Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świadkowie Jehowy o swoim wyznaniu:)) (ISSN)


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-31, godz. 10:20

''a skad masz takie informacje?? chyba troszke niedouczona jestes...nawet na lekcjach religii ucza ze Swiadkowie Jehowy to inne wyznanie i jest pelnoprawnie zarejestrowane. Moge Ci nawet podac taka informacje jak to sprwdzic...  
Zarejestrowany Zwiazek Wyznania Swiadkow Jehowy w Polsce : (ISSN 1234-1150)> I mam prosbe: najpierw cos sprawdz dokladnie czy to prwda a potem dopiero mow.''LINK

Kurde, rotflnąłem. Wpisałem w google samo ISSN, no i mamy kolejną Świadkinię, obcykaną:



''Świadkowie Jehowy nie sa sekta . jest to Zarejestrowany Zwiazek Wyznania Świadkow Jehowy w Polsce ( ISSN 1234-1150) jakies pytania '' (wzorowa_uczennica) LINK

#2 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-10-31, godz. 20:29

dokładnie czyta strażnicę, wszystko nawet małymi literami, tylko czy czyta coś więcej?
pozdrawiam Andrzej

#3 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-31, godz. 22:20

:lol: :lol:
Niech poda jeszcze ISBN z którejś książki i mamy komplet danych :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#4 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-31, godz. 23:58

And! Oni biora numer wpisu rejestru CZASOPISM jako numer i dowód na to, ze SJ sa religią:)

Kuffaaa...  ''Polityka'' też ma ten numer ISSN! Kolejna sekta

#5 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2008-11-01, godz. 15:55

wiem, przebudźcie ma ISSN 1234-1169

byłem bibliotekarzem, posługiwałem się ISBN
pozdrawiam Andrzej

#6 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-11-01, godz. 23:54

a co w tym dziwnego: są ZAREJESTROWANI jako zwiazek wyznaniowy to mają nadane nr ISSN ISBN REGON NIP itd.

cała argumentacja o "nie-sekcie" oparta na rejestracji prawnej jest idiotyczna, anawet można obrócić ją przeciwko nim

bo kto decyduje o rejestracji? rządy świeckie. A komu wg WTS służą te rządy? szatanowi. A więc fo szatan ma władzę "od-sekcenia" jakiejś grupy wyznaniowej.

a nie mieszając w to wszystko diabła. Kto zarejestrował SJ w Polsce? Oddająca władzę ekipa rządząca Rakowskiego i Jaruzelskiego.

czy opinia niewierzącego generała ma decydować o prawdziwości związku wyznaniowego albo o woli Jehowy?
czyżby Jaruzelski był rzecznikiem prasowym Stwórcy?

#7 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-11-02, godz. 15:24

ISSN i ISBN mogą otrzymać wszyscy, o ile mają wpis do rejestru działalności gospodarczej jako "usługi wydawnicze" (zapomniałem, jaki to numer). Zatem, jak widać, ma to bardzo wiele wspólnego z zarejestrowanym związkiem wyznaniowym :P :lol:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#8 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-11-02, godz. 15:47

czy dobrze rozumiem, że jeśli Jan Świr i Zbigniew Pomyleniec założą sobie spółkę jawną ŚWIR I POMYLENIEC - RELIGIA PRAWIE PRAWDZIWA SPÓŁKA JAWNA i wpiszą sobie w zakres działalności odpowiedni numerek PKD świadczący o działalności wydawniczej to spółka ŚWIR I POMYLENIEC SP.J. bez problemu dostanie nr ISSN oraz ISBN?

#9 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-11-02, godz. 15:52

czy dobrze rozumiem, że jeśli Jan Świr i Zbigniew Pomyleniec założą sobie spółkę jawną ŚWIR I POMYLENIEC - RELIGIA PRAWIE PRAWDZIWA SPÓŁKA JAWNA i wpiszą sobie w zakres działalności odpowiedni numerek PKD świadczący o działalności wydawniczej to spółka ŚWIR I POMYLENIEC SP.J. bez problemu dostanie nr ISSN oraz ISBN?




Tak. Nazwa firmy to tylko nazwa firmy nic więcej.


Może byc wyznanie religijne BEZ ISSN, bo np nic nie wyadają i może być zwykła firma, która wymysliła, ze bedzie wydawać jakies periodyki. DLATEGO SIĘ USMIAŁEM z tych postów. Związek religijny nie ma NIC DO ISSN ani ISSN do związku. ISSN to rejestracja czasopism (numer), a nie związku religijnego!

http://pl.wikipedia....d_Serial_Number

#10 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-11-02, godz. 17:23

Kiedyś, jeszcze na studiach, założyliśmy z kolegami "wydawnictwo" :) Idea była taka, żeby dzięki temu uzyskiwać środki z parlamentu uczelni. I faktycznie, na ogół się to udawało. Wydawaliśmy zatem różne dziwne rzeczy - łącznie z własną twórczością. Z ISBN-em oczywiście nie było żadnych problemów :rolleyes:
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych