Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę, pomóżcie...


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Marta75

Marta75

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2008-09-14, godz. 10:57

Witajcie, (no muszę się powitać bo bo byłoby inaczej nieuprzejme :P )

Otóż nazywam się Marta, obecnie mam 17lat (ważne?) W dzieciństwie chodziłam do masażysty, wiem że to był Janusz Dz..., pracował na Kawęczyńską w Warszawie, i należał do Świadków Jehowy. Przeszedł na emeryturę. Mam do niego ważną sprawę osobistą, może wyglądać na głupią rozmowę, ale to jest dla mnie naprawdę ważne... Pytałam się okolicznych SJ, ale o takim nie słyszeli (na Targówku) Nie wiem co dalej. Może ktoś tu na forum was zna? :) A jak nie, to proszę o rady, jak go odnaleźć... Już byłam gotowa żeby zebrać wszystkie adresy miejsc spotkań ŚJ w Warszawie i chodzić co każdą niedzielę i pytać, no ale jak je znależć? :blink: W necie szukałam i szukałam, ale nic...

Jestem gotowa do prawie wszystkiego, byleby się z nim skontaktować <_< dłużej nie mogę tak czekać...

Użytkownik jb edytował ten post 2008-09-14, godz. 16:20
bardziej szczegółowe dane można ewentualnie podać przez PM osobie, która będzie chciała pomóc


#2 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-15, godz. 12:50

Witajcie, (no muszę się powitać bo bo byłoby inaczej nieuprzejme :P )

Otóż nazywam się Marta, obecnie mam 17lat (ważne?) W dzieciństwie chodziłam do masażysty, wiem że to był Janusz Dz..., pracował na Kawęczyńską w Warszawie, i należał do Świadków Jehowy. Przeszedł na emeryturę. Mam do niego ważną sprawę osobistą, może wyglądać na głupią rozmowę, ale to jest dla mnie naprawdę ważne... Pytałam się okolicznych SJ, ale o takim nie słyszeli (na Targówku) Nie wiem co dalej. Może ktoś tu na forum was zna? :) A jak nie, to proszę o rady, jak go odnaleźć... Już byłam gotowa żeby zebrać wszystkie adresy miejsc spotkań ŚJ w Warszawie i chodzić co każdą niedzielę i pytać, no ale jak je znależć? :blink: W necie szukałam i szukałam, ale nic...

Jestem gotowa do prawie wszystkiego, byleby się z nim skontaktować <_< dłużej nie mogę tak czekać...

Jezeli mieszka na ul. Kaweczynskiej to zbor Warszawa - wiosenna. Zapytaj w Nadarzynie o tel do nadzorcy tego zboru. Ot najlepszy sposob.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#3 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-09-16, godz. 09:17

Tyle że ŚJ jakoś nie są skorzy do pomagania w takich sytuacjach. Nawet pozdrowienia od nieochrzczonego akwizytora nie są akceptowane w zborach.
Dołączona grafika

#4 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-16, godz. 09:18

Tyle że ŚJ jakoś nie są skorzy do pomagania w takich sytuacjach. Nawet pozdrowienia od nieochrzczonego akwizytora nie są akceptowane w zborach.


Smierc swiatusom ha ha ha
Umbre Summum

#5 elihu

elihu

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2008-09-16, godz. 13:03

Smierc swiatusom ha ha ha

Ty jednak jestes biedna dziecina...

#6 Marta75

Marta75

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów

Napisano 2008-09-16, godz. 14:11

Edd, dzięki za odpowiedź :) Nadarzyn? kawał drogi...

Adelfos, no cóż, mogłabym nawet zapłacić... ^^ zresztą chyba sama rozmowa przez tel wystarczy, jak sądze...

#7 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-16, godz. 14:41

Edd, dzięki za odpowiedź :) Nadarzyn? kawał drogi...

[...]

Istnieja telefony. Dzwonisz i prosisz o numer nadzorcy tego zboru ktory podalem bez podawania powodu. Nastepnie do teo nadzorcy czy zna danego czleka i tyle.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#8 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-09-17, godz. 00:10

Adelfos, no cóż,

Szukaj zwyczajnie po nazwisku, adresie i profesji, które podałaś. Powodzenia życzę!
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych