Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczby, prognozy,statystyka...


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 hard defector

hard defector

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów

Napisano 2007-10-20, godz. 08:20

Zanosi się na kolejny spadek ogólnej liczby głosicieli w stosunku do 2006 roku (127 481)

Średnia z 7 miesięcy 2007 wychodzi mi 126 937 tj. 0,5 % spadek ale wiemy ,że w statystyce podanej przez Strażnicę będzie to 0% wzrostu.

Ciekawie też wyglądają liczby po żniwie jakimi z pewnością są dla jehowitów miesiące kongresowe (lipiec) ochrzczono 1093 osoby a ogólny stan głosicieli zmalał w tym czasie o 1413 głosicieli

Użytkownik hard defector edytował ten post 2007-10-20, godz. 08:22


#2 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-20, godz. 08:33

Ciekawie też wyglądają liczby po żniwie jakimi z pewnością są dla jehowitów miesiące kongresowe (lipiec) ochrzczono 1093 osoby a ogólny stan głosicieli zmalał w tym czasie o 1413 głosicieli

Ciekawe, jaka jest liczba ochrzczonych głosicieli, czyli rzeczywista ilość Świadków Jehowy?
Dołączona grafika

#3 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-29, godz. 08:31

No przecież to był gwóżdż programu Świadków aby nakłonić
zainteresowanego do poznawania Prawdy !!?
Cytuję: "to my przywróciliśmy święte imię Jehowa które
Kościół Katolicki skutecznie od lat usuwał z
Ksiąg ST i NT "

I przyznam że robiło to na mnie wrażenie...kurcze jak
po takich pomówieniach jakiś Świadek będzie miał
odwagę wyjść do ludzi ze Strażnicą ?



To było pokłosiem ten ich gwóźdź programu,do ... gwoździa do trumny?:) ich religijnego wzrostu???,a może organizacyjnej degrengolady i poważnych rozdźwięków???:) zobaczymy co przyniesie przyszłośc:D
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#4 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-09-29, godz. 19:41

To było pokłosiem ten ich gwóźdź programu,do ... gwoździa do trumny?:) ich religijnego wzrostu???,a może organizacyjnej degrengolady i poważnych rozdźwięków???:) zobaczymy co przyniesie przyszłośc:D


Rok 2009 - 276 233 ochrzczonych, przeciętnie o 217 000 więcej głosicieli niż w roku 2008.

Moja prognoza : za dwa lata liczba głosicieli około 7,5 mln a za 5 lat 8 mln.:)

#5 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-30, godz. 07:10

Rok 2009 - 276 233 ochrzczonych, przeciętnie o 217 000 więcej głosicieli niż w roku 2008.

Moja prognoza : za dwa lata liczba głosicieli około 7,5 mln a za 5 lat 8 mln.:)



Ja nie wiem czy mam gratulowac czy się smucic,bo to co robi WTS I CK to mało powiedziane,że oszukuje,to tylko eufemizm,bo ja uważam,że ten wzrost,to przemyślana strategia marketingowa.WTS ma bardzo dobre doświadcznia w tym zakresie i czyni to z wycyzelownym i sprawnym nosem,to mistrzowie i dzieci kłamstwa,a ich ojcem jest diabeł.


Bardzo współczuję tym wszystkim ludziom,że dali się zwieśc,ale już takie mamy życie ... live is brutal and full of zasadzkas,mówi stare przysłowie i i trzeba się z tym pogodzic.

Użytkownik caius edytował ten post 2010-09-30, godz. 07:11

"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#6 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-30, godz. 07:41

Nie zgadzam się do końca z tymi prognozami,
dzieci w wieku 10 - 14 lat teraz są z wyżu, więc statystycznie u sj także jest ich więcej, takie dzieci przyjmują chrzest więc mają "wzrost", niemniej za chwilke dotknie nas mega niż...... nie będzie jakich dzieci chrzcić.... choć mogą pójść w stone KRK aby juz 5, 6 letnie a może i młodsze dzieci dawać do chrztu, w końcu i tak są skazane na sukces w takiej rodzinie..... jesli nie to czeka ich duży spadek, nie nadrobią odejsć.....
nie potrafiłam uwierzyć.......

#7 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-09-30, godz. 08:16

Nie zgadzam się do końca z tymi prognozami,
dzieci w wieku 10 - 14 lat teraz są z wyżu, więc statystycznie u sj także jest ich więcej, takie dzieci przyjmują chrzest więc mają "wzrost", niemniej za chwilke dotknie nas mega niż...... nie będzie jakich dzieci chrzcić.... choć mogą pójść w stone KRK aby juz 5, 6 letnie a może i młodsze dzieci dawać do chrztu, w końcu i tak są skazane na sukces w takiej rodzinie..... jesli nie to czeka ich duży spadek, nie nadrobią odejsć.....


Och qwerty znowu mylisz, a przecież bystra z ciebie kobietka. W STATYSTYKACH są podawani głosiciele a nie tylko ochrzczeni więc twoje dywagacje są warte ....

#8 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2010-09-30, godz. 10:57

(...) W STATYSTYKACH są podawani głosiciele a nie tylko ochrzczeni więc twoje dywagacje są warte ....


Czy oznacza to, że mlodzież SJ zaraz po chrzcie staje sie nieczynna???

(Temat troche zbacza z toru...;))

Użytkownik brooklyn_hunter edytował ten post 2010-09-30, godz. 10:59

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#9 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-30, godz. 10:59

Och qwerty znowu mylisz, a przecież bystra z ciebie kobietka. W STATYSTYKACH są podawani głosiciele a nie tylko ochrzczeni więc twoje dywagacje są warte ....



Nota bene statystyk,to są podawane tendencyjnie,a propaganda ma na celu przytrzymanie jak najdłużej "twardego elektoratu",czyli tych,którzy są od urodzenia świadkami i przejawiają gorliwośc w głoszeniu:) :)
Statystyki są robione na podstawie sondażu - WTS-ie to standard - prawdopodobnie do 1994 głosicielem mógł byc każdy,kto raz w miesiącu rozmawiaj o sprawach królestwa : czas wyn. 1 h.po 1995 wystarczyło już 15 min.:)

Użytkownik caius edytował ten post 2010-09-30, godz. 10:59

"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#10 ws2005

ws2005

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 165 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2010-09-30, godz. 14:06

Och qwerty znowu mylisz, a przecież bystra z ciebie kobietka. W STATYSTYKACH są podawani głosiciele a nie tylko ochrzczeni więc twoje dywagacje są warte ....

oj chyba to ty jesteś niezbyt bystry, sam podajesz ochrzczonych:

Rok 2009 - 276 233 ochrzczonych, przeciętnie o 217 000 więcej głosicieli niż w roku 2008.

Moja prognoza : za dwa lata liczba głosicieli około 7,5 mln a za 5 lat 8 mln.:)


Użytkownik ws2005 edytował ten post 2010-09-30, godz. 14:08

Bo tylko własne upodlenie ducha ugina wolnych szyję do łańcucha

#11 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2010-09-30, godz. 14:27

Och qwerty znowu mylisz, a przecież bystra z ciebie kobietka. W STATYSTYKACH są podawani głosiciele a nie tylko ochrzczeni więc twoje dywagacje są warte ....

Bo oczywiście pomiędzy tymi dwiema wartościami nie ma żadnego związku ani nawet korelacji. Not.
[db]

#12 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2010-09-30, godz. 14:37

Bo oczywiście pomiędzy tymi dwiema wartościami nie ma żadnego związku ani nawet korelacji. Not.

ano nie ma. Bo do chrztu są dopuszczani zazwyczaj głosiciele, którzy już swój udział w statystkach mają. Ale wśród statystyk pojawiają się tacy, którzy na ten proceder głoszenia poszli zachęceni podczas studium książki, ale po pewnym czasie zrezygnowali z tego. Więc liczba głosicieli jest różna od faktycznej liczby ochrzczonych śJ. Może ich być dużo mniej, jak też dużo więcej niż głosicieli, bo w zborach wzrasta odsetek śJ którzy nie głoszą i nie dają sprawozdań z głoszenia. Więc ilu jest tak naprawdę ochrzczonych śJ? Najprawdopodobniej tyle samo, co byłych śJ + byłych głosicieli, a może nawet mniej.
Czesiek

#13 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-09-30, godz. 18:30

Och qwerty znowu mylisz, a przecież bystra z ciebie kobietka. W STATYSTYKACH są podawani głosiciele a nie tylko ochrzczeni więc twoje dywagacje są warte ....

dobrze :) Najmądrzejszy iamie
dzieci w wieku 10 - 14 lat teraz są z wyżu, więc statystycznie u sj także jest ich więcej, takie dzieci zostają głosicielami więc mają "wzrost", niemniej za chwilke dotknie nas mega niż...... nie będzie jakich dzieci robić głosicielami.... choć mogą pójść w stone KRK aby juz 5, 6 letnie a może i młodsze dzieci dawać do chrztu, oni czytaj swiadkowie będą robić głosicieli z 5 6 latków, w końcu i tak są skazane na sukces w takiej rodzinie..... jesli nie to czeka ich duży spadek, nie nadrobią odejsć

czy teraz moje dywagacje są wiecej niz g... warte?

Podstawa to wić się jak piskorż i przeinaczać FAKTY
Faktem jest że kiedyś w statystykach byli tylko ochrzczeni
Faktem jest że jak się zaczął spadek, to do statystyk dopuszczono nieochrzczonych głosicieli aby podnieść statystyki

dlaczego się wieć tak bronisz przed faktami? Bo są niewygodne?

[...]

Użytkownik jb edytował ten post 2010-10-01, godz. 06:37

nie potrafiłam uwierzyć.......

#14 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-09-30, godz. 19:19

ano nie ma. Bo do chrztu są dopuszczani zazwyczaj głosiciele, którzy już swój udział w statystkach mają. Ale wśród statystyk pojawiają się tacy, którzy na ten proceder głoszenia poszli zachęceni podczas studium książki, ale po pewnym czasie zrezygnowali z tego. Więc liczba głosicieli jest różna od faktycznej liczby ochrzczonych śJ. Może ich być dużo mniej, jak też dużo więcej niż głosicieli, bo w zborach wzrasta odsetek śJ którzy nie głoszą i nie dają sprawozdań z głoszenia. Więc ilu jest tak naprawdę ochrzczonych śJ? Najprawdopodobniej tyle samo, co byłych śJ + byłych głosicieli, a może nawet mniej.


Brawo Czesiu, rzeczowo i obiektywnie. Pierwszy raz tak pozytywnie mnie zaskoczyłeś.

dobrze :) Najmądrzejszy iamie
dzieci w wieku 10 - 14 lat teraz są z wyżu, więc statystycznie u sj także jest ich więcej, takie dzieci zostają głosicielami więc mają "wzrost", niemniej za chwilke dotknie nas mega niż...... nie będzie jakich dzieci robić głosicielami.... choć mogą pójść w stone KRK aby juz 5, 6 letnie a może i młodsze dzieci dawać do chrztu, oni czytaj swiadkowie będą robić głosicieli z 5 6 latków, w końcu i tak są skazane na sukces w takiej rodzinie..... jesli nie to czeka ich duży spadek, nie nadrobią odejsć

czy teraz moje dywagacje są wiecej niz g... warte?

Podstawa to wić się jak piskorż i przeinaczać FAKTY
Faktem jest że kiedyś w statystykach byli tylko ochrzczeni
Faktem jest że jak się zaczął spadek, to do statystyk dopuszczono nieochrzczonych głosicieli aby podnieść statystyki

dlaczego się wieć tak bronisz przed faktami? Bo są niewygodne?

I jeszcze powiedz mi,że swiadkowe i ich szanowne ck nie dodało imienia Jehowa do nowego testamentu...... Że nie sfałszowali tekstu oryginalnego.....



Moja droga, kiedy to w sprawozdaniach rocznych byli tylko ochrzczeni bo nie pamiętam. Pytam szczerze.:unsure:
Kolejna sprawa, niech ci będzie że jest wyż ale gdzie w jakim państwie, czyżby na całym świecie? Chyba mówimy tu o skali globalnej, czy tak?:rolleyes:
Widzę że jesteś bystra i trafnie oceniłaś swoje dywagacje, no cóż każdemu może się zdarzyć. Dzięki że mnie tak wysoko cenisz ale muszę z pokora cię rozczarować: takie wpadki i mi się zdarzają. :)
Kwestię wicia się pominę bo cię lubię. A odnośnie faktów to sie nie bronię przed nimi, jestem ich świadom od dawna, no może niektóre mnie zaskoczyły, niektóre zaintrygowały. Najwyższy czas być realistą a nie marzycielem.
[...]

Użytkownik jb edytował ten post 2010-10-01, godz. 06:38


#15 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2010-10-01, godz. 07:59

Więc liczba głosicieli jest różna od faktycznej liczby ochrzczonych śJ.

Czy Ty w ogóle rozumiesz pojęcie "korelacja"?
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych