Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze statystyki


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 15:27

Macieju
nigdy się nie spotkałeś ze stwierdzeniem, że jak nie głosisz, to zginiesz w armagedonie?
A na czym polega głoszenie w"organizacji?
NSK podaje "wstępniaki" którymi głosiciel ma zachęcić spotkaną osobę do przyjęcia publikacji i przeczytania jej. Wielu z głosicieli nie ma zielonego pojęcia jak obronić na podstawie Biblii to, co naucza WTS. Niektórzy wyciągają z torby "prowadzenie rozmów" i niezdarnie próbują znaleźć odpowiedź na zadane pytanie, inni umawiają się na spotkanie i obiecują, że przygotują odpowiedzi. A jak dojdzie do spotkania, to przeważnie przyprowadzają jakiegoś brata, który próbuje tłumaczyć to co naucza WTS w oparciu o publikacje WTS nie w oparciu o Biblię.

Więc nie dziw się, że w potocznym odbiorze głoszenie śJ = rozpowszechnianie publikacji WTS

ja chce tylkow ramamch statystyki napisac ze dzis jestem trzeci w kolejnosci co do gadatliwosci..... to chyba prawie jak pionier pomocniczy , czy jak sieto u was nazywa????
(u was.. znaczy tu na forum)
dziekuje za uwage

ja chce tylkow ramamch statystyki napisac ze dzis jestem trzeci w kolejnosci co do gadatliwosci..... to chyba prawie jak pionier pomocniczy , czy jak sieto u was nazywa????
(u was.. znaczy tu na forum)
dziekuje za uwage

acha i zapre sie , kark skrece ale pawla r. pobije
[font=Tahoma]

#2 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-09, godz. 15:32

Hubercie niedawno cos Maciej o gadatliwości na tym forum pisał :D Może chetnie to powtórzy B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#3 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 15:34

Hubercie niedawno cos Maciej o gadatliwości na tym forum pisał :D Może chetnie to powtórzy B)


ja sie z Mackiem w wielu sprawach zgadzam ale nim nie jestem to raz
dwa to wiem ze gdzie nie brakuje slow tam i o grzech latwo. 3. jak mowia prawdziwi polacy:: Spass muss sein!
mam nadzieje ze zrozumiales
[font=Tahoma]

#4 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-09, godz. 15:48

Maciej nie chce mi sie grzebać w Twoich postach ale napisałeś niedawno wyraźnie coś o ilości postów jakie są pisane na tym forum :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#5 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2006-12-09, godz. 15:51

Maciej nie chce mi sie grzebać w Twoich postach ale napisałeś niedawno wyraźnie coś o ilości postów jakie są pisane na tym forum :P

rzeczywiście Pawle. wskoczyłem tu stosunkowo niedawno, a już siedzę w drugiej 10 jeżeli chodzi o ilość wypowiedzi. oczywiście moim celem nie jest ilość, ale jakość prowadzonej dyskusji ;)

#6 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-09, godz. 15:57

rzeczywiście Pawle. wskoczyłem tu stosunkowo niedawno, a już siedzę w drugiej 10 jeżeli chodzi o ilość wypowiedzi. oczywiście moim celem nie jest ilość, ale jakość prowadzonej dyskusji ;)

Aż korci mnie by pogrzebać w Twoich wypowiedziach i Cie zacytować ale chyba to i tak nic nie wniesie więc sobie daruję...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#7 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 16:00

rzeczywiście Pawle. wskoczyłem tu stosunkowo niedawno, a już siedzę w drugiej 10 jeżeli chodzi o ilość wypowiedzi. oczywiście moim celem nie jest ilość, ale jakość prowadzonej dyskusji ;)

w drugiej dziesiatce??????????
nie martw sie ciebie tez *pobije**
ups .mialo byc dogonie i pojdziemy ramie przy ramieniu
bez podtekstow
[font=Tahoma]

#8 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 16:19

w drugiej dziesiatce??????????
nie martw sie ciebie tez *pobije**
ups .mialo byc dogonie i pojdziemy ramie przy ramieniu
bez podtekstow

mam ambicje zostac moderatorem tu..... udzielem sie na tylko tematach ze juz nie mam czasu kiedy do toalety biegac...hihihiih
[font=Tahoma]

#9 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-09, godz. 16:20

ja nie zamierzam nikogo gonić, bo nie zależy mi na statystykach, mimo że gdyby nie to że "jestem tutaj jeden ale w trzech osobach", to chyba byłbym pierwszym gadułą tego forum.

#10 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 16:24

ja nie zamierzam nikogo gonić, bo nie zależy mi na statystykach, mimo że gdyby nie to że "jestem tutaj jeden ale w trzech osobach", to chyba byłbym pierwszym gadułą tego forum.


a to jest oszustwo!!!!

jeslis tu w trzech osobach to mozesz na siebie oddac trzy glosy w maliniarskim maratonie


polak potrafi??
[font=Tahoma]

#11 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-09, godz. 16:34

Żadne oszustwo, moje nicki nigdy ze sobą nie dyskutują.

Zarejestrowałem się na forum, używając imienia nazwiska i nr komórki, a na dodatek powstawiałem znaki łaczenia (_) zamiast spacji.

Uzytkownicy żalili się, że gdy wypowiada się
Sebastian_Andryszczak_0609890909 to rozbija to układ strony.
Potem zmieniłem nr komórki i zarejestrowałem się jako
Sebastian Andryszczak 05031346907 już ze spacjami.
Gdy kolejny raz zmieniłem komórkę, uznałem, że podawanie komórki w nicku to niezbyt mądry pomysł i zarejestrowałem się raz jeszcze.

Co prawda istnieje możliwość techniczna, aby moderator przypisał wszystkie moje wypowiedzi do jednego nicka, ale ponieważ pod pierwszym nickiem napisałem 14 postów a pod drugim 599, więc nie męczyłem moderatorów takimi prośbami, bo przenoszenie 613 wypowiedzi zajęłoby pewnie cały wieczór albo i więcej czasu.

A poza tym, mam za duży dystans do tego forum aby oszukiwać w tak "ważnym" głosowaniu.
Ale jeśli chcesz, to "komisja wyborcza" może na Twój wniosek zmienić hasła do moich starych nicków, abym nie mógł się zalogować pod nieaktualnymi nickami i zagłosować 3x a tylko 1x

#12 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 16:43

Żadne oszustwo, moje nicki nigdy ze sobą nie dyskutują.

Zarejestrowałem się na forum, używając imienia nazwiska i nr komórki, a na dodatek powstawiałem znaki łaczenia (_) zamiast spacji.

Uzytkownicy żalili się, że gdy wypowiada się
Sebastian_Andryszczak_0609890909 to rozbija to układ strony.
Potem zmieniłem nr komórki i zarejestrowałem się jako
Sebastian Andryszczak 05031346907 już ze spacjami.
Gdy kolejny raz zmieniłem komórkę, uznałem, że podawanie komórki w nicku to niezbyt mądry pomysł i zarejestrowałem się raz jeszcze.

Co prawda istnieje możliwość techniczna, aby moderator przypisał wszystkie moje wypowiedzi do jednego nicka, ale ponieważ pod pierwszym nickiem napisałem 14 postów a pod drugim 599, więc nie męczyłem moderatorów takimi prośbami, bo przenoszenie 613 wypowiedzi zajęłoby pewnie cały wieczór albo i więcej czasu.

A poza tym, mam za duży dystans do tego forum aby oszukiwać w tak "ważnym" głosowaniu.
Ale jeśli chcesz, to "komisja wyborcza" może na Twój wniosek zmienić hasła do moich starych nicków, abym nie mógł się zalogować pod nieaktualnymi nickami i zagłosować 3x a tylko 1x


mysle ze tyle *prawdy * z *prawdy w tobie zostalo ze zagrasz w tym wyscigu malinowym uczciwie

hihiiih
[font=Tahoma]

#13 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 16:49

mysle ze tyle *prawdy * z *prawdy w tobie zostalo ze zagrasz w tym wyscigu malinowym uczciwie

hihiiih


no i jestem dzis najaktywniejszy!!!!!!!!
dostane przynajmniej buziaka????
[font=Tahoma]

#14 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 16:59

Czesiu chyba się jednak trochę mylisz. zwróć proszę uwagę, że my tutaj należymy do osób, które pomijając to czy mają czy nie mają racji poświęcają mimo wszystko dużo uwagi na temat Biblii i zagadnień z nią związanych. Musisz jednak mieć świadomość, że reprezentujemy dość małą grupę w stosunku do ogółu. większość ludzi nie potrafi się wogóle posługiwać Biblią, nie mówiąc już o znalezieniu podstawoawych znanych wersetów. zazwyczaj rozmówca podczas kontaktu nie rzuca z grubej rury np. "a wie Pan, że z tym 607 rokiem to nie do końca prawda ?" generalnie to jest tak jak np. ja bym teraz zapytał Sebastiana i paru kolegów będącymi katolikami: "panowie pokażcie mi na podstawie Biblii, że korzystanie z obrazów podczas modlitwy nie jest bałwochwalstwem, albo gdzie może w piśmie przeczytać o czymś takim jak limbus " zakładam, że udzielenie odpowiedzi byłoby dość kłopotliwe.
poza tym Twoje rozumowanie opiera się na stwierdzeniu, że głosiciele zajmują się przezde wszystkim kolportażem "gazetek". tak się składa, że również biorę udział w cotygodniowym zebraniu "służby" i słyszę zgoła odmienne wypowiedzi. np. "przekażcie komuś czasopismo, widząc po reakcji, że jest gotów je przeczytać" i ja to też tak rozumiem. głoszenie nie polega na wciskaniu na siłę czasopism, lecz na docieraniu z orędziem do wszystkich ludzi. w szczególności do tych, którzy poszukują Boga.
nie wiem czy o to chodzi, ale mówiłem, że jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to mówi niewyraźnie.
aha Hubert uważaj na zwroty. raczej wiemy, że "pobicie Pawła" dotyczy napisania większej liczby postów od niego, ale nigdy nie wiadomo jak to może zostać wykorzystane w przyszłości ha ha

--
podwątek: Nasze statystyki, link | moderator

obiezuje sie kontrolowac ze sformulowaniami
pozdrawiam cieplutko
[font=Tahoma]

#15 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 17:16

Widzę, Panowie, że ostro wzięliście się za bary w liczbie postów :) . Życzę Wam tylko, żeby Wasz zapał nie był słomiany, bo było już kilka takich osób.
Pozdrawiam
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#16 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-09, godz. 17:22

jestem ciekawy, jak wyglądałyby statystyki ale nie ilości postów lecz ich łacznej długości (np. w kilobajtach), pomniejszone o wszelkie cytaty, wersety i wklejki artykułów prasowych.

a co do zawodów w liczbie postów, to proszę nie brać mojej skromniej osoby pod uwagę. Niech Hubert ma uciechę...

#17 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 17:26

Sebastian, akurat nie Ciebie miałem na myśli :) . Gdyby zaliczyć tych wszystkich Twoich "Andryszczaków 050XXX" to zapewne byłbyś liderem :) . Chodziło mi o stachanowców-krótkodystansowców B) .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#18 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 17:45

Sebastian, akurat nie Ciebie miałem na myśli :) . Gdyby zaliczyć tych wszystkich Twoich "Andryszczaków 050XXX" to zapewne byłbyś liderem :) . Chodziło mi o stachanowców-krótkodystansowców B) .


czyli ze nie oddasz na mnie glosu?????
[font=Tahoma]

#19 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 18:05

czyli ze nie oddasz na mnie glosu?????


Tego nie powiedziałem :) . Ale jeszcze musisz popracować trochę, bo staż masz niezbyt imponujący :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#20 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-09, godz. 18:07

Tego nie powiedziałem :) . Ale jeszcze musisz popracować trochę, bo staż masz niezbyt imponujący :P

jak pisal Pawel do tymoteusza : niech cie nikt nie lekcewazy z powodu twojego....
no i co tam bylo dalej???
[font=Tahoma]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych