Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raymond Franz w Poznaniu - Spotkanie


  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#21 woks

woks

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 127 Postów
  • Lokalizacja:West Yorkshire

Napisano 2007-09-30, godz. 07:30

Hubercie - cym się czujesz obrażony? Wycieczką do siebie - co rozumiem że możesz się czuć urażony..
czy określeniem

'ciałeczko wykolejeńcze'

Wiem że określenie jest dość niezręczne, ale - taki tu klimat i nic nie zrobisz....
A co do kwestii merytorycznej.... Jezus sam powiedział - "Kto wile dostaje od tego wiele się oczekuje..."
Wiec sie Hubercie nie dziw, że tak krytycznie ocenia się ludzi - mających wielką władzę na duszami wielu i wykorzystujących tę władzę często ku ich szkodzie.
Popatrz na to choć troszkę obiektywnie...

pozdrawiam

woks
"W nadziei radośni, w ucisku cierpliwi, w modlitwie wytrwali" Rz. 12:12

#22 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-09-30, godz. 11:15

Ja proponuje aby dać nowy wątek i aby Dikey nam powiedział: Jakie zachowanie Franca daje Dikey podstawy do jego nieufności?

Nie zachowanie, cały proces wydawania książek.

No to więcej pracy będzie nad WTS-em niż Raymondem Franzem :D Wszakże RF przy WTS to pikuś w zyskach ;) No ale jak masz z tym problem to ja proponuje być P.K.D... zapoczątkował jeden nowy wątek w końcu merytorycznienp. tu o wydawaniu książek i dlaczego taki R.F. jest beee, i porównaj jego wydawanie książki do WTS i dlaczego tamto jest cacy... Jak rozumiem ustawowo powinno sie wszystkim odstępcom zabrać prawo głosu... ach ta piękna miłość...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#23 ihabot

ihabot

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 226 Postów

Napisano 2007-10-01, godz. 12:45

Moze na forum ukarze sie jakis scenogram ze spotkania dla tych kotrzy nie beda obecni ? :rolleyes:
„A potem będzie koniec, gdy odda królestwo Bogu i Ojcu, gdy zniszczy wszelkie przełożeństwo i wszelką zwierzchność, i moc.(25) Bo on musi królować, póki by nie położył wszystkich nieprzyjaciół pod nogi jego.(26) A ostatni nieprzyjaciel, który będzie zniszczony, jest śmierć.(27) Bo wszystkie rzeczy poddał pod nogi jego. A gdy mówi, że mu wszystkie rzeczy poddane są, jawna jest, iż oprócz tego, który mu poddał wszystkie rzeczy.(28) A gdy mu wszystkie rzeczy poddane będą, tedyć też i sam Syn będzie poddany temu, który mu poddał wszystkie rzeczy, aby był Bóg wszystkim we wszystkim.”

#24 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-10-01, godz. 16:28

No to więcej pracy będzie nad WTS-em niż Raymondem Franzem :D Wszakże RF przy WTS to pikuś w zyskach ;) No ale jak masz z tym problem to ja proponuje być P.K.D... zapoczątkował jeden nowy wątek w końcu merytorycznienp. tu o wydawaniu książek i dlaczego taki R.F. jest beee, i porównaj jego wydawanie książki do WTS i dlaczego tamto jest cacy... Jak rozumiem ustawowo powinno sie wszystkim odstępcom zabrać prawo głosu... ach ta piękna miłość...

Patrzysz bardzo dwuwymiarowo Pawle i mi takie widzenie imputujesz..
Faktycznie nauki ŚJ są bardzo wyraziste i jednoznaczne, a osądy szybkie i surowe.
Ale co mamy od Raya ?
Ja ci powiem - relatywizm i ukryty ateizm.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#25 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-10-01, godz. 16:43

Ale co mamy od Raya ?
Ja ci powiem - relatywizm i ukryty ateizm.

Nie My tylko Ty. To się zdecyduj co Cię we Franzu denerwuje bo raz piszesz, że zysk z książek a teraz co innego. Najwidoczniej na odcisk Ci nadepnął... Twierdzisz, że jest relatywny, a nawet gdyby tak było jak Ty to widzisz to czy to gorsze od faryzeizmu WTS?

Ja widzę w nim poszukiwacza prawdy i szczerego człowieka - wtedy zagubionego, a dziś? Nie wiem...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#26 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-10-01, godz. 18:59

jakie języki zna Raymond?
Czy na spotkaniu będą osoby, które mogą posłużyć za tłumaczy z polskiego na jakiś barbarzyński :) język znany Raymondowi?

Nie mogę być obecny w Poznaniu ale chetnie pogadałbym z Raymondem przez komórkę o ile on i uczestnicy spotkania wyraziliby zgodę...

#27 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-02, godz. 00:46

Nie My tylko Ty. To się zdecyduj co Cię we Franzu denerwuje bo raz piszesz, że zysk z książek a teraz co innego.

Syndrom wróbla. Po prostu R. Franz ma "upierzenie" innego koloru niż wyznawcy Strażnicy.
Dołączona grafika

#28 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-02, godz. 01:01

Ja widzę w nim poszukiwacza prawdy i szczerego człowieka - wtedy zagubionego, a dziś? Nie wiem...

Z treści Kryzysu Sumienia już od pierwszych stron wyczuwam, że nie może być mowy o jakimkolwiek zagubieniu ze strony autora tej książki.

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2007-10-02, godz. 01:04

Dołączona grafika

#29 panter

panter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 111 Postów
  • Gadu-Gadu:6115856
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-10-02, godz. 09:58

Jest już znane miejsce spotkania:

Data: wtorek, 9 października 2007 r.
Godzina: 17.30
Miejsce: Sala Konferencyjna, Hotel Rezydencja Solei 2,
ul. Wałecka 2, Poznań, www.hotel-solei.pl
Wstęp wolny


Oficjalne ogłoszenie tu

Wszelkich informacji udziela Szymon Matusiak
"Człowiek broni błędów, które kocha." Seneka Starszy

Panter

#30 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-10-02, godz. 14:16

Artur, wybierasz sie?
Moze Cię skądś zgarne? po drodze?
to jednak kawalek na ten strzeszynek........ ale wiem, gdzie to jest bo juz tam bylam na szczescie :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#31 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-10-02, godz. 19:13

Samochód? Jeden? A może od razu autobus, dla tych co przyjadą? A i miejsca noclegowe? Jak organizatorzy chcieli konspiracji to trzeba było zadzwonić, mogłem załatwić katakumby poznanskiej fary za free, tak samo niedostępne miejsce jak ten hotel, za to taniej i o wiele bliźej.

Krótka piłka: Bez własnego samochodu niech nikt nie próbuje sie tam dostać. No chyba, ze go stać na taksówki....
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#32 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-10-02, godz. 21:20

:) urodzony optymista :)
Arturek, to do zobaczenia :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#33 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-02, godz. 23:53

Krótka piłka: Bez własnego samochodu niech nikt nie próbuje sie tam dostać. No chyba, ze go stać na taksówki...

Mapka do wydrukowania. Poza tym na dworcu PKP jest informacja komunikacji miejskiej. Wystarczy podejść uzbrojonym w długopis i pokazać miejsce docelowe przy okienku, a następnie zapisać podane numery autobusów.

Oficjalne ogłoszenie tu

Dzięki za info :)
Dołączona grafika

#34 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-10-03, godz. 08:18

Aldefons, z tą mapką to na pewno nie trafisz...., poza tym na tą ulicę nie idzie żaden autobus....
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#35 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-10-03, godz. 08:48

ja sie przyznam, że gdyby nie nawigacja, to najprawdopodobniej bym nie znalazła :) A tam odludzie że nawet nie ma kogo zapytać :) Jest szansa dla tych co na piechote, bo jest malutki drogowskaziik gdzie skrecic w lasek :))))
nie potrafiłam uwierzyć.......

#36 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-10-03, godz. 08:50

No nie jest tak źle, mozna znaleśc na planie, Poznania. A ten kierunkowskaz to był na Wałeckiej, czy na koszalińskiej, bo przystanek to na koszalińskiej w srodku lasu jest (no nad jeziorem). A to nie odludzie tylko wakacyjny kurort....tylko wtedy wakacji nie ma.


Na pocieszenie: mozna dojechać rowerem, jest ładna trasa rowerowa....

Użytkownik Artur Schwacher edytował ten post 2007-10-03, godz. 09:01

To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#37 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-03, godz. 14:42

Aldefons, z tą mapką to na pewno nie trafisz...., poza tym na tą ulicę nie idzie żaden autobus....

W zeszłym roku pokazałem na mapce, że chcę dojechać na ul. Zamysłowską i zostałem prawidłowo skierowany przez osobę z informacji na PKP, jaka to dzielnica Poznania. Podobnie zrobię w tym przypadku z ul. Wałęcką. Wstępnie wiem, że ten hotel znajduje się nieopodal Jeziora Strzeszyńskiego po tej stronie, gdzie jest ul. Koszalińska (Strzeszynek). Odradzam dopytywania się po nazwie hotelu, bo ta firma ma w Poznaniu drugi obiekt o tej samej nazwie na ul. Szewskiej. Najlepsiejsza mapa, jaką znalazłem jest tutaj: http://www.info.poznan.pl/Map/
Dołączona grafika

#38 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-04, godz. 23:15

Ja ci powiem - relatywizm i ukryty ateizm.

Czym uzasadniasz powyższa ocenę?
Dołączona grafika

#39 hard defector

hard defector

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów

Napisano 2007-10-05, godz. 11:58

Witam po dłuższej przerwie.
Odnośnie tematu, czy będzie jakaś telewizja, prasa, radio?Czy ktoś będzie rejestrował audio/video to spotkanie?

Użytkownik hard defector edytował ten post 2007-10-05, godz. 14:07


#40 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-10-05, godz. 12:12

Witam. Po dłuższej przerwie.
Odnośnie tematu, czy będzie jakaś telewizja, prasa, radio?Czy ktoś będzie rejestrował audio/video to spotkanie?

Hm... no wlasnie moglby sie ktos zaopatrzyc w kamere nawet pozyczona albo dyktafon i nagrac tresc spotkania. Mysle ze wiekszosc z tych ktorzy nie beda mogli byc to by chcieli obejrzec
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych