Skocz do zawartości


Zdjęcie

konfrontacja


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 KOROC12

KOROC12

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2008-01-10, godz. 01:05

Wiecie co ta wasza strona to tylko poklepywanie sie po ramieniu przez starych znajomych . Wszedłem tu bo kolega z pracy znalazł jakąś stronę o byłych świadkach ale ja tam nigdzie z nimi kontaktu złapać nie mogę. Poza tym na czacie nie było nikogo to se tu wpadłem i :ph34r: :ph34r: maskują się tu poklepywacze . Czyli kolesie , których widzę nie tylko tu i zawsze w tych samych maskach niby wnikliwi badacze katolicy a tak naprawdę to tylko gadacie banialuki i gorszycie mało uświadomionych bo mocni duchowo to nawet tu nie wchodzą bo po co jak tu z wami to nawet nie ma o czym . Teraz macie tu zdenerwowanego na was prawdziwego świadka i teraz zobaczymy jak sobie poradzicie . To taka mała zemsta za kolegę z pracy który przez te żółtą stronkę i wielce nawróconych świadków się zgorszył . O czym chcę pisać ? Daję wam fory i udowodnijcie mi tu wiarę w trójce na podstawie Biblii ale tylko 66 ksiąg kanonicznych . Bo nawet księża po seminariach wymiękają . Ciekawe co wy na to poklepywacze . A niestety nie będę wam szybko odpisywał bo wielu ludziom pomagam poznawać prawdę i nie zawsze mam czas , w tym nawet jednemu katechecie co prowadzi odnowie w duchu wiecie takie udawanie zielonoświątkowca będąc katolikiem . C Z E K A M niecierpliwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B)

#2 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-01-10, godz. 07:02

Ja mam pytanie: Czy internet nie działą na SJ czasem jak wykrywacz kłmastw. Jakże często odsłania prawdziwe, pełne buty i pychy oblicze.Chcesz konfrontacji? To może najpierw na podstawie 66 ksiąg odpowiedz na pytania Czeska. I jeszcze jedno: W bajeczki pt: najwięk księza po seminarium wymiekaja nie wierzę...dośc się ich nasłuchałem
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#3 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-10, godz. 07:33

Ojoj, ale oburzony się znalazł. Dajesz nam fory? Mamy Ci coś udowodnić? To najpierw udowodnij nam na jakiej podstawie uznajesz Biblię z 66 księgami i na jakiej podstawie księgi które w tym owym kanonie się znalazły weszły w skład tego kanonu. (Mam jeszcze pytanie dotyczące ksiąg deuterokanonicznych - dlaczego ST zostały odrzucone, a NT zachowane) Może zacznijmy od podstaw. ;)

A tak w ogóle najwidoczniej masz większą moc duchową niż niejeden z Ciała Kierowniczego skoro Ci natchnieni Duchem mogli być wykluczani za wątpliwości co do nauk WTS, naprawdę jesteś wielki...

Pozdrawiam serdecznie
paweł
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#4 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-10, godz. 07:40

pawel nie zmieniaj tematu!!!!!! to typowe dla Katolikow jak nie potrfia odpowiedziec to laza po tematach jak wszy po .....poscieli
[font=Tahoma]

#5 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-10, godz. 08:09

pawel nie zmieniaj tematu!!!!!! to typowe dla Katolikow jak nie potrfia odpowiedziec to laza po tematach jak wszy po .....poscieli

Łojoj hubercik nie denerwuj się tak. Tyle razy świadkowie tu byli zapraszani do dyskusji i tyle tu watków to dlaczego się kolega tam nie udzialił? O Trójjedynym Bogu już było tu maglowane dosłownie setki razy. I co? Wyszukiwarka nie działa? Mógłbym powklejać tu z 10 linków i miałbym spokój a niech chłopak to obala teraz ;) A ja chcę najpierw nawiązac nić płaszczyzny dyskusji. Nie podoba się? Nie musi. Żaden świadek mi jeszcze nie obalił rozumienia Boga w Trójcy no, ale niech Ci będzie i zapodam coś na zakąskę. Ja wsza katolicka (wg hubercika - świadka Jehowy) daję pierwszy argument - Bóg nigdy nie okreslił się jako jedna osoba. Nie jest to dowód stricte na istnienie Trójcy, ale podstawa do dalszej dyskusji i obalająca naukę WTS o Jednosobowym Bogu. Prosze bardzo, możemy dyskutowac od razu o wykończeniu fasady budynku ale może się okazać że nie zajęliśmy się fundamentami i ścianami nośnymi więc po kolei i cierpliwości kolego. Bo mnie osobiście nie bawi dyskutowanie kilkdziesiąt postów z rzędu gdzie po tym czasie okazuje się iż świadek nie pojmuje w ogóle tego co chce by mu udowodniono (to tak jakby go przekonac że istnieją kwarki), czy też popełnia podstawowe błędy chociazby ten jak trynitaryzm a tryteizm bo wtedy zastanawiam się czy nie pomyliłem przedszkolę z dyskusjami osób dorosłych. Więc może tak po kolei ok? I kwestia kanonu ma tu bynajmniej nie tak odległe z tematem związki. ;)

Moje pierwsze pytania jak najbardziej nadal aktualne.

Pozdrawiam serdecznie
pawel
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#6 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-10, godz. 08:15

Ej Pwelku nie denerwuj sie tak!!! :rolleyes:
przeciez ja nie nazwalem cie Wsza tylko urzylem porownania ze masz nie skakac po tematach jak ta wsza... Przeciezwiesz ze cie bardzo lubie... a nsze zdiecie mam nwet na monitorze jako tlo!!! :P
I o to chodzi bys powklejal te sto milionow roznych linkow o trojcy... zrob to prosze bo jestem ciekaw tej dyskusji
pozdr
[font=Tahoma]

#7 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-01-10, godz. 10:01

Ej Pwelku nie denerwuj sie tak!!! :rolleyes:
przeciez ja nie nazwalem cie Wsza tylko urzylem porownania ze masz nie skakac po tematach jak ta wsza... Przeciezwiesz ze cie bardzo lubie... a nsze zdiecie mam nwet na monitorze jako tlo!!! :P
I o to chodzi bys powklejal te sto milionow roznych linkow o trojcy... zrob to prosze bo jestem ciekaw tej dyskusji
pozdr

Hubert
Dyskusja z KOROC12 nie ma najmniejszego sensu i to z kilku powodów.
1. Wpada taki facet i chce aby mu coś udowadniać, ale chyba zapomniał zapoznać się z tym co już w temacie Trójcy na tym forum napisano.
2. Dyskusja między trynitarzami a ich przeciwnikami tak naprawdę odbywa się nie na bazie Biblii ale na bazie neoplatonizmu.
3. Zawsze zastanawiał mnie sposób udowadniania przez śJ tego, że ich nauka jest w pełni zgodna z Biblią. Wpada taki gościu i krzyczy, że on to udowodni, a następnie zamiast w oparciu o Biblię obronić nauki WTS-u, to chce aby mu udowodnić prawdziwość nauki o Trójcy. Tak jakby od prawdziwości albo fałszu tej nauki zależała prawdziwość nauczania WTS-u.
Czesiek

#8 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-10, godz. 10:18

ziarnko do ziarnka a zbierze sie miarka(byc moze miarka prawdy) tez sie zgadzam ze dyskutowanie o trojcy na bazie biblii nie ma sensu.......

dokladnie tak.. neoplatonizm
Czesiu czyzbam pierwszy raz sie z toba zgadzal???? a taki bylem uprzedzony bos ze szczecina...hihihih
[font=Tahoma]

#9 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-01-10, godz. 11:29

pawel nie zmieniaj tematu!!!!!! to typowe dla Katolikow jak nie potrfia odpowiedziec to laza po tematach jak wszy po .....poscieli

Hubercik, tego zmieniania tematu, to się chyba od świadków nauczyli :P, poza tym przysłowie mówi - "jak wszy po jajkach". Wy świadkowie, to wszystko chcielibyście przetłumaczyć i pozmieniać po swojemu ;) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. Nie mam tapety z Tobą w monitorze, ale też Cię lubię.

D.

#10 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-10, godz. 11:38

wiedzialem zecos przekrcilem..... ale to pewnie dlatego ze u mnie golone....hihiih
[font=Tahoma]

#11 robert

robert

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 119 Postów

Napisano 2008-01-17, godz. 17:53

Mam pytanie koroc. na kiedy zapowiada sie najbliższy koniec swiata??? czy jes jakies nowe swiatło w tej sprawie???

#12 raihin

raihin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 57 Postów
  • Lokalizacja:hacking.pl

Napisano 2008-01-17, godz. 22:49

Mam pytanie koroc. na kiedy zapowiada sie najbliższy koniec swiata??? czy jes jakies nowe swiatło w tej sprawie???

Jednorazowy użytkownik :) Odpuśccie sobie :)
Nie, nie zostałem wykluczony. Odszedłem sam, w pełni świadom swojej decyzji.

#13 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-01-21, godz. 23:21

tyle sie naprodukowali a chłopak zabłysnął i zgasł :D że też wam się jeszcze chce karmić trolla :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#14 Łukasz Kowalski

Łukasz Kowalski

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2008-01-25, godz. 14:04

Teraz macie tu zdenerwowanego na was prawdziwego świadka i teraz zobaczymy jak sobie poradzicie

To ma być prowokacja??? Jeśli tak to marna... Zastanów się 'bracie' (???) w jakim świetle stawiasz ŚJ udzielając takich wypowiedzi. Na całe szczęście to twój jedyny post, mam nadzieję, że ostatni.

#15 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-25, godz. 16:57

Łukasz, a myślisz że on to jedyny takim językiem nawija? Uuu czasami sa naprawdę ładne kwiatki. ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#16 slotish

slotish

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 Postów

Napisano 2008-02-17, godz. 14:46

Witam wszystkich uzytkowników. To mój pierwszy post na tym forum, ale czytuje je juz od dłuższego czasu. Nie chce odgrzewac starego tematu i od razu walic off topa, ale wydaje mi sie, że bedzie to mniej denerwujace niż zakłądanie nowego tematu który pewnie był odgrzewany juz po sto razy.

"To najpierw udowodnij nam na jakiej podstawie uznajesz Biblię z 66 księgami i na jakiej podstawie księgi które w tym owym kanonie się znalazły weszły w skład tego kanonu. (Mam jeszcze pytanie dotyczące ksiąg deuterokanonicznych - dlaczego ST zostały odrzucone, a NT zachowane) Może zacznijmy od podstaw."

Mógłby ktoś rozwinąc tę myśl

Zawsze mnie zastanawiało, jakie księgi i dlaczego akurat te odrzucają śJ w swej doktrynie. Za przybliżenie tematu albo wskazanie źródeł bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam i przepraszam za ewentualne smiecenie na forum.

#17 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-02-17, godz. 14:57

Dyskusje na ten temat można znaleźć tutaj: link
Odnośniki do artykułów tutaj: link
.jb

#18 slotish

slotish

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 Postów

Napisano 2008-02-17, godz. 15:03

Dziękuję




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych