Skocz do zawartości


Zdjęcie

starzy wyjadacze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 replies to this topic

#41 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2009-03-22, godz. 13:11

a co tu rozumieć? Znając Iszbina puściły mu nerwy i nawrzucał co nieco i poszła cenzura. A to go jeszcze bardziej rozwśczeczyło. A szkoda, że nie umie się pochamować.

Co tu rozumieć? Pytasz. No właśnie dlaczego puściły mu nerwy. Bo ja nie wiem jakie rozgrywki są prowadzone. Czy rzeczywiste, czy wyimaginowane. Z całym szacunkiem dla Iszbina i JB.

Użytkownik Olo. edytował ten post 2009-03-22, godz. 13:12

Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#42 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-03-22, godz. 13:24

Co tu rozumieć? Pytasz. No właśnie dlaczego puściły mu nerwy. Bo ja nie wiem jakie rozgrywki są prowadzone. Czy rzeczywiste, czy wyimaginowane. Z całym szacunkiem dla Iszbina i JB.

Nie wiem i nie wnikam. Natomiast nie spotkałem jeszcze tego, aby JB cieła wypowiedzi poza tymi, które są chamskie i jedynie służą do obrażania innych. Tnie także nadmierne spamowanie. Co mogło się nie spodobać u Iszbina? Chyba łatwo zgadnąć.
Czesiek

#43 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2009-03-22, godz. 14:37

A szkoda, że nie umie się pochamować.

Niektórzy umieją sobie pochamować bez pohamowania ;)
Chamskie posty mogłyby wisieć, wszak świadczą jedynie o kulturze piszącego. Co obrażonemu przyjdzie z usunięcia wypowiedzi ?
Dołączona grafika

#44 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-03-22, godz. 16:05

Niektórzy umieją sobie pochamować bez pohamowania ;)
Chamskie posty mogłyby wisieć, wszak świadczą jedynie o kulturze piszącego. Co obrażonemu przyjdzie z usunięcia wypowiedzi ?

Znowu mnie coś fajowego ominęło...Przynajmniej powiedzcie, w którym wątku?

Pozdrawiam cieplutko

nie trafiająca na rozruby Dosia

#45 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-03-22, godz. 18:01

Iszbin to Iszbin ...kawal ...chama i tyle ... jestem strasznym przeciwnikiem przeklinania ...
ale jak napisal sobie komentarz bez przeklinania ..ale wbrew jakiemus dziwnemu widzimisie moderatorow ... to dlaczego usuneli komentarz ?
Sie Synek wzial i wkurzyl .... tez byl tak robil i robilem ...choc mozna bez slow na K...H....CH....I... J..... itd :)

Juz nieraz wartosciowe komentarze ktos sobie wyrzuca na smietnik .... (zeby przynajmniej byl dzial pt. smietnik to bym sobie odwiedzal bo uwielbiam smietniki)
Bo cos komus nie pasuje , cos co nawet jest zgodne z regulaminem tego forum :)
Jak admin taki w porzadku .. to dlaczego regulamin zmienil sie juz w tresci X razy ... zakladajac swoj profil kliknalem ze sie zapoznalem .... ale zapoznawalem sie w owczesnym regulaminem ...a nie obecnym ktory byl zmieniony ...i wiekszosc pewnie tez klikala na owczesne regulaminy... no coz swiatlo staje sie coraz jasniejsze :) )

Dbanie o porzadek jest fajne i JB fajnie dba .... ale posiadanie swojego zdania i opisanie go to inna sprawa.

Ja na przyklad brzydze sie jakas smieszna religia admina tego forum w postaci wiary w 100% pewne proroctwa biblijne o biochipach wszczepianych w czlowieka i innych d...sach nie z tej ziemi .... ale admin jako czlowiek, ma se prawo wierzyc w puklate Aniolki modlic sie do nich i czekac na chiposlowienstwa boskie :) , a ja mam prawo to negowac ... i vice wersa

Ale zabawa sie konczy, jak cos przeciw samym pogladom jest usuwane ...
Jako nie posiadacz "chipa bio" domagam sie demokracji !! i wali mnie ze admin moze mnie nazwac antychrystem jako spelnieniem jakiegos kolejnego proroctwa
Po to bog dal czlowiekowi klawiatury zeby po nich pisac :) .... jednakze bez przeklinania !!

Użytkownik Voldemort edytował ten post 2009-03-22, godz. 18:03


#46 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2009-03-22, godz. 18:25

domagam sie demokracji !!


Na forum nie było i nigdy nie będzie ma żadnej d***kracji. Co ci się pomyliło z czerwony beretami. Jak się nie podoba to wypad stąd. Zakładaj sobie swoje własne fora i wprowadzaj tam utopię d***kracji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych