Skocz do zawartości


Zdjęcie

Edycja własnych postów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 reply to this topic

#1 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-01, godz. 23:20

Obecny mechanizm pozwalający z jednej strony na edycję (poprawienie błędów, dopisanie źródła cytatu itp., usunięcie zbyt emocjonalnej wypowiedzi własnej) a z drugiej zabezpieczający nas przed "zdemolowaniem" forum przez obrażalskiego a gadatliwego uzytkownika, jest dobry.

Postuluję maleńką zmianę, wydłużającą dwukrotnie czas edycji z 6h do 12h

Motywuję to tym, że nie tylko ja piszę coś a potem idę spać, a po 8 czy 9 h snu nie mogę nic poprawić.

Zwiększenie czasu do 12h nie zmieni znacząco sytuacji (zachowa zabezpieczenie przed "demolką") a pozwoli m.in. na podniesienie kultury dyskusji.
Osoby ciut nerwowe ale pracujące nad sobą (np. Ja, Sebol, czasami Czesiek, Olo czy Maryhna, itd.) będą miały możliwość wyspać się, a kiedy wstaną wyspane i w lepszym humorze, będą mogły pousuwać lub zedytować wypowiedzi co do których sumienie podpowiada im, że nie były zbyt dobre.

Dodatkowa korzyść to możliwość korekty błędów itd. po wyspaniu się i wypoczęciu (co u mnie trwa 8-9h).

#2 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-08-01, godz. 23:32

Zmiana w kwestii dostępności edycji nie jest planowana.

Jeżeli jakaś wypowiedź łamie Regulamin, to zostanie zmoderowana lub skasowana.
Jeżeli ktoś będzie chciał przeedytować swój ostatni post (który jeszcze nie doczekał się odpowiedzi) po określonym czasie wyznaczonym na edycję i jednocześnie poda rozsądny ku temu powód, to w tej sprawie postaram się pomóc.

Przypominam też, że post należy wysyłać dopiero wtedy, gdy jest gotowy do publikacji, a więc po korekcie błędów, po uzupełnienieniu o brakujące źródła cytatów, po zastanowieniu się, czy rzeczywiście napisany tekst wyraża nasze stanowisko i opinię, etc. Jeżeli komuś przed snem pisanie nie wychodzi najlepiej, to po prostu należy poczekać do następnego dnia i dopracować treść tego, co chcemy przekazać.
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych