Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy stosunki analne są dozwolone?


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#21 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-25, godz. 18:44

odnosnie KSK z 1991 roku. ndal jest aktualna a wszelki zmiany lub uzupelnienia starsi nanosza podszas kursow lub podczas spotkan z NO w czasie obslugi. Tak wiec czysta ksiazka bez notatek jest dzis raczej lekko mowiac niekompletna, zeby powiedziec w wielu sprawach nieaktualna.

Zasada jest taka: Nikt nie ma prawa mieszac sie do malzenstwa a juz na pewno w sprawach sypialniano- salonowych...hihihi

ja wychodze wiec z tego zalozenia ze nalezy (odniesienie do ktoregos z moich przedmowcow) nienawidziec wszystkich zboczonych praktyk. Z ta roznica ze (i to jest powtarzam moje prywatne zdanie) papierek z USC dla mnie definiuje na nowo pojecie zboczonych (czy jak kto woli.. perwersyjnych) praktyk.

osobiscie wolalbym aby moja kobieta nie sikala na mnie (Natursex). No i podnosi mi sie na mysl ze tarzam sie z moja boginia w moim albo jej (ewentualnie naszym) g...nie.

Nie mam natomiast nic jesli oboje maja odrobine albo nawet wiecej radosci z gry na flecie, czy jakbysmy to nie nazwali (sex francuski). Sex po hiszpansku jest tez niczego sobie (miedzy piersiami) . OV (Oralverkehr.. stosunek oralny) lub AV (Analverkehr.. stosunek analny).... moga przeciez pieknie obojgu wzburzyc krew.
Sam wzdrygalem sie przed sexem po niemiecku ( z polykiem) dzis stwierdzam ze sposrod roznych gierek nie ma nic lepszego. (ups!!).
Wszystko co sie dzieje w sypialni musi, powinno pozostac sprawa osobista i to nie ze wzgledu na klopoty ale ze wzgledu na lojalnosc. bez wzgledu na to co sie dzieje lub nawet jesli juz nic sie nie dzieje, sypialnia jakxbank wymaga 100% dyskrecji.

lepiej juz skoncze bo pot mi po skroniach splywa......
[font=Tahoma]

#22 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-02-25, godz. 18:56

Primo: aczymsię róznisex francuski od oralverkehr?
Secudno: Hubert a to TY połykałeś???

Wyjątkowo sie zgodze. Dzisiaj wszystko jest kwestią sumienia i starsi sie nie wtrącają. Nauczyli sie czegoś po okresie "łóżkowej inkwizycji" tak ładnie opisanej w Kryzysie Sumienia. ( czytaj spietrali ze strachu w obilczu procesów sądowych o odszkodowania) Natomiast jesli ktoś sie nie zgadza na takie praktyki a druga strona nalega to może donieść. Tak samo jesli ktoś sie pochwali jakimiś numerami i zgorszy tym współbraci tez może mieć kłopoty.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#23 Nikita25

Nikita25

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 722 Postów

Napisano 2007-02-25, godz. 19:07

Primo: aczymsię róznisex francuski od oralverkehr?
Secudno: Hubert a to TY połykałeś???

Wyjątkowo sie zgodze. Dzisiaj wszystko jest kwestią sumienia i starsi sie nie wtrącają. Nauczyli sie czegoś po okresie "łóżkowej inkwizycji" tak ładnie opisanej w Kryzysie Sumienia. ( czytaj spietrali ze strachu w obilczu procesów sądowych o odszkodowania) Natomiast jesli ktoś sie nie zgadza na takie praktyki a druga strona nalega to może donieść. Tak samo jesli ktoś sie pochwali jakimiś numerami i zgorszy tym współbraci tez może mieć kłopoty.


Wyjątkowo się zgodzę. Oficjalnie jest zabroniony sex francuski i analny a jak to jest w praktyce to różnie bywa ale nikt o tym nie mówi głośno bo wiedzą czym to grozi i wcale się temu nie dziwię.

#24 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-02-25, godz. 19:34

odnosnie KSK z 1991 roku. ndal jest aktualna a wszelki zmiany lub uzupelnienia starsi nanosza podszas kursow lub podczas spotkan z NO w czasie obslugi. Tak wiec czysta ksiazka bez notatek jest dzis raczej lekko mowiac niekompletna, zeby powiedziec w wielu sprawach nieaktualna.


czyli taki fundament talmudziku ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#25 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-25, godz. 19:50

Tak samo jesli ktoś sie pochwali jakimiś numerami i zgorszy tym współbraci tez może mieć kłopoty.

Jak ktoś się pochwali?? :blink: To by chyba musiał być jakimś zboczonym idiotą bez szacunku dla żony. I oczywiście, że zgorszy, ale nie numerkiem, ale samym tym, że o tak intymnych sprawach rozgłasza poza granicą związku.

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#26 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2007-02-25, godz. 19:51

Zasada jest taka: Nikt nie ma prawa mieszac sie do malzenstwa a juz na pewno w sprawach sypialniano- salonowych...hihihi


Czyli jest tak, jak mówiłam.

#27 Nikita25

Nikita25

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 722 Postów

Napisano 2007-02-25, godz. 20:06

Hubercie to niezwykle ciekawe co opisałeś.
Mogę prosić o wyjaśnienie ; jak do opisanych przez Ciebie praktyk ma się WTS?
Jest to zabronione czy nie?

Inną sprawą jest co kto lubi a co kto może.... :)

#28 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-25, godz. 21:56

Hubercie, rozsmieszyłeś mnie do łez tą analizą ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#29 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-02-25, godz. 22:18

Jak ktoś się pochwali?? To by chyba musiał być jakimś zboczonym idiotą bez szacunku dla żony. I oczywiście, że zgorszy, ale nie numerkiem, ale samym tym, że o tak intymnych sprawach rozgłasza poza granicą związku.


Znam co najmniej kilku takich zdolniachów....nawet wśród nich jednego SJ
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#30 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-25, godz. 22:25

[quote name='Artur Schwacher' post='53417' date='2007-02-25 19:56']Primo: aczymsię róznisex francuski od oralverkehr?
Secudno: Hubert a to TY połykałeś???

Wyjątkowo sie zgodze. Dzisiaj wszystko jest kwestią sumienia i starsi sie nie wtrącają. Nauczyli sie czegoś po okresie "łóżkowej inkwizycji" tak ładnie opisanej w Kryzysie Sumienia. ( czytaj spietrali ze strachu w obilczu procesów sądowych o odszkodowania) Natomiast jesli ktoś sie nie zgadza na takie praktyki a druga strona nalega to może donieść. Tak samo jesli ktoś sie pochwali jakimiś numerami i zgorszy tym współbraci tez może mieć kłopoty.[/quote]
1. niczym sie nie rozni
2. ni, nie ja

[quote name='P.K.Dick' post='53439' date='2007-02-25 22:56']
Hubercie, rozsmieszyłeś mnie do łez tą analizą ;)
[ciesze sie ze cie rozbawilem. mam nadzieje ze w tym co napisalem niezgodnych faktow nie bylo./quote]

Użytkownik hubert684 edytował ten post 2007-02-25, godz. 22:26

[font=Tahoma]

#31 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-02-25, godz. 22:51

Poprawka znam dwóch SJ.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#32 Nikita25

Nikita25

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 722 Postów

Napisano 2007-02-25, godz. 22:55

Poprawka znam dwóch SJ.



Czyli generalnie nie ma na to reguły.....
Jedni robią ( grzech) i milczą a drudzy robią i opowiadaja.....
Jak by nie patrzeć to lekka ..... błazenada? :)

#33 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-02-25, godz. 23:01

A jeden z nich nawet na naszym forum.

Jak to napisał Terebint:

To by chyba musiał być jakimś zboczonym idiotą bez szacunku dla żony. I oczywiście, że zgorszy, ale nie numerkiem, ale samym tym, że o tak intymnych sprawach rozgłasza poza granicą związku


To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#34 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2007-02-26, godz. 06:00

Czyli generalnie nie ma na to reguły.....J
Jedni robią ( grzech) i milczą a drudzy robią i opowiadaja.....
Jak by nie patrzeć to lekka ..... błazenada? :)


Dlaczego uparliście się na ten grzech? Nie ma żadnego grzechu w obrębie małżeństwa.


Jeśli ktoś o tym nie opowiada to nie ze strachu przed komitetem, jak to sugerował nasz praw(n)iczek, tylko widać nie chce o tym opowiadać. Czy to tak trudno zrozumieć?

Użytkownik ewa edytował ten post 2007-02-26, godz. 06:13


#35 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-02-26, godz. 07:00

Ty mnie czytaj uważnie (ile razy ja słyszałen ten argument od Ciebie!) a potem komentuj. Powiedziałej ,że jesli ktos sie pochwali to może i ktos sie poczuje zgorszony to można dostac KS (zalezy to od miejscowych starszych i NO). A nie ,ze ktoś nie opowiada bo sie boi. takiego tekstu nie było.

Wszystkich pouczasz, a sam sie nie niestosujesz, obłudnik z Ciebie i tyle.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#36 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2007-02-26, godz. 07:13

Powiedziałej ,że jesli ktos sie pochwali to może i ktos sie poczuje zgorszony to można dostac KS (zalezy to od miejscowych starszych i NO).


I jak zwykle mówisz bzdury.


Nie dostaje się raczej KS-u za zgorszenie kogokolwiek (nawet opowiadaniem o tak intymnych sprawach ;)).
Jeszcze raz powtarzam: w małżeństwie można wszystko, a jeśli ktoś o tym nie mówi to po prostu nie chce mówić.

Użytkownik ewa edytował ten post 2007-02-26, godz. 07:13


#37 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-26, godz. 09:52

Dlaczego uparliście się na ten grzech?

Ewo dlaczego twierdzisz że się ktos uparł? Czy sam fakt pisania już jest upartym bycie? :P Nie chce być zgryźliwy ale przy takim podejściu może się okazać że 95% poruszanych wątków można by ot tak podpisać "upatością" ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#38 wojtek37

wojtek37

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 612 Postów
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano 2007-02-26, godz. 10:46

Jeszcze raz powtarzam: w małżeństwie można wszystko, a jeśli ktoś o tym nie mówi to po prostu nie chce mówić.

Tak?, czyli sex analny jest moralnie dopuszczany w małżeństwie ?, - po pierwsze niby jakie argumenty miały by za tym przemawiać?. W KRzK jest mowa o poszanowaniu osoby i jako takie zbliżenie się małżonków ma w zasadzie być nastawione na prokreację. Oczywiście akceptowana jest "mowa ciała"i tzw."gra wstępna" ale bez przesady - odbyt jak by nie patrzyć został do czegoś zupełnie innego przeznaczony - czyż nie?. :lol: :P

Pewnie zaraz ktoś stwierdzi, skoro małżonkowie mogą, to i geje również bo przecież......... :unsure: B)

Użytkownik wojtek37 edytował ten post 2007-02-26, godz. 15:02


#39 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-26, godz. 11:15

Trudno nadążyć za zmieniającymi się światełkami w WTS, ale jedno jest pewne: niegdyś w małżeństwie nie można było wszystkiego... I zdarzały się zarówno upomnienia, jak i wykluczenia (rzadziej) z powodu "niedozwolonych" praktyk. Temat ten już był wielokrotnie wałkowany i nie chcę do niego wracać; wiem też, że niektórzy na tym forum sami uczestniczyli w komitetach osądzających "zbłąkane owieczki" właśnie w tym aspekcie. Nieważne. W każdy razie wydaje mi się, że stwierdzenie, iż SJ "w małżeństwie mogą wszystko" jest trochę na wyrost.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#40 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-02-26, godz. 11:48

i jako takie zbliżenie się małżonków ma w zasadzie być nastawione na prokreację.


Taaak? U ŚJ? A od kiedy?

Jeżeli ŚJ wierzą, że "jako takie zbliżenie się małżonków ma w zasadzie być nastawione na prokreację" to dlaczego nigdzie, ani słowem nie zająkną się, że może w takim razie antykoncepcja jest be?

A jeśli antykoncepcja nie jest be (ŚJ nie potępiają żadnych form antykoncepcji z wyjątkiem środków wczesnoporonnych), to w jaki sposób zbliżenie się małżonków może być "w zasadzie nastawione na prokreację" jeśli żona bierze pigułkę antykoncepcyjną?

Bajki waść bajesz.

Możesz podać jakiś cytat z lit. ŚJ, gdzie coś takiego było napisane?
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych