Skocz do zawartości


Zdjęcie

blogi


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#61 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-16, godz. 00:05

domyślam się wwwiolu, ale jak na razie nie było cięć.
Nawet zbędnej powtórki mego wpisu gospodarz jeszcze nie wyciął.

Już po cenzurze B) sam zresztą zobacz...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#62 jolik

jolik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 Postów

Napisano 2007-01-08, godz. 22:40

http://bipolar.blog.onet.pl/

#63 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-01-08, godz. 23:02

http://bipolar.blog.onet.pl/




Bez komentarza:

''Zaangażowałam się za to bez reszty w działalność religijna. W pewnym momencie przez rok spędziłam w działalności kaznodziejskiej jako Świadek Jehowy ok. 1000 godzin. Średnio miesięcznie w pozostałym okresie około 20 godzin. Oprócz tego zebrania, sprzątanie Sali Królestwa, pomoc przy przygotowywaniu większych zgromadzeń. Wtedy posypało mi się zdrowie. Bóle głowy, które znałam już wcześniej, stały się nie do zniesienia, układ trawienny odmawiał posłuszeństwa, liczne schorzenia ginekologiczne unieruchomiały mnie raz na jakiś czas i powodowały konieczność częstych hospitalizacji. W końcu zaczeły mi drętwieć ręce i nogi, pojawiły się kołatania serca. W tym momencie poddałam się i zrezygnowałam ze wzmożonej działalności. I wtedy właśnie, wgabinecie kardiologa po raz pierwszy padła fraza: "zaburzenia na tle nerwowym". Serce było zdrowe. To psychika nie dawałasobie rady.''

Link

#64 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-01-08, godz. 23:41

Bez komentarza

Jednak mamy tutaj do czynienia z dość specyficzną sytuacją, więc trzeba zapoznać się także z innymi notkami tego bloga. Z kontekstu wynika, że wzmożona aktywność w służbie kaznodziejskiej w tym przypadku niekoniecznie wynikała z popędzania przez zbór i Organizację (chociaż nie można wykluczyć, że miało to miejsce), lecz mogła być także oznaką psychozy maniakalno-depresyjnej (o czym możemy przeczytać w treści bloga). Podobnie jak nadmiar obowiązków przyjmowanych na siebie już w dzieciństwie:

Pierwsze problemy z psychiką zaczęłam mieć chyba w szkole podstawowej... chyba, spróbuję to uściślić później. Nie brałam tego do końca poważnie, chociaż byłam świadoma jakichś dziwnych zmian. W takim wieku łatwo złożyć to na karb dojrzewania i ogromu obowiązków. Właśnie wtedy aktywnie uczestniczyłam w produkcji programu dla dzieci Tut Turu, byłam przewodniczącą samorządu szkolnego przez kilka kadencji, prowadziłam własny kabaret i gazetkę szkolną, robiłam scenariusze na wszystkie szkolne imprezy. Kurczę, dobrze ze mną w szkole mieli... nauczyciele nie musieli prawie nic robić. Teraz, z perspektywy czasu, widzę, że problemy nie były tylko skutkiem przeciążenia obowiązkami, ale branie na siebie tylu rzeczy naraz było objawem choroby. Ale sporo wody w Wiśle upłynęło zanim do tego doszłam.

źródło: link


.jb

#65 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-09, godz. 12:23

http://bipolar.blog.onet.pl/


Na czarno/białym zdjęciu z prawej strony tejże strony, po prawej stronie zdjęcia jest...
...jak to się znowu zwie...ciekawy "przekaz pod(p)rogowy" a-la twarzowy.
Pozdrawiam i...jednak ktoś nas tam zawsze obserwuje i obserwuje... :)

(jest jeszcze mniej widoczny ´kapturacz´...ale rybka z nim, pokój mu)

#66 rmx

rmx

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 65 Postów

Napisano 2007-01-10, godz. 01:42

A propos bloga Ewy Grazyny - mama9...
Ta osoba to mama trzynastoletniej Noemi znanej z onetowskiego czata :)
Wymienilam z nia kilka zdan e-mailem, bo kasowala notorycznie moje komentarze [ciekawe czemu ;p]. Po jednym z ostatnich maili dostalam odpowiedz 'IDZ PRECZ SZATANIE!!!!!!!' :lol: rozbrajajace, prawda? :)
A staralam sie byc grzeczna i obiektywna... :(



eh szkoda że nie zmieniłem maila na forum, bo przyszedł do mnie z powiadomieniem ,że mam prywatną wiadomość, od pana Sebastiana A. i znowu musiałem tu zajżeć, ale teraz już koniec, zmieniłem i dajcie mi spokój

co do Noemi
nie znacie Noemi, więc co sie wypowiadacie, :rolleyes:

i dobrze wam tak,
"idźcie precz szatańskie nasienia", bo pozwalacie sobie o wiele za dużo na tym forum, te wasze uzaleznienie, dużo was będzie kosztowało, także posmiewiska z porządnych ludzi, popatrzcie jak z was się śmieją na innych fofach, aż siąść i płakać ,

oko rendgen, co do ciebie to sam narobisz w pieluchy kupkę podczas armagedonu,
żegnam nie przysyłać mi tu już zaproszeń, pilnujcie lepiej własnej wiary, która to w ostatnich dniach powoli zaczęła się sypać, heh agenci biskupi :lol:
Nauka Świadków Jehowy jest dla mnie prawidłowa i tak pozostanie :)

#67 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-10, godz. 02:14

Witaj Rmxsiku, bobasku.
Odpowiedź znajdziesz w Twoim wątku życzeń, marzeń i głębokich snów, czyli tu:


"Czyżby znowu nawiedzone pieluszki?" <=> "Ocena według Świadka Jehowt tego forum (rmx)"

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2007-01-10, godz. 02:42


#68 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-02-02, godz. 15:18

"Kiedy Ziemia będzie Rajem?"

http://egmus.blog.interia.pl
.jb

#69 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-03-12, godz. 18:40

No to się doigraliśmy :blink:
http://rekin-przestworzy.blog.onet.pl/

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#70 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-03-12, godz. 19:06

to ten rekin???
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#71 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-03-12, godz. 19:08

to ten rekin???

Ten sam :P , a link do bloga jest w temacie pokoju SJ. Udało mi sie zapamietać zanim mnie wywalili ;)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#72 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-03-12, godz. 19:30

Jestem pewien, że cytaty z tego, co tu napisałem, znajdą się na stronach internetowych prowadzonych przez byłych Świadków Jehowy. Znając ich zdolności artystyczne okaże się zapewne, że napisałem coś zupełnie innego, niż napisałem. Skoro można robić to z Biblią, to można też przekręcić wypowiedź człowieka. Czeka ich trochę pracy nad powyrywaniem z kontekstu moich słów, ale czego się nie robi dla idei.

Chyba facet się przecenia i... żyje w marixie?...

Dziwny gościu...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#73 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-03-12, godz. 19:47

Ale to oznacza ,ze Nadarzyn dał panu rekinowi, Biblijna radę aby pokój zamknąć. (mam nadzieje iż nie przekręcam słów)
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#74 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-03-12, godz. 21:21

Ale to oznacza ,ze Nadarzyn dał panu rekinowi, Biblijna radę aby pokój zamknąć. (mam nadzieje iż nie przekręcam słów)


w oryginale było tak

Poza tym ostrzeżenia braci Jezusa, które dotarły do nas niedawno,


pozdrawiam Andrzej

#75 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-03-12, godz. 21:28

Bracia Jezusa? No nie wiedziałem, ze nadzorcy i szefowie Biura Odziału mają teraz taki "tytuł". Awansowali!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#76 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-03-12, godz. 21:35

Bracia Jezusa? No nie wiedziałem, ze nadzorcy i szefowie Biura Odziału mają teraz taki "tytuł". Awansowali!


Raczej nie mieli i nie mają awansu, ponieważ ten "tytuł" odnosi się do "pomazańców".
Może chodziło mu o wskazówki CK a wolał tak to sformułować...dla świętego spokoju.
Pozdrawiam Artur

#77 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-03-13, godz. 10:29

No to się doigraliśmy :blink:
http://rekin-przestworzy.blog.onet.pl/

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



Cytuję:
'' Poza tym określenie „Świadkowie Jehowy” jest zastrzeżoną prawnie nazwą organizacji religijnej, do stosowania której nikt z właścicieli pokoju nie miał prawa.''

ROOOTFL:P Zamknąc wszystkie pokoje typu: KATOLICKI, albo do Watykanu o zgodę. Cóż Rekin dostał po ,,pupie'' od nadzorcy, Nadarzyn już wie kto co robił (na pewno z nazwiskami). A teraz na własnej skórze przekonają się jaka to wolnośc panuje u Świadków Jehowy, że nawet, żeby się określać tym mianem, trzeba mieć specjalną zgodę :PPPP

#78 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-03-13, godz. 10:34

Cytuję:
'' Poza tym określenie „Świadkowie Jehowy” jest zastrzeżoną prawnie nazwą organizacji religijnej, do stosowania której nikt z właścicieli pokoju nie miał prawa.''

ROOOTFL:P Zamknąc wszystkie pokoje typu: KATOLICKI, albo do Watykanu o zgodę. Cóż Rekin dostał po ,,pupie'' od nadzorcy, Nadarzyn już wie kto co robił (na pewno z nazwiskami). A teraz na własnej skórze przekonają się jaka to wolnośc panuje u Świadków Jehowy, że nawet, żeby się określać tym mianem, trzeba mieć specjalną zgodę :PPPP

Od kiedy to "Swiadkowie Jehowy" jest nazwa zastrzezona? Czy urzad patentowy wie o jej istnieniu? ROTFL

Użytkownik edd edytował ten post 2007-03-13, godz. 10:35

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#79 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-03-13, godz. 10:41

moikzadaniem skronym ..tekst bardzo fajny i swiadczacy o szczej trosce... facetowi nie jest wszystko jedno... fajny gosc szkoda ze nie mialem okazji poznac
[font=Tahoma]

#80 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-03-13, godz. 10:45

Od kiedy to "Swiadkowie Jehowy" jest nazwa zastrzezona? Czy urzad patentowy wie o jej istnieniu? ROTFL



Najpewniej Rekin tego sam nie wymyślił. Dam sie o głowę skrocić, że to pomysł Nadzorcy Obwodowego. Tylko wyższa rangą niewolnicy Brooklynu mogą rzucić takim kwiatkiem. W sumie to fajny precedens:

-Dzien dobry (ble, ble, ble). Jesteśmy Świadkami Jehowy.

- Tak? A macie pozwolenie na uzywanie tej nazwy?

- Co? E?

- Prosze pokazac pisemne zezwolenie na uzycie tej nazwy w rozmowie ze mna, bo... (i tu cytujemy Rekina). Skoro nie macie, to prosze wrócić, jak bedziecie mieli na to papiery oszuści, odstepcy, przestepcy prawni itd:PPP

moikzadaniem skronym ..tekst bardzo fajny i swiadczacy o szczej trosce... facetowi nie jest wszystko jedno... fajny gosc szkoda ze nie mialem okazji poznac





I nie będziesz miał: ,, Świadkowie Jehowy nie chcą spotykać w świecie rzeczywistym, gdyż spełniają wszystkie kryteria „złego towarzystwa”, o którym Biblia mówi wielokrotnie i raczej precyzyjnie.'' - Rekin Przestworzy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych