Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

D³ugie w³osy i d³uga broda


  • Please log in to reply
269 replies to this topic

#241 wojtek37

wojtek37

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 612 Postów
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano 2009-03-28, godz. 01:40

E tam, dla mnie krawat w komplecie z dobrze skrojonym garniturem i dobrze dobran± koszul± pozostan± symbolami dobrego gustu.


Ju¿ widzê jak ¦J w swoim mieszkaniu, kiedy "Wielki Brat"nie patrzy chodz± pod krawatem, i w butach, na wysoki po³ysk. To ¶ciema i tyle, wiem to, bo sam widzia³em. Oni tak kreuj± wspaniale swój wizerunek, i tyle.

U¿ytkownik wojtek37 edytowa³ ten post 2009-03-28, godz. 01:42


#242 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2009-03-31, godz. 12:36

Przypomina mi siê sprawa z moim chrztem. Wynurzaj±c siê z wody niestety zsunê³o mi siê rami±czko kostiumu, pokazuj±c co nieco. Trochê mnie to speszy³o. Gdybym mia³a przyzwoit± sukniê nie dosz³oby do tak ¿enuj±cej sytuacji.

Ida

Na przyklad burquini ;)
Do³±czona grafika

#243 Ida

Ida

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 715 Postów
  • P³eæ:Female

Napisano 2009-03-31, godz. 13:21

Na przyklad burquini ;)

Agape, nie popadajmy w skrajno¶ci. Strój typu p³etwonurka nie wspó³gra z powag± chrztu. Ja jestem za sukienk±, jak to jest przyjête w ko¶cio³ach ewangelicznych.
"Ten, kto wyrusza na poszukiwanie Boga ... mo¿e przebiec wiele ¶cie¿ek. Zg³êbiæ wiele religii, wst±piæ do wielu sekt, ale w ten sposób nie spotka Boga. Poniewa¿ Bóg jest tutaj, teraz, obok nas." P.Coelho

#244 oiu

oiu

    Site Admin

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2009-03-31, godz. 21:29

A co powiecie o stylizacji wlosow?
Ukladanie na gel/ paste/ gume etc.

Ostatnio uslyszalem ze sprowadza to gniew Bozy na braci :o
co ciekawe jak przez rok nikogo to nei obchodzilo tak teraz prawie wszyscy bracia starsi apeluja do mlodziezy ze to podazanie za swiatem bla bla ...
to juz nei mozna miec nawet swojego stylu? nie mozna dobrze wygladac... O_o

#245 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2009-03-31, godz. 21:38

A co powiecie o stylizacji wlosow?
Ukladanie na gel/ paste/ gume etc.

Ostatnio uslyszalem ze sprowadza to gniew Bozy na braci :o
co ciekawe jak przez rok nikogo to nei obchodzilo tak teraz prawie wszyscy bracia starsi apeluja do mlodziezy ze to podazanie za swiatem bla bla ...
to juz nei mozna miec nawet swojego stylu? nie mozna dobrze wygladac... O_o

:rolleyes: Czekamy na broszurke z uczesaniami.
Do³±czona grafika

#246 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • P³eæ:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-03-31, godz. 22:47

W moim by³ym zborze mojej by³ej spo³eczno¶ci (wybaczcie- rozkoszujê siê tym ^_^ ) pewien m³ody oddany sprawie brat nie móg³ doczekaæ ³aski przywileju s³ugi pomocniczego z powodu... zbyt d³ugich baczków. To by³y czasy, ech... :P

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, ¿e przez d³ugi czas obowi±zywa³y w wielu krajach. Nie wierzcie w co¶ tylko dlatego, ¿e wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, ¿e kto¶ inny to powiedzia³, ¿e popiera to swym autorytetem jaki¶ mêdrzec albo kap³an, lub ¿e jest to napisane w jakim¶ ¶wiêtym pi¶mie. Nie wierzcie w co¶ tylko dlatego, ¿e brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobra¿enia, które uwa¿acie za zes³ane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznali¶cie za prawdziwe po d³ugim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#247 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2009-04-01, godz. 07:44

Na przyklad burquini ;)


:lol: niez³y strój na pla¿ê. Sama widzia³am na szkockiej (=ch³odnej jednak) pla¿y, latem kobietê w czym¶ bardzo podobnym podczas, gdy jej m±¿ (zapewne,lub brat) ¶miga³ w samych spodenkach.

#248 [db]

[db]

    o¶wiecony

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-04-01, godz. 08:36

Na przyklad burquini ;)

To tylko dowodzi, ¿e ¶J nie s± najbardziej pos***± religi± na tej planecie. Co z jednej strony jest trochê optymistyczne, z drugiej - bardzo smutne.
[db]

#249 Joachim20

Joachim20

    Początkujący (1-50)

  • Cz³onkowie
  • Pip
  • 55 Postów
  • Lokalizacja:In±d.

Napisano 2009-04-01, godz. 23:00

To tylko dowodzi, ¿e ¶J nie s± najbardziej pos***± religi± na tej planecie. Co z jednej strony jest trochê optymistyczne, z drugiej - bardzo smutne.



Za daleko id±ce wnioski :)

A je¶li chodzi o swój w³asny styl itd. To w pytaniach m³odych ludzi jest napisane, ¿e aby poprawiæ swój wygl±d (który jest bardzo czu³ym punktem u m³odziaków) mo¿na zmieniæ "uczesanie, fryzurê". Tak¿e my¶le, ¿e nie jest to a¿ takie rygorystyczne. Chocia¿ nie spotykam siê z sJ "stajlowcami".

A ta pani co z panem sz³a i by³a ubrana w ten kostium to muzu³manka :P pokazuj± cia³o tylko swemu mê¿owi : )
Fajne to jest, patrz±c na to z góry. Faceci nie widz± cudzych dekoltów, a kobiety nie emanuj± do wszystkich wokó³ cia³em.

Pozdr.

#250 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2009-04-02, godz. 06:58

A ta pani co z panem sz³a i by³a ubrana w ten kostium to muzu³manka :P pokazuj± cia³o tylko swemu mê¿owi : )
Fajne to jest, patrz±c na to z góry. Faceci nie widz± cudzych dekoltów, a kobiety nie emanuj± do wszystkich wokó³ cia³em.

Pozdr.


Ale¿ my wszyscy wiemy, ¿e to muzu³manka.
My¶lê, ¿e z którejkolwiek strony na to nie patrzeæ to dla niej samej nie jest to ju¿ takiej fajne. ;)

#251 [db]

[db]

    o¶wiecony

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-04-02, godz. 07:53

A ta pani co z panem sz³a i by³a ubrana w ten kostium to muzu³manka :P pokazuj± cia³o tylko swemu mê¿owi : )
Fajne to jest, patrz±c na to z góry.

Patrz±c z punktu widzenia mizogina, owszem, jest to fajne.
[db]

#252 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2009-04-02, godz. 08:15

A patrz±c z punktu widzenia kobiety, której nikt nie rozbiera wzrokiem i która nie musi siê obawiaæ porównawczych spojrzeñ rzucanych przez inne kobiety, wcale nie musi byæ to takie z³e. Nie twierdzê, ¿e kobiety powinny ca³y rok zak³adaæ na siebie worek, ale np. dla mnie bikini to o wiele za daleko. Dla niektórych nie jest to problem, ale dla wielu kobiet bardziej skromnych czy ¶wiadomych swoich niedoskona³o¶ci jest to na tyle du¿a przeszkoda, ¿e rezygnuj± z p³ywania, bo nie chc± wygl±daæ jak dziwol±gi w szortach i koszulkach.

Mnie osobi¶cie te¿ gryzie siê strasznie tolerancja w dziedzinie strojów do chrztu z bardzo ¶cis³± kontrol± w zakresie strojów codziennych. Spódnica przed kolano jest nieprzyzwoita, ale dwuczê¶ciowy strój k±pielowy jest ok?

Wiem, ¿e jestem reliktem w dzisiejszych czasach :P By³am jedyn± osob±, która ca³± drogê do chrztu (bo najpierw trzeba by³o obej¶æ ca³y basen, jak na wybiegu, podczas, kiedy zaraz za szybk± zbiera³y siê t³umy obserwatorów) przeby³a owiniêta rêcznikiem :P
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#253 [db]

[db]

    o¶wiecony

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-04-02, godz. 08:54

A patrz±c z punktu widzenia kobiety, której nikt nie rozbiera wzrokiem i która nie musi siê obawiaæ porównawczych spojrzeñ rzucanych przez inne kobiety, wcale nie musi byæ to takie z³e. Nie twierdzê, ¿e kobiety powinny ca³y rok zak³adaæ na siebie worek, ale np. dla mnie bikini to o wiele za daleko. Dla niektórych nie jest to problem, ale dla wielu kobiet bardziej skromnych czy ¶wiadomych swoich niedoskona³o¶ci jest to na tyle du¿a przeszkoda, ¿e rezygnuj± z p³ywania, bo nie chc± wygl±daæ jak dziwol±gi w szortach i koszulkach.

Rezygnuj± nie dlatego, ¿e nie maj± cia³a "jak z ¿urnalu" tylko dlatego, ¿e maj± wkodowane, ¿e rozebranie siê na basenie czy pla¿y jest niemal aktem seksualnym abo co najmniej wyj¶ciem na wybieg. Tymczasem w takich Czechach czy DDR ludzie siê k±pi± nago i nie wstydz± swojego cia³a ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Wszystko jest w g³owie. Jak kto¶ ma do g³owy zdrowo nas***e to i wystaj±cy spod burki kosmyk w³osów bêdzie dla niego nie wiadomo jakim fetyszem.

Mnie osobi¶cie te¿ gryzie siê strasznie tolerancja w dziedzinie strojów do chrztu z bardzo ¶cis³± kontrol± w zakresie strojów codziennych. Spódnica przed kolano jest nieprzyzwoita, ale dwuczê¶ciowy strój k±pielowy jest ok?

Dwuczê¶ciowy strój k±pielowy nigdy nie by³ OK do chrztu.
[db]

#254 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2009-04-02, godz. 09:20

A patrz±c z punktu widzenia kobiety, której nikt nie rozbiera wzrokiem i która nie musi siê obawiaæ porównawczych spojrzeñ rzucanych przez inne kobiety, wcale nie musi byæ to takie z³e. Nie twierdzê, ¿e kobiety powinny ca³y rok zak³adaæ na siebie worek, ale np. dla mnie bikini to o wiele za daleko. Dla niektórych nie jest to problem, ale dla wielu kobiet bardziej skromnych czy ¶wiadomych swoich niedoskona³o¶ci jest to na tyle du¿a przeszkoda, ¿e rezygnuj± z p³ywania, bo nie chc± wygl±daæ jak dziwol±gi w szortach i koszulkach.

A kogo obchodza porownawcze spojrzenia innych kobiet? Chyba tylko jakies niedojrzale zakompleksione nastolatki sie tym przejmuja. Swiadomosc niedoskonalosci wlasnego ciala nie powinien normalnej osobie przeszkadzac w cieszeniu sie zyciem. Jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy, raz sie zyje a plywanie to szalenie przyjemna rzecz.

U¿ytkownik Agape edytowa³ ten post 2009-04-02, godz. 09:20

Do³±czona grafika

#255 Emka

Emka

    Forumowicz (51-500)

  • Cz³onkowie
  • PipPip
  • 164 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano 2009-04-02, godz. 09:32

Kompleksy bywaj± silniejsze od rozs±dku, ale tego nie zrozumie ten, kto ma na tyle szczê¶cia, ¿e jego to nie dotyczy :) Uwierz, ¿e bardzo chcia³abym tak my¶leæ, jak Ty, Agape :)

Wiele razy widywa³am siostry w dwuczê¶ciowych kostiumach i nikt nie robi³ problemu. Ale niewa¿ne, tak naprawdê ¿aden typowy strój k±pielowy nie jest stosowny na tê okazjê, chrzest to nie p³ywalnia. Podobaj± mi siê te bia³e ubrania, których u¿ywaj± bapty¶ci, wygl±da to uroczy¶cie i z klas±.

Co innego pla¿a, na której wszyscy s± rozebrani, ³±cznie ze staruszkami, a co innego modny kurort, gdzie króluj± same d³ugonogie piêkno¶ci w sk±pych strojach. W takim miejscu nie bêdzie siê czu³ dobrze kto¶, kto jest ¶wiadomy w³asnych braków (b±d¼ nadmiarów :P).

Ale tak jak mówiê, ja po prostu jestem niedzisiejsza ;)
"When the war of the beasts brings about the world’s end
The goddess descends from the sky."

#256 [db]

[db]

    o¶wiecony

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-04-02, godz. 09:38

Co innego pla¿a, na której wszyscy s± rozebrani, ³±cznie ze staruszkami, a co innego modny kurort, gdzie króluj± same d³ugonogie piêkno¶ci w sk±pych strojach. W takim miejscu nie bêdzie siê czu³ dobrze kto¶, kto jest ¶wiadomy w³asnych braków (b±d¼ nadmiarów :P ).

Wspó³czujê ludziom, którzy wydaj± ciê¿kie pieni±dze po to, ¿eby w "modnym kurorcie" spêdziæ dwa tygodnie owijaj±c siê szczelnie rêcznikiem i prze¿uwaj±c w³asne kompleksy :-PPP
[db]

#257 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2009-04-15, godz. 16:59

Ju¿ widzê jak ¦J w swoim mieszkaniu, kiedy "Wielki Brat"nie patrzy chodz± pod krawatem, i w butach, na wysoki po³ysk. To ¶ciema i tyle, wiem to, bo sam widzia³em. Oni tak kreuj± wspaniale swój wizerunek, i tyle.


Moje stwierdzenie mia³o charakter ogólny i nie odnosi³o siê do tego, jak ¦J chodz± po domu. Tak na marginesie: w domu rzadko kto chodzi pod krawatem ;)

#258 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-09-03, godz. 16:18

Bieda, brud, baraki, b³oto – w takim krajobrazie nigeryjskiej wioski elegancja g³osicieli jest szczególnie uderzaj±ca: link
.jb

#259 [db]

[db]

    o¶wiecony

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-09-04, godz. 06:54

Wygl±daj± w tym krajobrazie jak ufoki.

Po co?
[db]

#260 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-09-04, godz. 15:13

Wyglądają w tym krajobrazie jak ufoki.

Po co?


Żeby taki człowiek zmagający się z nędzą zobaczył w przyłączeniu się do świadków Jehowy szansę na poprawę swoich warunków życia i miał przynajmniej taki powód, by zainteresować się głoszonymi przez ŚJ naukami?
.jb




U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych