Skocz do zawartości


Zdjęcie

Regulamin forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 replies to this topic

#1 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2004-12-12, godz. 22:19

regulamin forum - istnieje coś takiego i czy/gdzie można to przeczytać?
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#2 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-13, godz. 22:07

Niestety nie mamy regulaminu i robi się nam.... nieporządek :D

- własne żale
- zmiany tematów (przykład: "Kilka pytań do ŚJ i ich sympatyków" Cześka - zmiana tematu o 180 st. - na Kościół katolicki)
- obrażanie innych
- mnóstwo postów bez żadnej treści

to już standard...

może właściciele trinitarians.info nie obraziliby się gdybyśmy dostosowali do swoich potrzeb
ich regulamin...

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#3 rekin

rekin

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 254 Postów

Napisano 2005-04-13, godz. 22:17

PORZADEK BYC MUSI !!! :angry:

KTO TO MOWIL???? :blink:


JAK SOBIE PRZYPOMNICIE DAJCIE ZNAC. ;)


POZDRAWIAM
rekin

#4 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-13, godz. 23:00

PORZADEK BYC MUSI !!! mad.gif

KTO TO MOWIL???? blink.gif


Powiedz mi.
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#5 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-04-14, godz. 10:21

Oby tylko porzadek w wykonaniu lantisa nie oznaczal ze mozna tylko bluzgac na SJ o kosciele nalezy mowic z szacunkiem papieza wielbic i przyjmowac jedyne tylko prawdy o trojcy przenajswietszej wraz z Maryja uswieconej :P

Mnie sie wydaje ze skoro nie ma ragulaminu a panuje tu wrecz wzorowy porzadek w porownaniu z innymi forami, to po co regulamin ?

Ekstremalnie glupie posty sa usuwane i o to chodzi, a lantis dla ciebie cos jest bez tresci a dla innego posiada glebie, wiec niech nikt raczej nie narzuca swojego "punktu widzenia" OK ?? Jak uwazam ze co mnie ie interesuje to nie czytam ale nie zabraniam sie wypowiadac innym, moge kogos skrytykowac ktos moze skrytykowac mnie i chyba to jest cel forum, no chyba ze sie myle i zrobimy forum ala jehowici
B)

#6 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-14, godz. 10:30

Regulamin Forum.
1. Użyte w regulaminie słowa oznaczają:
Forum- strone internetową: http://watchtower.org.pl/forum na której znajduje się forum dyskusyjne: "Forum Watchtower - Dyskusje o Świadkach Jehowy" poświęcone polemice z poglądami Świadków Jehowy
Gość - osoba odwiedzająca forum
Użytkownik - osoba zarejestrowana na forum
Rejestracja - procedura polegająca na wypełnieniu znajdującego się w internecie formularza i uzyskaniu przez to statusu użytkownika
Temat - nowo zaczęty wątek na forum
Post- odpowiedż w danym temacie
Administrator - osoba prowadąca i zarządzająca forum
Moderator - osoba, upoważniona przez Administratora do usuwania tematów i postów niezgodnych z regulaminem
Raportowanie - zgłosenie postu lub tematu niezgodnego z regulaminem Moderatorom.
2. Tematem forum jest krytyczna analiza doktryny organizacji religijnej ( tutaj nazwa organiacji)
2. Forum jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wyznawanych poglądów czy przynależności religijnej.
3. Każdy Gość może bez żadnych dodatkowych warunków przegladać tematy i czytać posty.
4. Prawo do pisania odpowiedzi i ropoczynania nowych tematów przysługuje tylko i wyłącznie użytkownikom forum.
5. Każdy Gość może się zarejestrować. Rejestracja jest bepłatna.
6. Administrator nie przechowuje ani nie przetwarza żadnych informacji osobistych użytkowników forum.
7. Forum dzieli się na działy. Prawo do tworzenia działów i ich grup przysługuje tylko i wyłącznie Adminstratorowi. Administrator uwzględnia prośby użytkowników w tym zakresie.
8. Każdy temat powinien być umieszczany w odpowiadającym mu pod względem merytorycznym dziale . Administratorowi i Moderatorom przysługuje prawo przeniesienia tematu do odpowiedniego działu
9. Wszystkie tematy i odpowiedzi powinny odpowiadać tematowi forum.
10. Nie ma ograniczeń co do liczby rozpoczynanych tematów ani co do liczby postów pisanych przez użytkowników.
11 Zabrania się:
- obrażania innych użytkowników
- wyśmiewania jakichkolwiek przekonań religijnych czy światopoglądowych wliczając w to przekonania Swiadków Jehowy
- używania nie przywoitych wyrazów
- prowadzenia wszelkiej działalności nastawionej na zysk, a w szczególności proponowanie materiałów w zamin za korzyść finansową.
- prowadzenia kampani wyborczych i agitowania na rzecz jakiejś organizacji politycznej
- umieszczania postów i tematów nie związanych w żaden sposób z tematem forum
- nawoływania do jakichkolwiek ekcesów i wystąpien na tle religijnym lub światopoglądowym
- złośliwego dokuczania innym uytkownikom forum
- zostawiania jakichkolwiek pamiątek w postaci spamów, virusów, trojanów i innych podobnych programów
- bepośredniego atakowania któergokolwiek z użytkowników forum ze względu na poglądy czy przynależność religijną.
- podawania jakichkolwiek danych osób trzecich bez ich zgody
12. Użytkownicy są proszeni
- o trzymanie się tematu forum
- żeby w odpowiedziach trzymać się tematu głównego
- o zdrowy rozsądek
- o zachowanie kultury osobistej
- o unikanie wypowiedzi agresywnych i złośliwych
- żeby nie pisać długich postów. Dłuższe wypowiedzi można podzielić na kilka postów.
- o nie prowadzenie na forum sporów osobistych
- o rzeczową i merytoryczną dyskusje
- o miły uśmiech
13. Wszystkie posty i tematy sprzeczne z regulaminem będą usuwane przez Administratora i Moderatorów.
14. Każdy użytkownik ma prawo raportowania postów i tematów jego zdaniem sprzecznych z regulaminem.
15. Prawo do interpretacji regulaminu przysługuje Administratorowi.

To propozycja. Co wy na to?

ver. 1.0

Użytkownik Artur Schwacher edytował ten post 2005-04-14, godz. 16:20

To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#7 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-14, godz. 12:00

Voldemort:

Oby tylko porzadek w wykonaniu lantisa nie oznaczal ze mozna tylko bluzgac na SJ o kosciele nalezy mowic z szacunkiem papieza wielbic i przyjmowac jedyne tylko prawdy o trojcy przenajswietszej wraz z Maryja uswieconej tongue.gif


Daruj sobie sarkazm. Do Voldemorta: regulamin Forum dotyczy wszystkich użytkowników Forum.
Także ciebie:

11 Zabrania się:
- wyśmiewania jakichkolwiek przekonań religijnych czy światopoglądowych wliczając w to przekonania Swiadków Jehowy


Mnie sie wydaje ze skoro nie ma ragulaminu a panuje tu wrecz wzorowy porzadek w porownaniu z innymi forami, to po co regulamin ?


Właśnie - wydaje ci się.

Ekstremalnie glupie posty sa usuwane i o to chodzi, a lantis dla ciebie cos jest bez tresci a dla innego posiada glebie, wiec niech nikt raczej nie narzuca swojego "punktu widzenia" OK ??

W którym miejscu narzucam komuś swój punkt widzenia?

Artur, dzięki. Jak na początek to już jest świetny. Dobra robota.

Dobrze byłoby dodać jeszcze podpunkt:
13. Obowiązuje bezwzględny zakaz przepowiadania przyszłości.
z uwagi na podobne osobowości: http://watchtower.or...p?showtopic=418

Zastanowić się można nad czymś takim:
10. Wszystkie działy są przeznaczone wyłącznie dla chrześcijan uznających natchniony charakter Biblii. Zakaz podważania jej autorytetu w tych działach.
8. Trzymamy się tematu działu i tematu wątku, do którego piszemy. Tematy powinny być natury polemicznej, i staramy się wstrzymywać przed religijnymi „pogaduszkami”. Nie odbiegamy od tematu rozmowy. (nie dotyczyłoby działu "Towarzyskie"). Należałoby też zaakcentować zakaz zmian tematów w jednym wątku.

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#8 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-04-14, godz. 18:14

lantis no to w d...ce mam takie forum gdzie mi nakazuja lub zakazuja :) mialem w d...ce wielka organizacje SJ z takich samych powodow :) wiec wali mie to czy tu bede czy nie :)

#9 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-14, godz. 18:36

lantis no to w d...ce mam takie forum gdzie mi nakazuja lub zakazuja smile.gif mialem w d...ce wielka organizacje SJ z takich samych powodow smile.gif wiec wali mie to czy tu bede czy nie smile.gif


Cieszę się :D Tak trzymaj Voldek ;)
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#10 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-14, godz. 21:55

W gruncie rzeczy to za i przeciw regulaminowi istnieje kilka argumentów. Gdyby tak na przykład każdy zastosowywał się do zaleceń Administratora: http://watchtower.or...hp?showtopic=46
,to żadnego regulaminu nie trzeba by było. Trudno nam osądzać, ale jeśli jakiś post narusza te zalecenia to powinniśmy częściej korzystać z przycisku "Raportuj". Zapewne wszystkim nam zależy, żeby to forum było wygodne i przjrzyste tematycznie. A właśnie takie tasiemcowe wątki z dygresjami zupełnie nie na temat to psują. Powinniśmy rozgraniczać pogaduszki od polemik doktrynalnych.

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#11 rekin

rekin

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 254 Postów

Napisano 2005-04-15, godz. 22:19

I POZNAJA ZE JA JESTEM TEN KTORY...

CO TO JEST ZA SPECJALISTA ?
MYSLE ZE POWINIENES GO ZMIENIC NA SPECJALISTE OD INNEJ CZESCI CIALA!
wyluzuj to nie zakon ani zebranie ,po to jest internet aby sie wypowiadac bez skrepowania.

a tak w ogole, to fajny z ciebie gosc .

POZDRAWIAM
rekin

#12 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-04-15, godz. 22:35

POZNAJA ZE JA JESTEM TEN KTORY...

CO TO JEST ZA SPECJALISTA ?


:D

MYSLE ZE POWINIENES GO ZMIENIC NA SPECJALISTE OD INNEJ CZESCI CIALA!


Nieeee.... ten jest dobry :D

wyluzuj to nie zakon ani zebranie ,po to jest internet aby sie wypowiadac bez skrepowania


no jasne, ale za bardzo wyluzowanym też być nie można :D

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych