Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityczne kawały (nowy wątek na początek)


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-04-02, godz. 10:56

Prezydent Kaczynski wraz z malzonka udal sie z nieoficjalna wizyta
do prezydenta Juszczenki na Ukraine. Po uroczystej kolacji, kiedy juz
troche atmosfera sie rozluznila, po kilku toastach, prezydent Juszczenka
jako dobry gospodarz zapragnal nawiazac nic sympatii z Kaczynskimi.
Pyta wiec:
- A tiebia, Marysia, to czym truli?

#2 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-04-02, godz. 19:46

Prezydent Kaczynski wraz z malzonka udal sie z nieoficjalna wizyta
do prezydenta Juszczenki na Ukraine. Po uroczystej kolacji, kiedy juz
troche atmosfera sie rozluznila, po kilku toastach, prezydent Juszczenka
jako dobry gospodarz zapragnal nawiazac nic sympatii z Kaczynskimi.
Pyta wiec:
- A tiebia, Marysia, to czym truli?



:lol: :lol: dobre :lol: :lol:
pozdrawiam Andrzej

#3 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-04-03, godz. 11:43

To nie kawał. To przemówienie, jakie można było usłyszeć na antyaborcyjnym wiecu spod znaku Największego Świętego Ojca Rydzyka, a ten by nie kłamał, o nieee:



"Apel do Narodu Polskiego":

Zrzeszeni w SLD, Unii Pracy, Unii Wolności i Platformie Niemcy, Żydzi i volksdeutsche wprowadzili nas do satanistyczno-masońskiej Unii Europejskiej, żeby zagrabić nasz tysiącletni majątek narodowy! Jeżeli nie odrzucimy Unii, to nasze zachodnie tereny zostaną wcielone do Niemiec, a Polacy zostaną wypędzeni ze swych domów z torbami na wieczną tułaczkę i poniewierkę po obcych brukach. Kościoły zostaną przeznaczone na domy dla rabinów, a największy europejski burdel powstanie na Jasnej Górze! Budynki po zlikwidowanej armii polskiej przekształcone będą we więzienia i katownie dla katolików. Unia Europejska już poleciła wyczyścić piwnice kościołów, by można było do nich sprowadzać wiernych i gazować!

Zaplanowano, że ma nas pozostać 15 milionów! Resztę się uśmierci przez duże dawki zapisywanych antybiotyków, wyłączanie na noc telefonów starszym ludziom, przez zatrute szczepionki. Opamiętajmy się! Nie pozwólmy, by Unia Europejska przyjęła zaplanowaną nazwę Wielkie Cesarstwo Niemiec!''


Źródło.

Juz można zacząc się bac i wpłacać na pewne radyjo. Ono nas uratuje, kupimy niebawem u nich oprócz dekoderów (wykrywających Żydów i masonów) maski gazowe!

#4 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-04-03, godz. 12:21

I właśnie tacy ludzie wybrali nam prezydenta. :(

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#5 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2007-04-03, godz. 12:46

Nie należy zapominać, że kto nie głosował, ten też głosował :P

A to to... hm... no :lol:
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#6 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2007-04-03, godz. 14:00

To nie kawał. To przemówienie, jakie można było usłyszeć na antyaborcyjnym wiecu spod znaku Największego Świętego Ojca Rydzyka, a ten by nie kłamał, o nieee:



"Apel do Narodu Polskiego":

Zrzeszeni w SLD, Unii Pracy, Unii Wolności i Platformie Niemcy, Żydzi i volksdeutsche wprowadzili nas do satanistyczno-masońskiej Unii Europejskiej, żeby zagrabić nasz tysiącletni majątek narodowy! Jeżeli nie odrzucimy Unii, to nasze zachodnie tereny zostaną wcielone do Niemiec, a Polacy zostaną wypędzeni ze swych domów z torbami na wieczną tułaczkę i poniewierkę po obcych brukach. Kościoły zostaną przeznaczone na domy dla rabinów, a największy europejski burdel powstanie na Jasnej Górze! Budynki po zlikwidowanej armii polskiej przekształcone będą we więzienia i katownie dla katolików. Unia Europejska już poleciła wyczyścić piwnice kościołów, by można było do nich sprowadzać wiernych i gazować!

Zaplanowano, że ma nas pozostać 15 milionów! Resztę się uśmierci przez duże dawki zapisywanych antybiotyków, wyłączanie na noc telefonów starszym ludziom, przez zatrute szczepionki. Opamiętajmy się! Nie pozwólmy, by Unia Europejska przyjęła zaplanowaną nazwę Wielkie Cesarstwo Niemiec!''
Źródło.

Juz można zacząc się bac i wpłacać na pewne radyjo. Ono nas uratuje, kupimy niebawem u nich oprócz dekoderów (wykrywających Żydów i masonów) maski gazowe!


Czytałeś ten artykuł w całości? Manifestacja się odbyła, ale ile z tego tekstu jest "fikcją literacką" to już nie wiemy. W każdym razie musiał się w nim znaleźć fragment (to "przemówienie"), który będzie miał na celu ośmieszenie tych ludzi (nie ważne, że rzekomy apel odczytywała jedna osoba) i odwrócenie uwagi od sedna sprawy: sprzeciw wobec zabijania dzieci.

Użytkownik lantis edytował ten post 2007-04-03, godz. 14:02

Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#7 Henryk

Henryk

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 656 Postów

Napisano 2007-04-03, godz. 14:20

[...] i odwrócenie uwagi od sedna sprawy: sprzeciw wobec zabijania dzieci.

Oj...Lantis...
Jakie dzieci?
Zarodek o średnicy milimetra z gwałtu?
Płód, który i tak nie będzie żył po porodzie?
Może jednak ważniejsze jest życie matki i...dzieci, które już wychowuje?
OPANOWANIA...!!!

#8 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-04-03, godz. 14:26

Czytałeś ten artykuł w całości? Manifestacja się odbyła, ale ile z tego tekstu jest "fikcją literacką" to już nie wiemy. W każdym razie musiał się w nim znaleźć fragment (to "przemówienie"), który będzie miał na celu ośmieszenie tych ludzi (nie ważne, że rzekomy apel odczytywała jedna osoba) i odwrócenie uwagi od sedna sprawy: sprzeciw wobec zabijania dzieci.





Oczywiście, że czytałem w całości, także o rozmawiających płodach z mamą. Organizatorzy widać ZGODZILI się na taką treśc przemówienia megafonowego. Ja im go nie układałem, a mówi sam za siebie. REPORTAŻ to reportaż a nie ,,fikcja literacka,'' no ale ja wiem GW kłamie.

#9 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2007-04-03, godz. 16:02

Za to tych z TVN-u, owszem, nie brakuje. Już czekają. Czterech. I jeszcze fotografowie z gazet. Aparaty mają z takimi lunetami, jakby przyjechali fotografować żyrafy.

Nie gadamy z nimi, bo i tak poprzekręcają.

i cała reszta...

To pisze dwóch dziennikarzy Gazety Wyborczej? Jak dla mnie to się nadaje na 1 kwietnia.

Organizatorzy widać ZGODZILI się na taką treśc przemówienia megafonowego.


1. Gdzie niby "widać", że organizatorzy zgodzili się na takie przemówienie?
2. I gdzie wyczytałeś, że było to przemówienie megafonowe?

Jakie dzieci?


To mnie uświadom jakie wymiary w centymetrach muszę mieć, aby zostać uznanym za człowieka. Może człowiekiem jestem dopiero po urodzeniu?

edit:
http://info.wiara.pl...&art=1165863371
Opisany przykład radosnej twórczości dziennikarskiej duetu Kowalski-Głuchowski. Spec duet GW.

Użytkownik lantis edytował ten post 2007-04-03, godz. 16:40

Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#10 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-03, godz. 16:04

Prezydent Kaczynski wraz z malzonka udal sie z nieoficjalna wizyta
do prezydenta Juszczenki na Ukraine. Po uroczystej kolacji, kiedy juz
troche atmosfera sie rozluznila, po kilku toastach, prezydent Juszczenka
jako dobry gospodarz zapragnal nawiazac nic sympatii z Kaczynskimi.
Pyta wiec:
- A tiebia, Marysia, to czym truli?

:lol: zaśmiałam się tak głośno, że pies się przestraszył :lol:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#11 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-04-03, godz. 16:04

Przepraszam zwolennicy RM a moze inaczej... słuchaczy RM jest obecnie ok 1 mln jak to sie ma do 36 mln polaków? Zaraz sie okaze ze ten jeden mln przejmie władze i obali PiS bo przeciez bez nich PiS nie dostałby się nawet do parlamentu :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#12 Henryk

Henryk

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 656 Postów

Napisano 2007-04-03, godz. 16:28

Może człowiekiem jestem dopiero po urodzeniu?

Tak właśnie myślę!
Jeśli samodzielnie, po odcięciu pępowiny żyjesz, oddychasz, przyjmujesz pokarm...to JESTEŚ.
- Choć...i to nie jest pewne...

#13 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2007-04-03, godz. 18:27

http://www.galba.net...23/2828606.html
Zbawa: który obrazek nie pasuje do reszty? :D
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#14 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2007-04-03, godz. 18:53

Taśmy Oleksego - tego w TV nie było :) Muszę powiedzieć, że się nieźle uśmiałem czytając to.

Próbka:
O spotkaniu z Kwaśniewskim w Krynicy: fałszywiec rzuca się na szyję

O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
G: To mogłeś się całować z nim.
O: Rzucił się na mnie. A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...)
O: Kwaśniewski mnie namówił, żebym był premierem (w latach 90. – red.). Ktoś musiał być. Tu mnie zwiódł totalnie. A okazało się, że on mnie neutralizował. Ch... skończony, oszust i krętacz.
G: Ale siadasz koło niego
O: Z przymusu. Nie mogłem, miejsca były wyznaczone. Co, mam demonstracje robić?


O kapitalizmie politycznym: to robota Kwaśniewskiego


G: (o politykach do Bisztygi – red.) Janek, to wszystko była sitwa polityczna. Jak się o tym myśli, to człowiek nie rozumie, jak oni mogli na to pozwolić? Ileż tu poszło krzywdy ludzkiej.
O: Tak, zgoda. Prawda jest taka, że cały kapitalizm polityczny stworzył Kwaśniewski.
G: I wy wszyscy
O: Nie, to w jego salonie...
G: ...nakupowali wam smokingów. Wyglądaliście jak pingwiny, ku.... w czasie Bożego Narodzenia. Makabra, no.
O: Ja mam swój prywatny smoking.


Oleksy: Odświeżam umysł i będę jak brzytwa


G: Ja ci powiem. Cokolwiek się nie stanie, to będzie dla was za mało. Naprawdę.
O: Mów: dla nich.
G: Dla ciebie też, bo ty brałeś w tym wszystkim udział.
O: We władzy brałem udział w swoim okresie.
G: Mieliście w d...ie tę Polskę, ci też mają na zmianę, jeszcze nie wiedzą…
O: Ja nigdy nie miałem!
G: Oj tam!
O: Moja sitwa i owszem, miała w d...ie.
G: Masz wielką kuchnię.
O: Jaką kuchnię?
G: Byłeś gruby jak beczka jak byłeś premierem. Teraz jesteś w miarę zwykłym człowiekiem.
O: (nieczytelne) … kiedy nie mają argumentów przeciwko komuś, wtedy tak atakują
G: Ja nikogo nie atakuję.
O: Teraz ze mną na solo nie wygrasz. Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i kur... będę jak brzytwa.

Oleksy: Kwaśniewski zawsze był małym krętaczem


Gudzowaty: A Kwaśniewski brał?
Oleksy: Nie odpowiem ci na to pytanie, bo nie byłem przy tym. I jeżeli brał, to nie osobiście.
G: Miał psy spuszczone?
O: Tych zegarków miał od cholery i nosił je kur..., nie wiadomo po co. (...) Wszyscy się dziwią, że chodzą tam wycieczki i oglądają to jego mieszkanie. To jest 400 metrów kwadratowych.
G: Ale z zewnątrz oglądają?
O: Z zewnątrz. Apartament na rogu, przy samej szosie, bez kawałeczka ogródka, to jest były prezydent.
G: Widocznie Krauze nie miał komu sprzedać
O: I jaka chodzi wersja? Że dostał w prezencie od Krauzego. Nie miał wyboru i lada moment to sprzeda po prostu. Jego sprawa, ale głupio wybrał, bo musi budzić zdziwienie, że były prezydent bierze ci apartament tak ch... jak ten. Co z tego, że duży, jak niemieszkalny?
Bisztyga: A oni gdzieś budują dom?
O: Podobno w Jazgarzewie. Kupili przecież w Kazimierzu całe wzgórze od Jaśka Wołka. To jest ten artysta. Byłem tam. Piękne. Też nie wiem na kogo, bo nie na siebie, ale sam Jasio wybierał, przyjaciel mojej żony. Ale ich sprawa, ja nikomu nie zazdroszczę. Tylko że gdyby ktoś się zawziął, to apartament u Krauzego to jest minimum 4,5 mln zł. Przecież to jest 400 m, tam chodzi po 11 tys. metr, to policz sobie, ile to kosztuje, ten 400-metrowy apartament. Dom w Kazimierzu – nie umiem tego wycenić, ale na pewno jest to droga sprawa. Jazgarzew 6 ha działki z asfaltową drogą zrobioną do samego domu przez pola. I to nie jest wszystko. Ma tego majątku trochę. Jak zderzysz jego wynagrodzenia prezydenckie, a nawet Joli dochody, no to co z tego, że ona ma 100 tys. za ten program w telewizji (TVN Style), by się wstydziła tam występować.
G: Miesięcznie?
O: Nie, do grudnia. Za całoć kontraktu. I robi takie pierdoły, rozumiesz. Raz oglądaliśmy to z Majką i więcej nie oglądam. Siedzi wyfiokowana Jola i gada. Przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy. I to jest k… program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić. Teraz on (Kwaśniewski) ma dołączyć jeszcze na kolejne 10 tys., ale nie uzbiera, żeby nie wiem jak się naharował, to nie uzbiera tyle, ile potrzebuje na wylegitymizowanie tego. (...)
O: Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier...
G: Ale żonę miał ładną.
O: No, ale niestety za dużo tych liftingów.
G: Czego?
O: Liftingów.
G: Liftingi ma?
O: Oczywiście, że ma.
G: To koleżanka, ta z telewizji.
O: Wszystkie baby to mają. Najgorsze jest wiesz, co?
G: A robi się liftingi na cip...?
O: Robi się wszędzie. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej kliniki w Szwajcarii. A każda klinika ma swoją technologię. Mają podobne naciągnięcia. Podobnie się to przy oczach układa. To jak wejdą trzy, Kulczykowa, Jurkowska czy Kwaśniewska, to od razu widać, gdzie były, w której klinice.
Bisztyga: A skąd mają pieniądze?
O: Nie żartuj, Kwaśniewska nie ma?

źródło:
http://www.dziennik....ArticleId=36593
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#15 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2007-04-03, godz. 20:17

[...]


Wiesz gdzie ten tekst się nadaje? Do kloaki. Cytujesz gazetę "G... prawda". Już sam tytuł tej gazety mówi za siebie. To gazeta dla ćwierćinteligentów. Iszbin, myślałem, że masz chociaż rozum.

Użytkownik hi fi edytował ten post 2007-04-03, godz. 20:18


#16 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-04-03, godz. 20:25

i cała reszta...

To pisze dwóch dziennikarzy Gazety Wyborczej? Jak dla mnie to się nadaje na 1 kwietnia.

1. Gdzie niby "widać", że organizatorzy zgodzili się na takie przemówienie?
2. I gdzie wyczytałeś, że było to przemówienie megafonowe?

edit:
http://info.wiara.pl...&art=1165863371
Opisany przykład radosnej twórczości dziennikarskiej duetu Kowalski-Głuchowski. Spec duet GW.





No tak, a jednak ślesz teze, że GW ma taki cel, aby nic nie robić, tylko od rana do wieczora dumac jak tu okłamac, oszukać i w domysle ,,sprzedać'' społeczenstwo. Nic dodac, nic ując.

Ale

Ad 1 i ad 2.: 2 linijki wyżej niż rozpoczyna sie cytat z Apelem. I Ty mnie sie pytałeś, czy czytałem to całe? Więcej, mam to też papierowe.

Edit: Znana sprawa. A teraz po końcówce, o ile czytałeś, na pewno doszkasz się informacji, czy sprawa jest już w sadzie, czy nie. Jeśli nie wiesz DLACZEGO coś takiego zrobili, to nie musisz wiedzieć. Natomiast DOMAGAM się informacji, skoro powołujesz się portal info.wiara.pl i zakładam, że im wierzysz bardziej (choć jedno nie ma do drugiego NIC WSPÓLNEGO), na temat, co teraz jest z tą sprawą. Czekam na informacje.



PS

Oczywiście możesz wiedzieć więcej co się działo na tym cyrku pod sejmem niż NAOCZNI reporterzy. Ale kwestiami wizji się nie zajmuje.





Wiesz gdzie ten tekst się nadaje? Do kloaki. Cytujesz gazetę "G... prawda". Już sam tytuł tej gazety mówi za siebie. To gazeta dla ćwierćinteligentów. Iszbin, myślałem, że masz chociaż rozum.





Czytam, to co chę przeczytać. Moge być dla Ciebie i a-inteligentem. Ale akurat Ty to raczej nie powinieneś za bardzo oponowac względem tego ,,Apelu'', wszak pamietam naszą ,,dyskusje''' o UE. Przy okazji: gdzie moja szubienica? :))

#17 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-04-03, godz. 22:07

Nie wiem czy dumac jak okłamać bo pewnie w większości przypadków artyk. GW nie jest to cel ale poziom merytoryczności pozostawia wiele do życzenia niejednokrotnie... sam się o tym przekonało albo wystarczy poczytać ostatnie felietony w Metro "10 przykazań" - porażka pomieszania z poplątaniem (ne twierdze że nie ma tam mądrych myśli ale ja nie o tym)... tak samo było na manifestacji w wawie w 2006 roku z PO to było w sobote a w poniedziałek zamórowało mnie po przeczytaniu bylejakiego artyk w GW...

Czasem się trafi coś tam dobrego ale w Dużym Formacie albo w Wysokich Obcasach poza tym dla mnie to niewiele warte pismo choć lepsze niż FAKT :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#18 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2007-04-04, godz. 07:38

Czytam, to co chę przeczytać.


Człowieka poznaje sie dogłębnie po tym, co czyta. :lol:

#19 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-04-04, godz. 08:09

Człowieka poznaje sie dogłębnie po tym, co czyta. :lol:

Raczej po tym jak sie wypowiada czy to w zyciu czy na forum nie uzywajac mozgu...
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#20 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-04-04, godz. 10:49

Satyra z ,,Polityki'' nr 14/2007 s. 130:



Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych