Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konferencja KBWE


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2006-12-05, godz. 23:12

Jeszcze nie całkiem ucichła sprawa przynależności Towarzystwa Strażnica do ONZ, i znów znajdujemy czołowych przedstawicieli WTS zasiadających w jednej ławie z politykami. Pamiętam jak zabronione nam było uczestnictwo w wyborach na przewodniczącego klasy w szkole podstawowej. No cóż, czasy się zmieniają. :P
A ile flag tam wisiało. :P

Dołączona grafika
Obecni byli rzecznicy WTS m.in. z Belgii, Angli, z Patterson, and Mister Michał Hoszowski z... Nadarzyna. :blink:
Więcej tutaj:
Link -> Konferencja KBWE w Warszawie, czyli jazdy na szkarłatnej bestii ciąg dalszy ;)

Użytkownik brooklyn_hunter edytował ten post 2006-12-08, godz. 10:57

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#2 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-12-05, godz. 23:36

Pamiętam jak zabronione nam było uczestnictwo w wyborach na przewodniczącego klasy w szkole podstawowej. No cóż, czasy się zmieniają. :P
A ile flag tam wisiało. :P


Staropolskie przysłowie mówi: co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie ;)
[db]

#3 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-05, godz. 23:38

Fiu, fiu. :D A ciekawe, czy śpiewali jakiś hymn? :D O ile był śpiewany. :) Albo chociaż, czy powstali podczas odśpiewywania. :rolleyes: Bo mnie uczono, że jak wszyscy wstają do hymnu to ja mam siedzieć. Taki "Buntownik Bez Wyboru". :P :P :P

Ciekawe, kiedy prezes WTS, będzie ubiegał się o Urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych. :lol: :lol: :lol:


"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#4 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2006-12-05, godz. 23:49

(...)
Ciekawe, kiedy prezes WTS, będzie ubiegał się o Urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych.


Terebincie, czy ty nie przesadzasz? Jak ty sobie to wyobrażasz, że zamiast jednostek zbrojnych do Iraku wysylani beda glosiciele z traktatem zatytulowanym "Kres religii falszywej jest bliski"? :D

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#5 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-05, godz. 23:58

Terebincie, czy ty nie przesadzasz? Jak ty sobie to wyobrażasz, że zamiast jednostek zbrojnych do Iraku wysylani beda glosiciele z traktatem zatytulowanym "Kres religii falszywej jest bliski"? :D

Może i nie. Ale pamiętaj Brooklyn. Im więcej ropy, to tym większa możliwość produkowania takich traktatów. :lol: :lol: :lol: Zresztą, jak marines będą głosić dobrą nowinę, to jak myślisz, będzie większy, czy mniejszy przyrost? :lol: :lol: :lol:

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#6 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-12-06, godz. 05:28

no dobra, a czy ktos wie w jakim celu byli oni tam zaproszeni ! bo samo wypicie "browara" z politykiem to jeszcze nie czyni współpracy!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#7 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-12-06, godz. 08:21

no dobra, a czy ktos wie w jakim celu byli oni tam zaproszeni ! bo samo wypicie "browara" z politykiem to jeszcze nie czyni współpracy!


No przecież na pewno byli zaproszeni właśnie w celu wypicia browara. To się przecież rozumie samo przez się ;)
[db]

#8 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-06, godz. 09:58

A ta literatura to SJ czy nie ? Chciałbym się upewnić bo trudno mi do tego sie odniść bo podobne trochę do... ale czy jest to to o czym myślę?
Dołączona grafika
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#9 Fly

Fly

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 712 Postów

Napisano 2006-12-06, godz. 11:07

A ta literatura to SJ czy nie ? Chciałbym się upewnić bo trudno mi do tego sie odniść bo podobne trochę do... ale czy jest to to o czym myślę?


Nie sądzę, nie kojarzę tych okładek. I nie są nawet w znajomym stylu, tylko wielkość by się zgadzała.

#10 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-06, godz. 11:44

może oni np. poszli się poskarżyć na prześladowania w jakimś kraju europejskim?
pamiętam, że kiedyś sądzili się z Grecją potem z Francją, może chcieli po prostu prosić o wolność wyznania?

doktryna WTS przywołując przykład Pawła który odwoływał się do cesarza, pozwala na tzw. "prawne ugruntowanie dobrej nowiny"

#11 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2006-12-06, godz. 12:20

...może oni np. poszli się poskarżyć na prześladowania w jakimś kraju europejskim?
pamiętam, że kiedyś sądzili się z Grecją potem z Francją, może chcieli po prostu prosić o wolność wyznania?

Tematem omawianym na konferencji miedzyinnymi jest obrona praw czlowieka. Wczoraj wklepalem na Google slowa takie jak: KBWE , Jehowy, OCSE i wyskoczylo mi pare linkow na temat odmowy sluzby wojskowej w Polsce w latach 80-tych przez SJ i ich odsiadki za to w kiciu.
Link

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#12 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-06, godz. 12:24

a może teraz np. wprowadzane są gdzieś w Europie prawa karające za odmowę służby wojskowej?
my już przyzwyczailiśmy się, że nikt nie jest karany. Może gdzieś w Europie mam miejsce krok wstecz?
słyszałem że były takie plany w Polsce, ale ich nie zrealizowano. Może w innym kraju narastają represje?

#13 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-12-06, godz. 16:35

A ta literatura to SJ czy nie ? Chciałbym się upewnić bo trudno mi do tego sie odniść bo podobne trochę do... ale czy jest to to o czym myślę?
Dołączona grafika

To są raczej ulotki propagandowe KBWE, bo na tej z prawej str, widać osobę głosującą w wyborach.
Czesiek

#14 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-06, godz. 16:39

niekoniecznie. Równie dobrze może być to reklama jakiejś "apolitycznej" książki WTS, np. "prawdziwy pokój i bezpieczeństwo, skąd?" A tekst (nieczytelny na tak małym zdjęciu) może np. nawoływać do "niepokładania ufności w książętach", ale w Mesjańskim Królu i jego dygnitarzach z Brooklynu.

#15 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-12-06, godz. 17:11

Bo tak mówiąc szczerze, polityka WTS przypomina takiego pasożyta. Kiedy dzieki polityce mozna coś zyskać to jest pierwszy, działa, wysyła przedstawicieli itd. Ale żeby samemu coś dać to nic....
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#16 jon

jon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 35 Postów
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-12-06, godz. 17:21

Bo mnie uczono, że jak wszyscy wstają do hymnu to ja mam siedzieć.


wstać - tak, śpiewać - nie

#17 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-06, godz. 17:35

ja pamiętam że dawniej przeważało stanowisko "siedzieć", a z biegiem lat "wstać ale nie śpiewać"

jest to dowód na ewolucję (nauki strażnicowej)

#18 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-06, godz. 17:54

jest to dowód na ewolucję (nauki strażnicowej)

Ja skłaniam się raczej ku twierdzeniu, że nauka strażnicowa została stworzona przez istotę świadomą. Czyli byłby to projekt, ale raczej mało inteligentny :).

#19 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-12-06, godz. 18:15

Bynajmniej, aż taki głupi to on też nie jest. Przedewszystkim jest świetnie, przygotowany i "wyłozony. Te cytaty, ktoś musiał znaleść i odpowiednio powycinać. To była olbrzymia praca i wymagała inteligencji.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#20 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-06, godz. 22:08

wstać - tak, śpiewać - nie

Mnie uczono, że nie mogę wstać. ;) Wstanie, już mnie nie kwalifikowało do "wyróżnienia się w tym szatańskim świecie". ;) Świadek Jehowy MUSI się wyróżniać spośród ludzi. Gdybym wstał i nie śpiewał, ktoś kto by stał za mną mógłby pomyśleć, że ja śpiewam. ;)
Ale z tego co pisze Sebastian, to widzę, że już się trochę zmieniło.

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych