Skocz do zawartości


Zdjęcie

totalitarna wladza Administratorow


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 replies to this topic

#1 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 00:55

mam jakby wrazenie ze niewygodne tematy sa jakos tak jednostronnie zamykane. wolno krytykowac SJ ale nie wolno innych. dlatego prosze o wypowiedzi w kwestii zasad zamykania tematow. Jestem za tym by zamykac temat dopiero wtedy gdy co najmniej 3-ech SJ sie na to zgodzi lub zaproponuje i podobnie z drugiej strony. co wy na to?? czy tak nie bedzie bardziej demokraycznie zamiast terroforumatycznie???
[font=Tahoma]

#2 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-12-15, godz. 01:54

mam jakby wrazenie ze niewygodne tematy sa jakos tak jednostronnie zamykane. wolno krytykowac SJ ale nie wolno innych. dlatego prosze o wypowiedzi w kwestii zasad zamykania tematow. Jestem za tym by zamykac temat dopiero wtedy gdy co najmniej 3-ech SJ sie na to zgodzi lub zaproponuje i podobnie z drugiej strony. co wy na to?? czy tak nie bedzie bardziej demokraycznie zamiast terroforumatycznie???


Załóż sobie własne forum i zamykaj wg zasad jakie Ci się marzą. Hosting + domena to jakieś 200 PLN za rok. Niektórzy tyle miesięcznie na fajki wydają. Powodzenia. Auf wiedersehen.
[db]

#3 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 02:06

' date='2006-12-15 02:54' post='45901']
Załóż sobie własne forum i zamykaj wg zasad jakie Ci się marzą. Hosting + domena to jakieś 200 PLN za rok. Niektórzy tyle miesięcznie na fajki wydają. Powodzenia. Auf wiedersehen.

ich rauche zum Glück nicht.
[font=Tahoma]

#4 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-12-15, godz. 03:23

...co wy na to??...


Nic, śnij dalej Twoje sny. Angenehme Träume.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-12-15, godz. 03:41


#5 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 06:45

Stawiam postulat, aby Administratorów przenieść po sekcji śpiewackiej :D :lol: , a ich funkcje powinni przejąć Hubercik, Maciej i HC :lol: :P .

Ludzie, czy niektórym trzeba tłumaczyć, co to jest forum internetowe? Naprawdę tak trudno to wszystko pojąć? To nie jest żadna spółdzielnia pszczelarska czy związek filatelistyczny. Jeśli komuś nie pasi regulamin, to szerokiej drogi. Demokracja na forum internetowym... :lol: :D . To już chyba prędzej uwierzę w demokrację w WTS B) .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#6 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-12-15, godz. 07:19

Osobiście jestem za pozostawieniem przez Admina tej formy nadzorowania forum. Nie chciałbym, aby zaczął naśladować "jednie słuszną linię nadzoru" prezentowaną przez administratorów forum założonych przez śJ lub ich czatów.
Przynajmniej wiem, że mogę spokojnie tu pisać nawet jak się nie zgadzam z linią admina.
Czesiek

#7 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-12-15, godz. 08:18

Hubert to jest forum o SJ. To naprawdę nie winna administratora, ze Sj nie umią bronić swoich pogladów inaczej niz atakująć KK lub protestantów. To przecież proste.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#8 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-15, godz. 08:46

A może jednak stworzymy chociaż jeden Temat w związku z potrzebami Hubercjusza i tam będzie można rozpatrywać wszystkie sprawy nie związane z tematyką ŚJ. To rozbija konkretne tematy. To jest forum o śJ, ale można jeden temat poświęcić na dywagacje o wszystkich innych religiach niż śJ. Ja jestem aby po prostu takie wpisy automatycznie tam przenosić i będzie mniej OTów i Hubert będzie mógł się wymienić swoim "ale" (i nie chodzi o alkohol).

Hubert a Ty w ogóle zdajesz sobie sprawe co jest tematyką tego forum? :D

Użytkownik pawel r edytował ten post 2006-12-15, godz. 08:47

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#9 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-12-15, godz. 08:56

Hubert zobacz na fora śJ jak oni traktują nieswoich i tematy które im nie pasują.
na tym forum możesz pisać we wszystkich tematach.
pozdrawiam Andrzej

Użytkownik and edytował ten post 2006-12-15, godz. 08:58

pozdrawiam Andrzej

#10 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-15, godz. 08:58

Hubert zobacz na fora śJ jak oni traktują nieswoich i tematy które im nie pasują.
pozdrawiam Andrzej

Gdyby tu stosowano podobną zasadę jak na forum śJ pewnie po 10 postach już by wyleciał :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#11 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 09:20

tak myslalem . jesli to forum o SJ to znazy ze mozna tu na nich wylewac kazde pomyje.... ale jesli juz ktorys SJ chce cos uszczypliwego powiedziec to slysty: Nie na temat, to nie to forum i ucina sie admrrokratycznie temat..... to juz wiecej sprawiedliwosci w WTS- sie jest!!!!!
[font=Tahoma]

#12 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-12-15, godz. 09:22

To ja również formalnie postuluje aby dac Hubertowi jeden temat tak jak go dostał HC, bedzie spokój.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#13 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 09:25

no to niech juz tak bedtie skoro nie mozna sie doprosic . Myslalem ze jesli znalazloby sie 3-ech SJ i poparloby moj postulat to najwyzszy Ich Bin moglny sie zgodzic, no tak marzenia.
wiec ja juz chetnie pozostane na temacie tym ktory teraz zalozylem i niech to bedzie cos w rodzaju wewnetrznejopozycji ja ci od cichych owiec lub ci od krwi. to jest zgoda??????
[font=Tahoma]

#14 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 09:44

tak myslalem . jesli to forum o SJ to znazy ze mozna tu na nich wylewac kazde pomyje.... ale jesli juz ktorys SJ chce cos uszczypliwego powiedziec to slysty: Nie na temat, to nie to forum i ucina sie admrrokratycznie temat..... to juz wiecej sprawiedliwosci w WTS- sie jest!!!!!


Widać, żeś świeży na forum :rolleyes: . Poczytaj uważnie starsze posty, a dowiesz się, że wcale tak nie jest. Wielu SJ wygłaszało tu uszczypliwe uwagi i jakoś nikt nie usuwał ich postów. Pod warunkiem, że faktycznie były na temat. Poczytaj sobie choćby wypowiedzi Azariasza albo Fly.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#15 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-12-15, godz. 09:47

no to niech juz tak bedtie skoro nie mozna sie doprosic . Myslalem ze jesli znalazloby sie 3-ech SJ i poparloby moj postulat to najwyzszy Ich Bin moglny sie zgodzic, no tak marzenia.
wiec ja juz chetnie pozostane na temacie tym ktory teraz zalozylem i niech to bedzie cos w rodzaju wewnetrznejopozycji ja ci od cichych owiec lub ci od krwi. to jest zgoda??????


Nie, nie zgoda.
To dział: DO ADMINISTRATORÓW.
Jeśli chcesz sobie pojeżdzić po KRK, Babtystach, Zielonoświątkowacach, HK, czy co tam jeszcze chcesz, to znajdź odpowiednie Forum, ewentualnie jest dział TOWARZYSKI (czyli luźniejszy), a skoro przecież uważasz dogmatyke KRK za NIEPOWAŻNĄ, KŁAMLIWĄ BASNIĘ, to jest takze dział HUMOR, gdzie mozesz pisac o Wielkiej K.... ile Ci się chce.

P.S.
Postulat z 1 postu przeczytany - odrzucony. Temat zamknięty;)

#16 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 09:54

oto jest prawdziwa terrokracja!!!!!!

a co z propozycja innych np. Pwla by dac mi wlasny temat???? nazwalbym go np. terrokracja na forum albo odstepca forum albo forum inaczej.. a moze ktos poda mi propozycje tytulu????
[font=Tahoma]

#17 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2006-12-15, godz. 09:56

oto jest prawdziwa terrokracja!!!!!!


Skończ bic pianę.
Nie podoba się? Won na Forum Formacika, tam o Wielkiej K... rozpisuj eleboraty skopiowane z Prowadzenia Rozmów....

A tymczasem, żebyś zrozumiał o co chodzi na Forach tematycznych zadanie:

1) Napisz do ''Wprost'' artykuł na temat pielęgnacji drzew w ogrodzie. jak nie opublikują zadzryj morde o tym, jak NIE MA WOLNOŚCI SŁOWA w ''Wprost''.

2) Potem do ''Działkowca'' skrobnij artykuł o wewnętrzych problemach Chin, a jak nie opublikuja, drzyj w niebogłosy o braku WOLNOŚCI SŁOWA w ''Działkowcu''

Jak to doświadczenie Cie nie nauczy, wysli do ''Nowego Wampa'' kolorowankę z bajki o Sierotce Marysi, a do ''Płomyczka'' zbiór fotek nagiej laski na plaży. I niechaj w imie wolności słowa publikuja az huczy!!! A jak nie.... to drzyj morde o terrokracji i braku wolności słowa.

TEMAT ZAMKNIETY.

PS
Mój nick to Iszbin a nie Ich Bin, jesli nie umiesz czytać, to elementarz.

#18 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-15, godz. 10:01

Skończ bic pianę.
Nie podoba się? Won na Forum Formacika, tam o Wielkiej K... rozpisuj eleboraty skopiowane z Prowadzenia Rozmów....

A tymczasem, żebyś zrozumiał o co chodzi na Forach tematycznych zadanie:

1) Napisz do ''Wprost'' artykuł na temat pielęgnacji drzew w ogrodzie. jak nie opublikują zadzryj morde o tym, jak NIE MA WOLNOŚCI SŁOWA w ''Wprost''.

2) Potem do ''Działkowca'' skrobnij artykuł o wewnętrzych problemach Chin, a jak nie opublikuja, drzyj w niebogłosy o braku WOLNOŚCI SŁOWA w ''Działkowcu''

Jak to doświadczenie Cie nie nauczy, wysli do ''Nowego Wampa'' kolorowankę z bajki o Sierotce Marysi, a do ''Płomyczka'' zbiór fotek nagiej laski na plaży. I niechaj w imie wolności słowa publikuja az huczy!!! A jak nie.... to drzyj morde o terrokracji i braku wolności słowa.

TEMAT ZAMKNIETY.

PS
Mój nick to Iszbin a nie Ich Bin, jesli nie umiesz czytać, to elementarz.

mamy wiec nowy temat..... zycie prywatne Icb Bina.
wiemy np. ze jest czytelnikiem *Wprost* co wydaje mu dobre swiadectwo, bo to niezla gazeta.
w wolnym czasie pieli na wlasnej dzialeczce bo z *Dzialkowcem* tez jest na ty.
od czasu do czasu heteroswintuszy bo pod poduszka trzyma *Nowego Wampa*. uffff lepiej to niz *Nowego Mena* ale uwaga!!! jest to familiarny typ.. marzy o potomstwie i w tej mysli zaglada do *Plomyczka*
ps. ewentualnie pracuje w przedszkolu.
jakie to excytujace.... tyle juz sie wyjasnilo!!!!!
[font=Tahoma]

#19 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-12-15, godz. 10:19

mamy wiec nowy temat..... zycie prywatne Icb Bina.
wiemy np. ze jest czytelnikiem *Wprost* co wydaje mu dobre swiadectwo, bo to niezla gazeta.
w wolnym czasie pieli na wlasnej dzialeczce bo z *Dzialkowcem* tez jest na ty.
od czasu do czasu heteroswintuszy bo pod poduszka trzyma *Nowego Wampa*. uffff lepiej to niz *Nowego Mena* ale uwaga!!! jest to familiarny typ.. marzy o potomstwie i w tej mysli zaglada do *Plomyczka*
ps. ewentualnie pracuje w przedszkolu.
jakie to excytujace.... tyle juz sie wyjasnilo!!!!!


PLONK
[db]

#20 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-15, godz. 10:36

Hubercie weź wyluzuj bo naprawde sam sobie wypisujesz świadectwo...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych