Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piątkowy "Fakt"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-02-26, godz. 13:25

W piatkowym fakcie ukazal sie atykul opisujacy sytuacje syna slawnego Krzysztofa Krawczyka. Napisano w nim ze synowa K.K. jest SJ i nie pozwala sie kontaktnowac z dziadkom wnuczkiem. Jesli dobrze pamietam podzielil ich temat chrztu co tez doprowadzilo do rozwodu syna K.K. Tesc obiecywal jej samochod i jakies drogie prezenty niemniej jednak ona zrezygnowala z tego na rzecz swojej wiary ktora podzielila jej rodzine.

ponizej okladka

Dołączona grafika

Postaram sie znalezc tresc tego artykulu
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#2 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-02-26, godz. 13:39

Wspomniano o tym także w "Dzienniku":

Kłótnia w rodzinie piosenkarza
2007-02-22 18:45 Aktualizacja: 2007-02-23 09:52

Krzysztof Krawczyk: Nie pozwalają mi ochrzcić wnuka

Szczęście trwało krótko. Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola Krawczyk wytrzymali ze sobą zaledwie kilka dni. Znowu mieszkają oddzielnie. Ale największy dramat przeżywa Krzysztof Krawczyk senior. Nie może widywać wnuka. Nie pozwolono mu nawet go ochrzcić.



"Nie czułem się dziadkiem, dopóki nie zobaczyłem Bartusia. Wystarczyło jednak, że popatrzyłem na to pogodne, słodkie dziecko, na jego roześmiane oczy, i coś we mnie pękło. A gdy wyciągnął do mnie swoje małe rączki, po prostu oszalałem. Słyszałem, że z facetami, kiedy rodzą im się wnuki, dzieje się coś takiego. Teraz sam tego doświadczyłem" - zwierza się "Faktowi" Krzysztof Krawczyk.

Piosenkarz bardzo się ucieszył, gdy dowiedział się, że jego syn znowu mieszka ze swoją żoną. Miał nadzieję, że kilka ostatnich miesięcy, które spędzili oddzielnie, czegoś ich nauczyły. "Nie ma większego dobra niż rodzina, a tam przecież jest już dziecko. Mam nadzieję, że im się uda, że zmądrzeli, spróbują dogadać się nawet ze względu na Bartusia" - mówił wtedy "Faktowi".

Natychmiast też postanowił działać. Powiedział młodym, że kupi im mieszkanie w Kole, które będzie zapisane na niego, a jak Bartosz Krawczyk skończy 18 lat, stanie się jego własnością. Zaproponował też Oli Fraszyńskiej, swojej synowej, że pomoże jej znaleźć pracę, zrobić prawo jazdy, a w nagrodę za zdany egzamin kupi jej samochód.

"Zdziwiło mnie, że nie wykazała entuzjazmu, a później dowiedziałem się, że mimo iż młodzi mieszkają ze sobą, nie wycofali pozwu rozwodowego. Wtedy zrozumiałem, że z tego nic nie będzie" - mówi zrezygnowanym głosem Krzysztof Krawczyk.

Jednak prawdziwym szokiem była rozmowa z synową o chrzcie wnuka. Ola Fraszyńska odrzuciła prośbę piosenkarza, by wspólnie zanieśli Bartka do kościoła. Powiedziała, że żadnego sakramentu w Kościele rzymskokatolickim nie będzie, ponieważ ona jest świadkiem Jehowy. "To dla mnie prawdziwy szok. Jestem człowiekiem głęboko wierzącym i nie do pomyślenia jest dla mnie, żeby mój wnuk był poza wspólnotą wiary swojego dziadka. To mnie tak poruszyło, że nie mogę spać" - mówi "Faktowi" Krawczyk.

Nie wie, kiedy będzie mógł następnym razem zobaczyć wnuka, bo synowa nie chce tego spotkania. "Nie mam nawet zdjęcia Bartusia, bo Ola nie pozwoliła mi go nigdy zrobić. Mówiła, że chcę wykorzystać swojego wnuka do celów marketingowych" - wyznaje łamiącym się głosem gwiazdor.

Ola Fraszyńska, synowa Krzysztofa Krawczyka, nie chce rozmawiać z dziennikarzami. "Zrobiłam wszystko, żeby ratować małżeństwo, nie udało mi si" - mówi tylko i odkłada słuchawkę.

--
źródło: dziennik.pl, link


.jb

#3 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-02-26, godz. 13:48

Wspomniano o tym także w "Dzienniku":

Thx JB wlasnie mialem wklejac ten art z dziennika ale mnie ubiegles :P
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#4 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-26, godz. 19:25

Brawo siostro Olu !
Nie daj się złamać złudnej mamonie teścia !

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#5 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-02-26, godz. 19:36

Nie daj się złamać złudnej mamonie teścia !

a ten wyjec Elivis bis ma jakies pieniądze ?;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#6 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-26, godz. 20:08

Brawo siostro Olu !
Nie daj się złamać złudnej mamonie teścia !

Jak wcześniej donosił Fakt, Ola mamonę przyjęła, inne prezenty odesłała nie rozpakowane.
Racja P.K.Dick'u zamiast porozmawiać i wyjaśnić, to lepiej sprawę postawić na ostrzu noża i zabronić dziadkowi widywać wnuka.
Czesiek

#7 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2007-02-26, godz. 20:45

Oj, bez przesady. Krawczyk też był chyba zainteresowanym, potem go przegięło w stronę KK, potem chciał tworzyć rodzinę zastępczą dla swoich bratanków czy siostrzeńców (to, co napisałam, wiem od swoich kuzynów, mających 100% obsesję na punkcie KK).


Boże, kto na poważnie bierze doniesienia z "Faktu" ...

#8 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-26, godz. 20:47

Czesiu, nie zaniżaj poziomu dyskusji :)
Za kasę mogła kupić dziecku jedzenie lub pampersy, w innych prezentach mogły być np.bałwanki.

Użytkownik P.K.Dick edytował ten post 2007-02-26, godz. 20:48


Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#9 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-27, godz. 06:18

trudna sprawa... mysle ze mozna bylo isc na kompromisy... ona mogla wziac mamone a on mogl wziac wnukana spacer ( mamusia 15 m za nimi) i bylo by happy
[font=Tahoma]

#10 Anowi

Anowi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 545 Postów

Napisano 2007-02-27, godz. 07:24

Ola jako Świadek nie wie, że przyjęcie chrztu bez wiary jest nic nie warte? Czemu wychodziła nie "w panu"? Tak bardzo kochała? To gdzie teraz podziała się jej miłość?, a może doszła do wniosku, że alimenty będą lepsze?

#11 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-27, godz. 08:37

Czesiu, nie zaniżaj poziomu dyskusji :)
Za kasę mogła kupić dziecku jedzenie lub pampersy, w innych prezentach mogły być np.bałwanki.

Chociaż byś P.K.Dick pobieżnie poczytał inne artykuły z Faktu na temat Krawczyków, zanim się wypowiesz na co zostały wydane pieniądze. Wtedy może nie zaniżałbyś dyskusji.

Dla mnie bardziej interesujące jest to w jaki sposób śJ traktuje teścia i dziadka swego dziecka, niż to co było wśród prezentów. Czyli coś czym tak bardzo szczycą się śJ - miłość bliźniego.
Czesiek

#12 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-27, godz. 09:30

Chociaż byś P.K.Dick pobieżnie poczytał inne artykuły z Faktu na temat Krawczyków, zanim się wypowiesz na co zostały wydane pieniądze. Wtedy może nie zaniżałbyś dyskusji.

Dla mnie bardziej interesujące jest to w jaki sposób śJ traktuje teścia i dziadka swego dziecka, niż to co było wśród prezentów. Czyli coś czym tak bardzo szczycą się śJ - miłość bliźniego.

Raczej nie poczytuje brukowców, nie mój poziom :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#13 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-27, godz. 09:36

Raczej nie poczytuje brukowców, nie mój poziom :)


Ale komentujesz to, czego nie znasz i o czym niewiele wiesz.
Czesiek

#14 Speed

Speed

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 11 Postów

Napisano 2007-02-27, godz. 11:22

Nie no spory ale Siostra przesadziła, nie ma prawa zabraniac się widywać z dziadkiem! to jakaś chora paranoja ;F

#15 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-27, godz. 11:24

Miałem parę numerów w ręku i nie dam sie namówić na regularne czytanie.
Ja wiem że są na przykład tacy przeciwnicy śJ co muszą przeczytać każdą Strażnicę, aby się utwierdzić że to nie jest ich ulubiona lektura, ale bez jaj.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#16 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-02-27, godz. 16:49

żeby o czymś dyskutować to trzeba to znać.
jeśli nie czytałeś to nie dyskutuj.
pozdrawiam Andrzej

#17 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2007-02-27, godz. 16:58

Raczej nie poczytuje brukowców, nie mój poziom :)

Może i masz takie ambicje, lecz czy masz ku temu warunki ?
Ja, wątpię.

#18 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-27, godz. 17:07

Jak Jezus chciał przekonać Tomasza to kazał mu palce włożyć do swego boku... ja nie jestem Jezusem, a ty nie jesteś Piotrem, więc uważaj co tam ci pasuje. Nie mam zamiaru udowadniać niczego na siłę.
Miłego wieczoru. ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#19 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-02-27, godz. 19:41

Jak Jezus chciał przekonać Tomasza to kazał mu palce włożyć do swego boku... ja nie jestem Jezusem, a ty nie jesteś Piotrem, więc uważaj co tam ci pasuje. Nie mam zamiaru udowadniać niczego na siłę.
Miłego wieczoru. ;)

Jak na razie udowodniłeś, że lubisz komentować sprawy o których nic nie chcesz wiedzieć. Ja nieczytam Faktu, ale zajrzałem do linku podanego przez JB i przejżałem tam podane odnośniki podobnego tematu o K. Krawczyku, zanim cokolwiek napisałem. Po prostu taką mam naturę nie lubię dyskutować o czymś o czym nie mam pojęcia, pewnie dlatego nadal przeglądam Strażnice i czytam te tematy co mnie zainteresują. Czy to złe P.K.Dick, że tak negatywnie komentujesz takie zachowanie.
Czesiek

#20 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-27, godz. 19:44

W porządku Czesiu, czytaj Strażnicę, poznawaj temat i dyskutuj o tym o czym już z niej wiesz..na pewno jest to lepsze od czytania i komentowania Faktu.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych