Skocz do zawartości


Zdjęcie

"NADARZYNOWIEC" - serwis informacyjny o NADARZYNIAKACH


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 replies to this topic

#1 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-13, godz. 05:57

"NADARZYNOWIEC" - główny serwis informacyjny o NADARZYNIAKACH
Ciekawe materiały o Nadarzyniakach, obserwacje satelitarne oddziału Towarzystwa Strażnica w Nadarzynie, mapy itp.
Wszystko na stronie: [...] :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#2 Padre Antonio

Padre Antonio

    Ateista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-13, godz. 08:48

Narazie tylko animacja satelitarna i skan mapki Nadarzyna, ale jeśli będzie uzupełniane wiarygodnymi newsami to może być ciekawe.
"Jeśli dojdziesz ostatecznie do tego, że nie ma Boga, zachętą do cnoty i odwagi niech będzie dla ciebie radość i przyjemność, jaką dawało ci samo myślenie, i miłość innych, którą ci ono zapewni" Thomas Jefferson

#3 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-13, godz. 09:09

No, początki są obiecujące. Czekamy na dalsze materiały, np. zdjęcia z ukrytych kamer. Mogą być kamerki telefoniczne :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#4 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-13, godz. 14:20

No, początki są obiecujące. Czekamy na dalsze materiały, np. zdjęcia z ukrytych kamer. Mogą być kamerki telefoniczne :P

Pojawiły się nowe działy: oprogramowanie Nadarzyna, systemy komunikacyjne, pewny grunt! :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#5 jojo_goldap

jojo_goldap

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 43 Postów

Napisano 2006-10-13, godz. 20:36

Spoko stronka naprawde ktoś wpadłe na ciekawy pomysł. Ciekawe jak reaguja władze Betelu na takie informacje. Ja będąc kordynatorem zastanawiał bym się z kąd mają taki przeciek.

#6 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-13, godz. 22:06

Spoko stronka naprawde ktoś wpadłe na ciekawy pomysł. Ciekawe jak reaguja władze Betelu na takie informacje. Ja będąc kordynatorem zastanawiał bym się z kąd mają taki przeciek.

Nowy punkt na stronie: "CEL PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH NADARZYNIAKÓW" :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#7 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-10-14, godz. 08:04

Jaki przeciek? Te informacje podane na stronie są g... warte. Każdy 10-latek znalazłby to wszystko w internecie przy pomocy strony www.google.com oraz programu google earth, jak sądzę, w jakieś pół godziny.

#8 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-14, godz. 08:27

Jaki przeciek? Te informacje podane na stronie są g... warte. Każdy 10-latek znalazłby to wszystko w internecie przy pomocy strony www.google.com oraz programu google earth, jak sądzę, w jakieś pół godziny.


Spoko, ja tam mówię, że dobry przeciek nie jest zły ;) :P .
Ps. Fly, nie traktuj tego z taką kamienną powagą B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#9 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2006-10-14, godz. 12:16

Fly, nie traktuj tego ani odrobinę z powagą :D

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#10 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-10-14, godz. 12:17

Jaki przeciek? Te informacje podane na stronie są g... warte. Każdy 10-latek znalazłby to wszystko w internecie przy pomocy strony www.google.com oraz programu google earth, jak sądzę, w jakieś pół godziny.

No ale nikt tego tak wybitnie, wyśmienicie i na najwyższych szczeblach umysłowych nie przedstawi,
jak nasz słynny użytkownik LD. Już sam podkład muzyczny daje poczucie wtajemniczonego agenta.
A co dopiero jak kur trzy razy zapieje, to....będzie rosół a może nawet i konkurujące temu zaparcie.
Pozdrawiam :)


(aby gorzko nie zapłakać, to pilna uwaga wyjaśniająca: oryginalny tekst jest całkiem inny, zobacz przykładowo Mat.26:34,75)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-10-14, godz. 12:31


#11 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-14, godz. 13:00

Jaki przeciek? Te informacje podane na stronie są g... warte. Każdy 10-latek znalazłby to wszystko w internecie przy pomocy strony www.google.com oraz programu google earth, jak sądzę, w jakieś pół godziny.

Ostatnio interesuje mnie następujące zagadnienie: kto ze starszych Nadarzyna, regularnie lata do Stanów?
Czy ktoś robił taką listę?
Strona istnieje dopiero 40 godzin, więc nic dziwnego, że dużo faktów jest jeszcze przemilczanych, czy może Brat ma dojście do broszury: "Żyć razem w jedności?" :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#12 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-15, godz. 00:33

Ostatnio interesuje mnie następujące zagadnienie: kto ze starszych Nadarzyna, regularnie lata do Stanów?
Czy ktoś robił taką listę?
Strona istnieje dopiero 40 godzin, więc nic dziwnego, że dużo faktów jest jeszcze przemilczanych, czy może Brat ma dojście do broszury: "Żyć razem w jedności?" :)

No i jest w komplecie słynna broszura Nadarzyniaków: Żyć razem w jedności. Zapraszam! :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#13 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-15, godz. 01:49

No i jest w komplecie słynna broszura Nadarzyniaków: Żyć razem w jedności. Zapraszam! :D


A po Polsku nie masz?
Czesiek

#14 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-15, godz. 03:09

A po Polsku nie masz?

Właśnie skończyłem czytać i treść jest taka sama jak w temacie JB z linku: http://watchtower.or...s...ost&p=31745 i jest to dobra pouczająca praca, naprawdę jest tak jak JB pisze i jeszcze jeden wniosek: wersja angielska i polska są zgodne w treści, no może za wyjątkiem temperatury w stopniach Farenhajta, która to temperatura ma być optymalna dla Nadarzyniaka.
Jako jeszcze jeden smaczek, można dodać fakt, że w Betel panuje wyzysk klasy robotniczej, Nadarzyniacy pracują 8 godzin i 35 minut, a przerwa na obiad jest liczona oddzielnie i co na to powie PIP. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#15 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-15, godz. 03:24

wersja angielska i polska są zgodne w treści

A z tym to może być różnie, bo ta konkretnie wersja anglojęzyczna jest z 1974 roku, więc jest już nieco przeterminowana. Od tego czasu pojawiło się kilka wersji z poprawkami. Trzeba będzie znaleźć coś nowszego, by sprawdzić, jakie zmiany wprowadzono.
.jb

#16 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-15, godz. 04:40

A z tym to może być różnie, bo ta konkretnie wersja anglojęzyczna jest z 1974 roku, więc jest już nieco przeterminowana. Od tego czasu pojawiło się kilka wersji z poprawkami. Trzeba będzie znaleźć coś nowszego, by sprawdzić, jakie zmiany wprowadzono.

Może i coś się zmieniło, ale doktryn to tam raczej nie ma, może znowu powiedzie się akcja Norweskich szpiegów i będzie coś aktualnego. :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#17 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-10-18, godz. 09:36

"NADARZYNOWIEC" - główny serwis informacyjny o NADARZYNIAKACH
Ciekawe materiały o Nadarzyniakach, obserwacje satelitarne oddziału Towarzystwa Strażnica w Nadarzynie, mapy itp.
Wszystko na stronie: [...] :)


Przepyszna muzyka mi się włączyła. Gratulacje, jest tu jedynie słuszna. Pasuje jak kij do przewielebnie cielesnej d... ciałeczka wykolejeńczego.
Dreszczyk "horrorycznego" odbioru jest przepiękny. Podobny odczuwałem przy filmie i muzyce ze "Stawki Większej Niż Życie"

#18 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-18, godz. 12:34

Przepyszna muzyka mi się włączyła. Gratulacje, jest tu jedynie słuszna. Pasuje jak kij do przewielebnie cielesnej d... ciałeczka wykolejeńczego.
Dreszczyk "horrorycznego" odbioru jest przepiękny. Podobny odczuwałem przy filmie i muzyce ze "Stawki Większej Niż Życie"

No jeszcze jest "17 mgnień wiosny" ale ta melodia będzie pasować gdy zaczniemy pisać po rosyjsku na forum, gdy ruszy fala emigracji ze wschodu. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#19 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-18, godz. 14:53

NOWOŚCI:
- dodałem Tajną listę formularzy Towarzystwa Srażnica
- zobaczyć można identyfikator betelczyka (zdjęcie z ukrytej kamery)
- wreszcie dodałem oryginalną wiarogodną symbolikę Masońską na stronie Nadarzynowiec

Zapraszam do dyskusji, link do strony j/w. :D

Użytkownik lightdrink edytował ten post 2006-10-18, godz. 15:46

Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#20 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-22, godz. 16:35

NOWOŚCI:
- dodałem FOTOKOPIE TAJNYCH FORMULARZY TOWARZYSTWA STRAŻNICA
- pojawiła się na stronie księga gości.


Zapraszam do dyskusji, opinii, refleksji, link do strony j/w. :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych