Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piątkowy "Fakt"


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#41 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-06-19, godz. 08:43

pozostaje zaczekac az ta pani bedzie Ex i zaprosic na nastepny zlot.... nie minie 24 godziny od ostatniego dnia zlotu a wszyscy bedziemy znali prawdziwe i te wyssane z palca szczegoly zycia tej pani
uklony
[font=Tahoma]

#42 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-06-19, godz. 08:51

dokładnie ;-) i jak zwykle w tych tematach (kobiet) specjalistami sa faceci ;-) ehh szkoda gadać ! może jakas Pani się wypowie ! tylko proszę nie jakaś nawiedzona religijantka !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#43 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-06-19, godz. 09:02

moze np. taka co sma wychowuje i tez miala do czynienia ze skurczybykiem co mluci ale nie placi???
[font=Tahoma]

#44 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-06-19, godz. 09:04

moze np. taka co sma wychowuje i tez miala do czynienia ze skurczybykiem co mluci ale nie placi???

dokładnie ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#45 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2007-06-19, godz. 09:56

Zachowanie tej pani nie wskazuje na dobre chęci. Jeśli prawdą jest, że Krawczyk chciał kupić wnukowi mieszkanie, a jej samochód, żądając w zamian "tylko" trochę wysiłku włożonego w kurs prawa jazdy, a tej pani zdało się to niepotrzebne, to nie wydaje mi się, by kierowało nią dobro dziecka, niestety. Raczej chce 'wydoić krowę' do ostatniej kropli mleka...
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#46 obrońca wiary

obrońca wiary

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 48 Postów

Napisano 2007-06-19, godz. 21:22

bezczelność, dla niej byłoby by to tylko pokropienie wodą, dla dziadka coś bardzo ważnego! w sumie może zabrać dziecko na spacer, iść koło jakieś fontanny, usiąść na rogu i w ciągu 15 sekund ochrzcić wnuczka :) (wystarczy formuła trynitarna i polanie [zanurzenie] wodą [w wodzie])
kiedy mama sie nawróci można zrobić chrzest sub conditione hehe
"Dominus noster Christus veritatem se, non consuetudinem cognominavit"
- Tertulian

christianos.pl

#47 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-06-20, godz. 05:26

bezczelność, dla niej byłoby by to tylko pokropienie wodą, dla dziadka coś bardzo ważnego! w sumie może zabrać dziecko na spacer, iść koło jakieś fontanny, usiąść na rogu i w ciągu 15 sekund ochrzcić wnuczka :) (wystarczy formuła trynitarna i polanie [zanurzenie] wodą [w wodzie])
kiedy mama sie nawróci można zrobić chrzest sub conditione hehe

Czy ty i.... i d.... wiesz co proponujesz?
Czy ty byś chciał aby twoje dziecko wbrew twojej woli np. obrzezali lub poświęcili bóstwom hinduskim?
A kiedy ty się nawrócisz i zaczniesz myśleć z miłością o innych i o tym co mogą czuć?
Czesiek

#48 obrońca wiary

obrońca wiary

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 48 Postów

Napisano 2007-06-20, godz. 05:47

z tego co wiem dziecko ma matke i ojca! i ojciec ma takie samo prawo do dziecka jak matka. chrzest czy obrzezanie ma symboliczne znaczenie, jesli sie w to nie wierzt nie ma zadnego odniesienia do rzecztyiwstości. ja pewnie bym i tak i tak obrzezał dziecko ze wzgledów higenicznych, jesli dla kogos było by to symbolem religijnym to mi nie przeszkadza.
"Dominus noster Christus veritatem se, non consuetudinem cognominavit"
- Tertulian

christianos.pl

#49 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-06-20, godz. 05:56

z tego co wiem dziecko ma matke i ojca! i ojciec ma takie samo prawo do dziecka jak matka. chrzest czy obrzezanie ma symboliczne znaczenie, jesli sie w to nie wierzt nie ma zadnego odniesienia do rzecztyiwstości. ja pewnie bym i tak i tak obrzezał dziecko ze wzgledów higenicznych, jesli dla kogos było by to symbolem religijnym to mi nie przeszkadza.

Ojciec i matka ma się dogadać co do wychowania dziecka, nie dziadek czy babcia. Poza tym lepiej by to zrobili planując wspólne życie. A twoja wcześniejsza propozycja jes po prostu ... (autocenzura - każdy może sobie sam dopowiedzieć pamiętając, że ja wolałem to ocenzurować).
A poza obrzezaniem czy byś powierzył swoje dziecko opiece bóstwom innych religii, tak ze względu a może oni mają rację?
Czesiek

#50 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-09-23, godz. 23:32

Inny cytat w nawiązaniu do tematu:


– Widujesz Bartka?
Krzysztof Krawczyk:
Widziałem go raz. Moja ekssynowa tyle spraw pozakładała w sądzie, niesprawiedliwych. To nie wpływa dobrze na atmosferę rodzinną. My dbamy o wnuka. Kupiliśmy meble do mieszkania jego mamy i jego. Pomagamy finansowo, bo syn płaci alimenty kilkusetzłotowe. My dokładamy drugie tyle. Ale synowa i tak sobie radzi. Jest świadkiem Jehowy, organizacji, która ma fundusze. Nie mam nic przeciwko tej dziewczynie, choć tyle krwi napsuła, w szczególności mojej żonie.

– Wybaczyłeś po chrześcijańsku?
Krzysztof Krawczyk:
To Ewa musi wybaczyć. Inaczej nigdy mój wnuk nie będzie się kąpał w naszym basenie, a ja nie nauczę go pływać. Ale wszystko jest na dobrej drodze. Synowa studiuje Biblię, stała się innym człowiekiem. Być może ta telenowela pod tytułem „wnuk” już się skończyła.

źródło: Viva!, link
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych