Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdź czy już jesteś gejem/z gejem...


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-04-26, godz. 13:18

1. Jeżeli jesteś powyżej 30-tki i masz kaloryfer (sześciopak, czy jak to tam zwać) w miejscu brzucha, jesteś gejem. Oznacza to, że nie wychlałeś odpowiedniej ilości piwska siedząc z kumplami w pubie tylko spędziłeś ten czas na jakichś calaneticsach-sriksach i (o Boże) diecie.

2. Jeżeli masz kota, jesteś gejem. Kot jest jak pies, tylko strasznie gejowaty. Wiecznie się wylizuje, ale nigdy nie podrapie. Jest delikatny w dotyku, no może poza cholernymi pazurami, i miaaauuuczy żeby mu dać jeść. I pomyśl jak wołasz psa... "Kiler, chodź tu! Do nogi Kiiiileeer!, a jak kota... "Puszuś, chodź do taty... no chodź, kochany kotek". Jeeezuu, jesteś klinicznym przypadkiem.

3. Jeżeli jesz lizaki, landrynki, i temu podobne ssaki, możesz być pewien, jesteś królem gejów. Facet powinien ssać: żeberka z grilla, palce jak zje golonkę, surowe ostrygi i cycki. Wszystko pozostałe to tylko trening do ssania El Dicko.

4. Jeżeli nie potrafisz zalatwić się w miejskiej toalecie, albo wyszczać w kiblu na parkingu jesteś na prostej drodze do gejowskiego związku. Wszyscy to wiedzą: Kibel, to... "it's a man's world". Walimy klocka gdzie nam na to przyjdzie ochota.


5. Jeżeli pijesz bezkofeinową kawę z odtłuszczonym mlekiem jesteś ciotą. Kawa jest po to by być mocną i aromatyczną. Nigdy facet nie zamówi podwójnej Latte z mlekiem 0% i nigdy, przenigdy nie wie jak smakuje
słodzik. Jeżeli trzymałeś kiedykolwiek NutraSweet w ustach, możesz tam również trzymać wiesz co.

6. Jeżeli znasz nazwy więcej niż sześciu kolorów albo czterech różnych deserów, równie dobrze możesz dać na swoim tyłku info: "wjazd wolny". Normalny facet nie ma w swoim mózgu wystarczająco miejsca na temu podobne d...erele, pamietając nazwiska wszystkich zawodnikow w pierwszoligowych klubach większosci europejskich krajow, do tego F1, NHL, NASCAR i PGA. Jeżeli wiesz co to jest "chartreuse" albo chodzisz do stylisty, jesteś pedziem. O! I jeśli znasz jakąkolwiek nazwę materiału (za wyjatkiem jeansu).

7. Jeżeli prowadzisz samochod z dwoma rękoma na kierownicy jesteś gejem. Prawdziwy facet kładzie na kierownicy drugą rękę tylko po to żeby zatrąbić na wolno jadącego frajera przed nim. Resztę czasu ręka spędza przełączając CD, trzymając hamburgera lub piwo albo bawiąc się kociakiem na siedzeniu obok.

8. Jeżeli lubisz romantyczne komedie lub francuskie filmy, mon-frere, vous etes le Gay! Jedyny moment kiedy jest to akceptowalne jeżeli robisz to z kobietą, która wie jak odpłacić za to poświęcenie. Jeżeli oglądasz to sam, lub z kolegą jest to rezultatem SGS (Syndrom Geja Samoistnego), co niestety... przydarza się.


ps. specjalnie dla Oko, podaję źródło: dostałem od kolegi na skrzynkę dziś o 13:41;-) a skad on to dostał to cholera go wie !;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2007-04-26, godz. 13:19

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#2 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-26, godz. 13:58

Ło matko kochana!!!!!! :blink: :huh: :unsure: Jestem gejem!!! <_<

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#3 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-04-26, godz. 14:21

Ło matko kochana!!!!!! :blink: :huh: :unsure: Jestem gejem!!! <_<

Pozdrawiam cieplutko

Dosia


Nocuś NIE ;-) bo TEST dla kobiet - informacyjnie aby sprawdzić czy się jest z gejem ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#4 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-04-26, godz. 15:14

(...)
ps. specjalnie dla Oko, podaję źródło: dostałem od kolegi na skrzynkę dziś o 13:41;-) a skad on to dostał to cholera go wie !;-)

Sebus zeby Oko sie nie czepial masz zrodlo :P link
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#5 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-04-26, godz. 16:58

dzięki ;-) niech moc będzie z Tobą ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#6 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-04-26, godz. 17:31

a ja chyba jestem lesbijką :P wokół mnie tylu przystojnych mężczyzn a mnie podobają się wyłącznie kobiety :P

#7 wyspa

wyspa

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 241 Postów

Napisano 2007-04-26, godz. 18:06

a ja chyba jestem lesbijką :P wokół mnie tylu przystojnych mężczyzn a mnie podobają się wyłącznie kobiety :P



Och Sebastianie, Ty się lepiej od razu przyznaj! :D

Przecież z testu wynika, że są sami geje... innych facetów nie ma! :D

Jeśli choć jeden raz miałeś w ustach landrynkę, to... wstydź się ! ;)

#8 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-26, godz. 18:18

Nocuś NIE ;-) bo TEST dla kobiet - informacyjnie aby sprawdzić czy się jest z gejem ;-)

DYSKRYMINACJI KOBIET MÓWIMY - NIE!!!!!! :angry:
My też chcemy być gejami!!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#9 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-04-26, godz. 20:43

test zdecydowanie mi sie nie spodobal....lapy precz od late z odtluszczonym mlekiem!!!!!!!!
[font=Tahoma]

#10 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-04-27, godz. 11:14

DYSKRYMINACJI KOBIET MÓWIMY - NIE!!!!!! mad.gif
My też chcemy być gejami!!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

To nie takie trudne. Wystarczy lubić facetów a nie baby.

Ja jednak jestem lesbijką, jak Sebastian.

#11 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-04-27, godz. 11:46

To nie takie trudne. Wystarczy lubić facetów a nie baby.

Ja jednak jestem lesbijką, jak Sebastian.

Teraz haaelq jestem 100% pewna, że jestem gejem :blink:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#12 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-04-27, godz. 14:11

mój konkubent jest gejem tylko w 2-óch na 8-em punktów :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#13 Padre Antonio

Padre Antonio

    Ateista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-04-27, godz. 14:26

2 i 6 pasuje do mnie jak ulał :) O babciu kochana, co na to powie żona ... :blink:

Użytkownik Padre Antonio edytował ten post 2007-04-27, godz. 14:26

"Jeśli dojdziesz ostatecznie do tego, że nie ma Boga, zachętą do cnoty i odwagi niech będzie dla ciebie radość i przyjemność, jaką dawało ci samo myślenie, i miłość innych, którą ci ono zapewni" Thomas Jefferson

#14 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-04-27, godz. 21:10

Jestem gejem tylko w punkcie 7. Jakoś wolę jednak trzymać obie ręce na kierownicy, bo nigdy nie wiem, co za debil wyjedzie z podporządkowanej, a zrobić dobry unik jedną reką jest niełatwo. Ale reszta podpunktów to całkiem jakby mój opis B) ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#15 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-04-27, godz. 21:21

mi wyszło, że z 2pnktu jestem rasową ciotką, choć mój kot robi postepy ;-) zaczyna aportowac ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#16 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-04-28, godz. 08:24

ps: przepraszam za zmianę tematu, mój kot już dawno aportuje ;) nawet szczeka... ale to efekt uboczny przebywania na co dzień z psem :)
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#17 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-04-28, godz. 14:58

Jestem gejem tylko w punkcie 7. Jakoś wolę jednak trzymać obie ręce na kierownicy, bo nigdy nie wiem, co za debil wyjedzie z podporządkowanej, a zrobić dobry unik jedną reką jest niełatwo. Ale reszta podpunktów to całkiem jakby mój opis B) ;)

Czym się przejmujesz Bracie Jaraczu, ja w piątek musiałem ostro hamować, bo jakiś ślepiec jechał jednokierunkową pod prąd. Niezła zabawa, jak jedziesz i za zakrętu jedzie na ciebie samochód.

A zabawa z testem żadna, bo na upartego każdemu można coś przypisać. Ja tam lubię słodycze, w tym też cukierki, więc na wszelki wypadek nie pokażę żonie tego testu.
Czesiek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych