Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy regulamin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 replies to this topic

#41 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-09-17, godz. 22:04

wierzę Ci....Tobie na pewno .


a JA NIE MAM PEWNOSCI. To dopiero nr 3:(((


Moge napisać ...k**** ???

a JA NIE MAM PEWNOSCI. To dopiero nr 3:(((


Moge napisać ...k**** ???




Nie moge!!!!!!!!!!!!!!

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2008-09-17, godz. 22:04


#42 sabekk

sabekk

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 224 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:uk

Napisano 2008-09-17, godz. 22:40

Mnie się wydaje, że chodzi o awantury ze spamerami. Koleś, który nic nie wnosi swoją postawą na forum, już od samego początku pobytu, będzie pewnie bardziej restrykcyjnie potraktowany niż ten, który jest na forum kilka miesięcy i wnosił w życie forum coś więcej niż awantury.


Aleś trafił Terebint.
Co prawda zdarza mi się, że "wychodzi" ze mnie mój porywczy charakter, lecz chciałbym wierzyć, że potrafię w to forum, mimo wszystko, cos wnieść. Choć po ostatnim zbanowaniu mnie, pozostaje mi tylko wiara, skutecznie korygowana realizmem tutejszych zwyczajów.
Zastanawiam się, czy w mojej rozmowie z Jankiem, nowe rozporządzenia będą w jakiś sposób rzutować na „przyzwoitość” mojego i jego poczucia humoru? Myślę, ze powinniśmy pozostać po prostu sobą. Wszak i odrobina „tego czegoś” sprawia, że i innym tekst czyta się znacznie lżej. Czasem to pomaga w przedzieraniu się przez „gąszcz” kolejnych wersetów…

Pozdrawiam cieplutko wszystkich do „odstrzału”. Choć podkreślany tu często liberalizm, wciąż pozwala mi wierzyć, że to jeszcze nie ten sezon…

#43 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2008-09-18, godz. 00:04

Ot tak kilka luźnych refleksji odnośnie wątku :ph34r:

"W pewnych sytuacjach użytkownicy z długim stażem aktywności na Forum, osoby współpracujące z naszym serwisem lub stronami pokrewnymi, a także osoby poszukujące konkretnej pomocy i wsparcia mogą zostać potraktowane mniej restrykcyjnie."

Bardzo rozsądny punkt. Zważywszy na fakt że nie należy jednkowo traktować osoby która na karierę 10 postów napisała 1 odnośnie tematu w którym te posty umieszcza, a osoby która wniosła duży wkład w forum, chociażby poprzez zamieszczenie sporych i wartościowych materiałów a której raz puściły nerwy lub po prostu się z kimś pochlała, jak np. Liberał :rolleyes:


Tak Hubercie, widzę tu wielką stronniczość ze strony moderatorów walczących o swoistą poprawność polityczną.
Ma być eksponowane głownie totalne poniżenie wierzeń ŚJ i idei z nimi związanych, jak ktoś pisze za mocno szczerze i wprost, tnie się takie posty bez ceregieli. Z drugiej strony wszelkie warcholstwo i dzicz panoszy się tu jak u siebie.
Będą przeklinać, ubliżać i pluć każdemu kto ma swoje, czyli inne zdanie.
W czyim interesie jest ta cenzura ?

A słyszałeś o tajnym punkcie regilaminu, który mówi że za wykazanie kłamstwa osobom przeciwnym WTS należy się rozstrzelanie ?
Dorosły człowiek wydawałoby się ... ehhh...


W ciągu kilku lat istnienia w świecie wirtualnym, odwiedziłem być może nawet około stu for. To forum jest jednym z najbardziej liberalnych, a Admin mimo niektórych głupich decyzji i afer, i tak mało się wtrąca w życie forum...
Jeżeli chcecie sprawdzić, co to się nazywa prawdziwa cenzura, to spróbujcie pożyć trochę na forach świadkowych, a jeżeli chodzi o chamstwo użytkowników, ich poziom intelektualny to proponuję rozejrzeć się po forach protestanckich, onetu, czy niektórych katolickich...

Ja nigdy nie zapomnę moich pierwszych "dyskusji" na forach/czatach ŚJ.
Wylatywało się za napisanie Jahwe z małej litery.
Za pytanie ( dosłownie ) : "A kto to taki Jahwe ? "
Albo po prostu jak ktoś nie zrozumiał twojej wypowiedzi.
Najbezpieczniejszym sposobem "dyskusji" było nie odzywać się :D


Jedyny sposob na usuniecie wlasnego konta to celowe denerwowanie admina? :o

Chwila przyjemności przed pożegnaniem ? ;)


No to ryzyk fizyk...
Oto cytat z regulaminu, który niestety pachnie mi znaną nam ideologią:

" Decyzje Administratora są ostateczne i niepodważalne. Kwestionowanie ich może prowadzić do bana ze skutkiem natychmiastowym."
Zamieniłabym słowo Administrator i ban na WTS i wykluczenie...Jak mnie za to wywalą to trudno, najwyżej się okaże, że pomyliłam się co do tego miejsca.
Ja oczywiście rozumiem, że porządek być musi, ale...

Nom zgadzało by się.
Z tym że admin nie grozi śmiercią za nie udzielanie się na forum :D


Ja mam nr 3 uzytkownika, nie wiem czy się łapie na upusty i promocje. Może tylko do nr 2 to działa.
Ale mi sie podoba ten punkt. 


Admin ma dopiero numer 8 więc ...... moge prosić o autograf ? ;)
To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#44 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-18, godz. 06:09

No to ryzyk fizyk...
[...]Jak mnie za to wywalą to trudno, najwyżej się okaże, że pomyliłam się co do tego miejsca.
Ja oczywiście rozumiem, że porządek być musi, ale...

No i co zyjesz? :) Czy dostalas bana? ;)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#45 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-09-18, godz. 06:48

No i co zyjesz? :) Czy dostalas bana? ;)



Żyję, żyję edd...i mam się dobrze:)

#46 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-09-18, godz. 07:29

I nie martw się... podobno "forum stanie za tobą". nie wiem kto w tym w forum, ale
ja na pewno tak.


Dziękuję za taką gotowość:) Chyba tym razem się udało

#47 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-09-18, godz. 08:45

Bardzo rozsądny punkt. Zważywszy na fakt że nie należy jednkowo traktować osoby która na karierę 10 postów napisała 1 odnośnie tematu w którym te posty umieszcza, a osoby która wniosła duży wkład w forum, chociażby poprzez zamieszczenie sporych i wartościowych materiałów a której raz puściły nerwy lub po prostu się z kimś pochlała, jak np. Liberał :rolleyes:

Nilremilku!!! :blink: Bój się Jehowy! Ty wiesz, ile osób na tym forum za obronę gościa o nicku na literę "L" bana dostało???

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#48 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-09-21, godz. 17:39

"Informacje dodatkowe:
punkt 4. Administrator ma prawo usunąć dowolną osobę lub wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.

Postanowienia końcowe:
punkt 4. Nie jest także możliwe usunięcie aktywnego konta, z którego korzystano z zachowaniem zasad Regulaminu."


Chyba nie rozumiem:(


To, że admin usunie jakiegoś gościa z forum nie oznacza, że usunie jego wszystkie wypowiedzi jakby nigdy nic nie pisał. Po prostu zrobiłby dziury w wypowiedziach, które zrobiłyby z tematu niestrawną papkę.

No to ryzyk fizyk...
Oto cytat z regulaminu, który niestety pachnie mi znaną nam ideologią:

" Decyzje Administratora są ostateczne i niepodważalne. Kwestionowanie ich może prowadzić do bana ze skutkiem natychmiastowym."

Zamieniłabym słowo Administrator i ban na WTS i wykluczenie...Jak mnie za to wywalą to trudno, najwyżej się okaże, że pomyliłam się co do tego miejsca.
Ja oczywiście rozumiem, że porządek być musi, ale...

Jeśli ktoś chce, aby mógł robić co chce na jakimś forum, to może to zrobić pod warunkiem, ze sam je założy, bdzie tam adminem, a do tego umieści to forum na swoim serwerze. A i to nie zapewni mu tego, że będzie mógł robic co chce.

Ja mam nr 3 uzytkownika, nie wiem czy się łapie na upusty i promocje. Może tylko do nr 2 to działa.

Ale mi sie podoba ten punkt. 

ja mam dopiero 25 nr. Może być kiepsko
Czesiek

#49 sabekk

sabekk

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 224 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:uk

Napisano 2008-09-21, godz. 19:02

ja mam dopiero 25 nr. Może być kiepsko

Jak spojrzę na swój numerek, to strach sie bać...
Wiesz Czesiek... jak widze swoje posty po moim powrocie, to wyglada na to, ze jeszcze sie nie wyszumiałem. Ponoć "starość nie radość", ale i młodość nie jest lekka.
Troszkę "przygrywam" sobie ostatnio w pewnym temacie, jednak liczę na swego rodzaju "parasol", jakim jest narzucony rodzaj humoru mojego adwersarza. A że mi owy "przypasował", to śmiejemy sie z siebie obaj.
Masz juz pewne doswiadczenia. Czy wyszumienie się, to kwestia wieku, czy nierozłączny etap stopniowego wyciszania się, po przejrzeniu na oczy?

#50 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-09-22, godz. 15:41

HEJ , już raz kiedyś o tym rozmawialiśmy, Ktoś tam kiedyś pomazał zdaje się wszystkie swoje posty i usunął się z forum czy jakoś tak, i ten regulamin tego pilnuje aby nie było takiej możliwości. NApisałeś możesz poprawicz przez jakiś czas swoj post a pózniej musi zostać, gdyż bierze udział w dyskusji i gdyby ktoś wyniósł się ze swoimi postami z forum to później czytający mieliby problem z czytaniem wątków.....
A to że admin może wyrzucić, przenieść i zrobić co uważa..... no cóż ktoś musi porządku pilnować :)

OK, rozumiem dlaczego tak jest, mimo to uwazam, ze w zablokowanym profilu na zyczenie zabanowanego powinno sie usunac prywatne dane takie jak np. data urodzenia, prawdziwe imie, miejsce zamieszkania, nr GG, e-mail, zdjecie, itp.
Np. na poczatku mojego pobytu tutaj podalam w profilu kilka tego typu danych, potem z pewnych wzgledow zmienilam zdanie i usunelam; gdybym zostala zabanowana nie mialabym juz takiej mozliwosci.
Dołączona grafika

#51 palo

palo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 264 Postów
  • Lokalizacja:Łódź, Polska

Napisano 2008-09-22, godz. 18:10

Te dane zostają usunięte wtedy... Ten link, który teraz jest przy Twoich postach jak się kliknie na nick przestałby być linkiem i byłby tylko nazwą użytkownika.

#52 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-24, godz. 18:27

Ja mam nr 3 uzytkownika, nie wiem czy się łapie na upusty i promocje. Może tylko do nr 2 to działa.

A Liberal, jaki miał numer??

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#53 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-09-24, godz. 18:32

A Liberal, jaki miał numer??

Terebintku, czy ty chcesz sprowokować groźnego admina??? :blink: :blink: .
Powiem Ci na ucho, ale nie mów, ze to ja :ph34r: (miał nr 6)

Pozdrawiam cieplutko

w konspiracji Dosia

#54 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-09-24, godz. 18:36

I tak nikt nie pobije mojego... 144...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#55 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-24, godz. 19:43

I tak nikt nie pobije mojego... 144...


a jaki ja mam numer i gdzie to mozna zobaczyc????
[font=Tahoma]

#56 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-09-24, godz. 20:02

Iszbin pyta się czy załapie się na promocję a ja myślałem, że Admin chciał napisać że "prawo obowiązuje wszystkich oprócz Iszbina", ale opamiętał się i napisał to samo bardziej poprawnie pod względem politycznym.

Bo zapytam retorycznie: komu oprócz Iszbina wolno publikować wulgaryzmy i nie wylecieć?

<Ironia>Nawet Ray Franz tego forum używający niegodnego wymieniania nicka na literkę L też wyleciał </ironia>
dobra, kończę bo dostanę miesiąc urlopu mimo że tego nie pragnę

#57 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-09-24, godz. 20:02

a jaki ja mam numer i gdzie to mozna zobaczyc????

Nr użytkownika: 1 534
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#58 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-24, godz. 20:10

Powiem Ci na ucho, ale nie mów, ze to ja :ph34r: (miał nr 6)

Dziękuję Dosiu. :)

A ja mam taki numer, jakie miałem oceny w szkole. :lol: :lol: :lol:

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#59 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-09-24, godz. 20:38

Ja mam nr 688, i nie ma to nic wspólnego z tym, że właśnie w 688r. muzułmanie zbudowali Kopułę Skały, zamykając Żydom dostęp do Drugiej Świątyni Jerozolimskiej, gdzie Żydzi gromadzili się aby lamentować nad Kamieniem Węgielnym. Obecnie lamentują przy Ścianie Płaczu, który jest jedynie zewnętrznym murem Drugiej Świątyni.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#60 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-25, godz. 05:21

Nr użytkownika: 1 534


a mi sie moj numer podoba... w 1534 n.e. dokonal Henryk VIII aktu supremacji.....
[font=Tahoma]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych