Skocz do zawartości


Zdjęcie

http://www.jehovahs-witness.com/default.ashx


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2003-04-27, godz. 13:43

http://www.jehovahs-...?img=120x60.gif

Dla tych, co znają angielski, duuuuże Forum:
http://www.jehovahs-...om/default.ashx
Pozdrawiam
iszbin


#2 yogiii

yogiii

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 536 Postów
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano 2003-04-29, godz. 13:12

heh... a dziękujemy dziękujemy - ja w nim kiedyś uczestniczyłem. Masa anty-ŚJ, zero samych ŚJ. A sam nie będe tam męczył.

#3 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2003-04-29, godz. 14:22

heh... a dziękujemy dziękujemy - ja w nim kiedyś uczestniczyłem. Masa anty-ŚJ, zero samych ŚJ. A sam nie będe tam męczył.



A to moja wina, ze ŚJ sa w odwrocie? Zatem dobrze dobrane info - strony neutralne, bo jak sam piszesz, mogleś tam uczestniczyć.
Pozdrawiam i kończe: Dołączona grafika


#4 Guest_Gość_*

Guest_Gość_*
  • Goście

Napisano 2003-04-30, godz. 19:53

Dzięki za adres tego forum. Choć z moim angielskim nie jest najlepiej, ale coś nieco wyczytałam :)
Pozdrawiam Gość

#5 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2005-04-07, godz. 16:12

heh... a dziękujemy dziękujemy - ja w nim kiedyś uczestniczyłem. Masa anty-ŚJ, zero samych ŚJ.


Tu jest inne angielskojezyczne Forum. Przewazaja w nim SJ.
Paradise Cafe

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-07, godz. 21:24

http://www.jehovahs-...om/default.ashx

Forum jehovahs-witness.com, często skrótowo określane jako forum JWD, kończy swoją działalność. Administrator forum JWD poinformował, że decyzja w tej sprawie już zapadła. Najważniejsze i najciekawsze dyskusje mają potem pozostać w ramach dostępnego po zamknięciu forum archiwum.

Wśród powodów swej decyzji Admin JWD, były świadek Jehowy, wskazał między innymi potrzebę ochrony swojej prywatności i spokoju swojej rodziny. W związku z prowadzeniem forum, przez lata rzucano pod jego adresem różne obelgi i oszczerstwa, prowadzono wręcz wymierzoną w niego oraz w osoby prowadzące JWD, swoistą "kampanię nienawiści". Otrzymywał on obsceniczne e-maile. Pojawiały się także liczne groźby: grożono jemu oraz jego rodzinie. Uporczywie starano się również znaleźć jego dane adresowe, a nawet twierdzono, że już ten adres został uzyskany i będzie teraz udostępniany... Aktualnie ma on zamiar skoncentrować się na swoich sprawach.

Likwidacja (a właściwie zawieszenie aktywności) forum JWD nie nastąpi z dnia na dzień: w tej chwili wstrzymano jedynie rejestracje, informacje o kolejnych krokach związanych z zakończeniem działalności JWD pewnie będą podawane na bieżąco.
.jb

#7 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-08-08, godz. 07:59

Wystarczy aby przekazal komus swoja funkcje... Bylaby to wielka strata jakby to forum "upadlo"
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#8 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-09, godz. 20:40

Jednak nie jest takim rozwiązaniem zainteresowany. Ma poważne obawy związane z ochroną informacji o użytkownikach JWD, sądzi też, że osoby składające obecnie różne oferty dotyczące przejęcia czy zakupu bazy danych, mogą działać w złej wierze. Innym powodem jest oprogramowanie forum, nad rozwijaniem którego pracował samodzielnie i które ma pewne braki, więc w razie przejęcia forum przez kogoś innego, nadal byłby zmuszony poświęcić sporo swego czasu na pomoc z tym związaną, na co nie ma ochoty. Wydaje się być w tej kwestii nieprzejednany...

Zakończenie działalności JWD ma nastąpić w okolicach końca roku.
.jb

#9 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-27, godz. 16:43

Najnowsze zapowiedzi mówią, że po przekształceniu JWD w archiwum, w planach jest kontynuacja działalności już w ramach nowego, siostrzanego serwisu.
.jb

#10 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-12-01, godz. 18:27

Kontynuacja działalności JWD pod nowym adresem:

http://www.jehovahs-witness.net

Aktualnie serwis ten jest jeszcze w fazie testów.
.jb

#11 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-01-04, godz. 22:37

Ubiegłoroczne statystyki odwiedzin na forum JWD można zobaczyć tutaj: link
Największa grupa odwiedzających forum to internauci z USA. Polska widnieje na siedemnastym miejscu (7386 odwiedzin).
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych