Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

G³osili mi w Poznaniu


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-02-20, godz. 12:20

Warto zwrócic uwage na czyn swiadomy i nie ¶wiadomy. Na czyn z premedytacja a z braku wyboru lub podjêcia trudnej decyzji. Objawienie 11:18 mówi dok³adnie 'i zniszczyæ niszcz±cych ziemiê"(z greki). Czym innym jest niszczenie ¶wiadome a nie ¶wiadome. Wylewanie czego¶ do morza i za¶miecanie ulicy a czym innym branie torebi plastikowej i wyrzucanie do kontenera z plastikiem. Widac generalnie ze ¶wiadomosæ w wielu miejscach rosnie co do tego tematu. Ale niszczenie ziemii chemi± i ludzi zbrojnymi atakami to cos innego niz pakowanie artyku³u w torebke foliow± w biedronce gdy kobieta musi zarobiæ na chleb dla dziecka. Kiedy generalizujemy temat biblii to wychodz± dziwne kulfony filozoficzne a nie duchowe rozwa¿anie S³owa.

Pozdrawiam

No có¿, kiedy poda³em ten przyk³ad, to oczywi¶cie ¶J z którym rozmawia³em poza oskar¿eniem innych o to, ¿e u¿ywa przez nich foliowych worków, od razu zaatakowa³ huty za efekt cieplarniany, tylko okaza³o siê, ¿e z chêci± korzysta z wyrobów metalowych, nie mówi±c o tym, ¿e opala mieszkanie wêglem.
A problem Chakmachu jest w tym, ¿e ¶J chêtnie pos³uguj± siê w swojej "ewangelizacji" tym wersetem aby pokazaæ jacy to inni s± ¼li bo niszcz± ziemiê, a okazuje siê, ¿e sami wydatnie przyczyniaj± siê do jej niszczenia, choæby do wycinania lasów i rozwoju przemys³u chemicznego aby drukowaæ w milionowych egzemplarzach swoje publikacje w których przeinaczaj± to, co naucza Biblia.
Czesiek

#22 adzia

adzia

    Początkujący (1-50)

  • Cz³onkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2008-02-20, godz. 12:30

Dobre. Ja z regu³y uciekam przed ¶J. Nigdy im nie otwieram. Wydaje mi siê, ¿e nic nie wskóram a tylko siê zdenerwujê. A na ulicy mnie nikt nie zaczepi³ od czasu mojego odpadniêcia. Teraz bedê z nimi próbowaæ rozmawiaæ.

#23 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-02-20, godz. 13:35

Pod wzglêdem ekologii i niszczenia ¶rodowiska ¶wiadkowie s± o wiele bardziej ¶wiadomi niz reszta spo³eczeñstwa dlatego s± za to bardziej odpowiedzialni kiedy u¿ywaj± reklamówek z tworzyw sztucznych :P
Nale¿ê do 144...

Islam zdominuje ¶wiat
Islam bêdzie rz±dziæ ¶wiatem
¦ci±æ g³owy tym, którzy zniewa¿± Islam
Islam jest religi± pokoju...


#24 Padre Antonio

Padre Antonio

    Ateista

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Postów
  • P³eæ:Male

Napisano 2008-02-22, godz. 13:18

Warto zwrócic uwage na czyn swiadomy i nie ¶wiadomy. Na czyn z premedytacja a z braku wyboru lub podjêcia trudnej decyzji. Objawienie 11:18 mówi dok³adnie 'i zniszczyæ niszcz±cych ziemiê"(z greki). Czym innym jest niszczenie ¶wiadome a nie ¶wiadome. Wylewanie czego¶ do morza i za¶miecanie ulicy a czym innym branie torebi plastikowej i wyrzucanie do kontenera z plastikiem. Widac generalnie ze ¶wiadomosæ w wielu miejscach rosnie co do tego tematu. Ale niszczenie ziemii chemi± i ludzi zbrojnymi atakami to cos innego niz pakowanie artyku³u w torebke foliow± w biedronce gdy kobieta musi zarobiæ na chleb dla dziecka. Kiedy generalizujemy temat biblii to wychodz± dziwne kulfony filozoficzne a nie duchowe rozwa¿anie S³owa.

Pozdrawiam


Czyn nie¶wiadomy zwalnia od winy i co za tym idzie odpowiedzialno¶ci? Kulfony filozoficzne ... powiadasz?
"Je¶li dojdziesz ostatecznie do tego, ¿e nie ma Boga, zachêt± do cnoty i odwagi niech bêdzie dla ciebie rado¶æ i przyjemno¶æ, jak± dawa³o ci samo my¶lenie, i mi³o¶æ innych, któr± ci ono zapewni" Thomas Jefferson

#25 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-02-22, godz. 15:49

Czyn nie¶wiadomy zwalnia od winy i co za tym idzie odpowiedzialno¶ci? Kulfony filozoficzne ... powiadasz?

Padre Antonio czy ty zawsze musisz siê czepiaæ i "kopaæ le¿±cego" ;) Mo¿e po prostu nie zrozumia³e¶ sensu wypowiedzi Chakmacha (ja zreszt± te¿ tego nie rozumiem)
Czesiek

#26 Padre Antonio

Padre Antonio

    Ateista

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2291 Postów
  • P³eæ:Male

Napisano 2008-02-25, godz. 11:17

Padre Antonio czy ty zawsze musisz siê czepiaæ i "kopaæ le¿±cego" ;) Mo¿e po prostu nie zrozumia³e¶ sensu wypowiedzi Chakmacha (ja zreszt± te¿ tego nie rozumiem)


ZAWSZE :D :D
"Je¶li dojdziesz ostatecznie do tego, ¿e nie ma Boga, zachêt± do cnoty i odwagi niech bêdzie dla ciebie rado¶æ i przyjemno¶æ, jak± dawa³o ci samo my¶lenie, i mi³o¶æ innych, któr± ci ono zapewni" Thomas Jefferson




U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych