Skocz do zawartości


Zdjęcie

może uruchomić chat?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 replies to this topic

#1 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-02-06, godz. 12:16

do phpBB można dołączyć moduł Chat Box (http://www.phpbb.pl/download.php?d=258) - jego zaletą jest to że na stronie głównej oprócz linku wyświetlona jest ilość osób w pokoju. Dobrym pomysłem byłoby zainstalowanie go na tym forum, bo na czacie Revolucja nikogo dawno już nie było.
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#2 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-02-06, godz. 12:19

do phpBB można dołączyć moduł Chat Box (http://www.phpbb.pl/download.php?d=258) - jego zaletą jest to że na stronie głównej oprócz linku wyświetlona jest ilość osób w pokoju. Dobrym pomysłem byłoby zainstalowanie go na tym forum, bo na czacie Revolucja nikogo dawno już nie było.

Popieram.
Chat revolucja juz nie istnieje, Onet bardzo szybko wywala nieuzywane przez jakis czas chaty.

#3 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2005-02-06, godz. 12:39

Czas na chat już najwyższy
Polarm

#4 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-02-06, godz. 13:05

Moim zdaniem kwestią użyteczności czata na tym forum jest właśnie taki drobiazg jak licznik osób w pokoju. To że Revolucja nie wypaliła to wina tego, że nie było właśnie takiego drobiazgu. Tak więc niekoniecznie musi być to ten moduł (który w porównaniu do czata na polchacie lub onecie ma małe możliwości). Chodzi o to żeby można było dodać właśnie ten licznik na stronie głównej forum obok odnośnika "Czat", a sam czat może być np. na polczacie lub onecie. (Wydaje mi się że kiedyś było tak na stronie Iszbina, ale nie jestem pewien - jednak myślę że można to zrobić)

Często tu bywam i widzę że to forum "żyje" :) Przez cały dzień zagląda tu dość sporo osób, więc czat to niegłupi pomysł.

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#5 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2005-02-06, godz. 13:38

POPIERAM POMYSŁ
Czesiek

#6 Grodzik

Grodzik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 71 Postów
  • Lokalizacja:Babilon Wielki

Napisano 2005-02-06, godz. 13:59

POPIERAM POMYSŁ

Ja też.
pzdr

#7 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-02-07, godz. 09:56

zatem czekamy na odpowiedź administratora

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#8 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2005-02-07, godz. 11:15

W tej chwili wejście na czat jest do pokoju AJWRB na Polchacie. Mozna tam wejść zarówno ze strony głównej Brooklynu, jak i Nowego Światła na temat Krwi.

Nie upieram się, że w dalszym ciągu musi to być akurat ten pokój na czacie, mozna stworzyć coś nowego, chociaż każdego dnia jest tam od kilku do kilkunastu osób.

Zadecydujcie sami, jestem otwarty.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#9 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-02-07, godz. 15:34

Nie ma chyba problemu żeby odnośnik z tego forum prowadził właśnie na czat AJWRB, skoro już jest i ma stałych gości. Mi to nie przeszkadza, nie wiem jak innym (szczególnie ŚJ).
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#10 Grodzik

Grodzik

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 71 Postów
  • Lokalizacja:Babilon Wielki

Napisano 2005-02-07, godz. 16:16

Nie ma chyba problemu żeby odnośnik z tego forum prowadził właśnie na czat AJWRB, skoro już jest i ma stałych gości. Mi to nie przeszkadza, nie wiem jak innym (szczególnie ŚJ).

Na Brooklynski wchodzili, zresztą i tak już jedzą ze stołu demonów, z katolikami, odstąpcami, ateistami na tym i na innych forach, wiec chyba nie bedą mieli problemu, poza tym niech mowią za siebie.
pzdr

#11 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2005-02-07, godz. 17:49

Nie ma chyba problemu żeby odnośnik z tego forum prowadził właśnie na czat AJWRB, skoro już jest i ma stałych gości. Mi to nie przeszkadza, nie wiem jak innym (szczególnie ŚJ).

Na Brooklynski wchodzili, zresztą i tak już jedzą ze stołu demonów, z katolikami, odstąpcami, ateistami na tym i na innych forach, wiec chyba nie bedą mieli problemu, poza tym niech mowią za siebie.
pzdr

Oczywiście, że czat AJWRB wystarczy. Po co mnożyć byty. Tylko, żeby admin linka dał i wstawił kod ile jest osób. Admin natmiast AJWRB niechaj wstawi tutaj KOD (jest w panelu właścielela pokoju).

#12 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2005-02-08, godz. 01:18

Czat dodany. Wystarczy kliknąć na górne menu z napisem Czat. Soft z phpBB odpada bo używamy Invision Power Board. Podpiąłem aplet do pokoju ajwrb zgodnie z życzeniami.

#13 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-02-08, godz. 11:12

Soft z phpBB odpada bo używamy Invision Power Board.

No tak - gapa ze mnie - wystarczyło przeczytać na dole. Skojarzyłem forum z phpBB przez sam wygląd...

Czat dodany.

Dziękujemy :)


pzdr

[niestety nie będę mógł czata wykorzystać :( bo wyjeżdżam na jakiś czas...]
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych