługo będzie sie z całym światem sądził :D


Rikibaka ja dokładnie tak samo :D

Pozdrawiam

#17 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-08-14, godz. 19:38

Artur chyba zapomina o tym, że sądzić się należy TYLKO z tym, kto posiada zdolność honorową...
A Pan Klimczewski najprawdopodobniej jej nie posiada.

#18 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-14, godz. 21:09

Niech sobie gadają głupoty jakie tylko im ślina na język przyniesie, cóż miłość bliźniego poznamy po owocach, a niektóre już widzimy :)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#19 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-08-16, godz. 20:16

Pierwszy raz się usmiałęm jak zobaczyłem dedykację z http://www.klimczewski.nazwa.pl/. Drugi raz gdy zobaczyłem jak to poruszyło Arturem. Chłopak niedługo będzie sie z całym światem sądził :D

hahaha, ja też :D
Szczerze powiedziawszy, poprawiło mi to humor, tym bardziej, że po raz n-ty usłyszałam dzisiaj: "słodka jak anioł" ;) Z nostalgią przypomniałam sobie, jak w liceum po którymś takim komplemencie przebrałam się na Dzień Wiosny za diabła :)


Przy okazji: czy ktos wie, jak się skończyło forumgate z duchownymi?


Pozdr :)

#20 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-16, godz. 20:54

Przy okazji: czy ktos wie, jak się skończyło forumgate z duchownymi?

Coś mnie ominęło?
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych