Skocz do zawartości


Zdjęcie

Era GSM robi sobie "teokratyczne" żarty :)


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-26, godz. 14:16

Osoby, które dzwonią do mnie pod nr 604790789 słyszą komunikat o treści (cyt. z pamięci) "zanim rozpoczniesz rozmowę upewnij się czy Twoje działanie jest zgodne z najnowszą dyrektywą Unii Europejskiej, w przeciwnym razie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej"

Rozumiałbym, że dzwonienie do odstępcy jest niezgodne z dyrektywami "niewolnika", ;) ale czym podpadłem Unii Europejskiej? ;)

Nie należę do PiS-u więc nie będę tropić "układu", który za tym stoi, po prostu zdrowo się uśmiałem i już...


Dopisek: nie było "układu" ani interwencji Nadarzyna, kto wziął na chwilę do ręki mój telefon i wgrał mi jajcarskie granie na czekanie pt. "Dyrektywa UE"

Użytkownik Sebastian Andryszczak edytował ten post 2007-07-26, godz. 14:26


#2 Jarosław_P

Jarosław_P

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów
  • Lokalizacja:Cork - Ireland

Napisano 2007-07-26, godz. 14:17

A czy osoba dzwoniąca płaci za rozpoczęte połączenie już w chwili usłyszenia komunikatu?
"Mostem między przekonaniami oddzielonymi największą przepaścią jest szlachetność"
Aleksander Świętochowski

#3 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-07-26, godz. 15:50

Osoby, które dzwonią do mnie pod nr 604790789 słyszą komunikat o treści (cyt. z pamięci) "zanim rozpoczniesz rozmowę upewnij się czy Twoje działanie jest zgodne z najnowszą dyrektywą Unii Europejskiej, w przeciwnym razie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej"

Rozumiałbym, że dzwonienie do odstępcy jest niezgodne z dyrektywami "niewolnika", ;) ale czym podpadłem Unii Europejskiej? ;)

Nie należę do PiS-u więc nie będę tropić "układu", który za tym stoi, po prostu zdrowo się uśmiałem i już...
Dopisek: nie było "układu" ani interwencji Nadarzyna, kto wziął na chwilę do ręki mój telefon i wgrał mi jajcarskie granie na czekanie pt. "Dyrektywa UE"

To juz naprawde przechodzi wszystkie granice zdrowego rozsadku, Sebku nie daj sie :)

#4 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-07-26, godz. 17:32

To juz naprawde przechodzi wszystkie granice zdrowego rozsadku, Sebku nie daj sie :)

Liza, nie daj się, tak naprawdę to już dawno przeszło granice zdrowego rozsądku <_< .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#5 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2007-07-26, godz. 22:33

Osoby, które dzwonią do mnie pod nr 604790789 słyszą komunikat o treści (cyt. z pamięci) "zanim rozpoczniesz rozmowę upewnij się czy Twoje działanie jest zgodne z najnowszą dyrektywą Unii Europejskiej, w przeciwnym razie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej"

Rozumiałbym, że dzwonienie do odstępcy jest niezgodne z dyrektywami "niewolnika", ;) ale czym podpadłem Unii Europejskiej? ;)

Nie należę do PiS-u więc nie będę tropić "układu", który za tym stoi, po prostu zdrowo się uśmiałem i już...


Dopisek: nie było "układu" ani interwencji Nadarzyna, kto wziął na chwilę do ręki mój telefon i wgrał mi jajcarskie granie na czekanie pt. "Dyrektywa UE"



Britney Spears tez szuka sposobow aby nie zapominano o niej :P
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#6 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-07-27, godz. 12:47

HC dobre dobre dobre..hiiihiihh
[font=Tahoma]

#7 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-07-27, godz. 15:39

a ja mysle, że numer ten wycieli talibowie z PO ;-) a najbardziej podejrzewam prof. Niesiołowskiego ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#8 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-27, godz. 17:34

a ja myślę, że Niesiołowski nie miał w ręku mojej komórki... :P

#9 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-08-01, godz. 01:08

a ja myślę, że w obecnych czasach nie trzeba mieć czegoś w ręku, żeby móc coś w tej rzeczy pozmieniać :huh:
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#10 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-01, godz. 06:22

co nie zmienia postaci rzeczy, że profesor Niesiołowski jest poza kręgiem podejrzeń ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych