Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznań


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-05-14, godz. 20:09

Też jestem z Poznania:)

Ja też z Poznania

Winogrady...chętny do spotkania. Niestety, ostatnio większość czasu spędzam nad morzem.

Dodam jedynie, że nie jestem zainteresowany nawracaniem nikogo nigdzie, ani sam nie jestem podatny na wszelkie formy "łaski ducha świętego" i "dotknięcia przez Pana naszego" ;) Jestem sam sobie sterem.

To daj znać, pogadamy:)

Ja jestem z Poznania:-)

Też Poznań:)

#22 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-08-31, godz. 13:00

Ja też z Poznania


To daj znać, pogadamy:)


Też Poznań:)

Poznańscy 'odstępcy' łączmy się:)

#23 Ida

Ida

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 715 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-09-01, godz. 04:40

Poznańscy 'odstępcy' łączmy się:)

Poznaniacy, co Wy tacy opieszali do spotkań integracyjnych. Kolega Paradise zaprasza i zaprasza, a Wy bez odzewu.;)
Paradise, chyba nie każdy ma podobną do Ciebie potrzebę spotkań w pozawirtualnym świecie z byłymi ex-śJ. Niektórzy też w jakiś sposób są jeszcze związani z Organizacją i ciężko jest przeciąć WTS-owską pępowinę. Niektórym może się już nic nie chce, zwłaszcza jeśli chodzi o były obiekt uwielbienia - chcą zapomnieć o Organizacji, oddalić świadkowskie wspomnienia...potrzeba czasu na ochłonięcie z "braterskiej" miłości.
"Ten, kto wyrusza na poszukiwanie Boga ... może przebiec wiele ścieżek. Zgłębić wiele religii, wstąpić do wielu sekt, ale w ten sposób nie spotka Boga. Ponieważ Bóg jest tutaj, teraz, obok nas." P.Coelho

#24 nunek

nunek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 193 Postów
  • Gadu-Gadu:18612649
  • Płeć:Male

Napisano 2009-09-01, godz. 11:14

Poznaniacy, co Wy tacy opieszali do spotkań integracyjnych. Kolega Paradise zaprasza i zaprasza, a Wy bez odzewu.;)
Paradise, chyba nie każdy ma podobną do Ciebie potrzebę spotkań w pozawirtualnym świecie z byłymi ex-śJ. Niektórzy też w jakiś sposób są jeszcze związani z Organizacją i ciężko jest przeciąć WTS-owską pępowinę. Niektórym może się już nic nie chce, zwłaszcza jeśli chodzi o były obiekt uwielbienia - chcą zapomnieć o Organizacji, oddalić świadkowskie wspomnienia...potrzeba czasu na ochłonięcie z "braterskiej" miłości.

Nie jestem z Poznania i nie pamiętam poznaniaków,którzy siedzieli ze mną w "pierdlu".A może ktoś na forum siedział na Swiebodzkiej w e Wrocławiu w latach 1988-1990?

#25 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-09-01, godz. 11:47

Poznaniacy, co Wy tacy opieszali do spotkań integracyjnych. Kolega Paradise zaprasza i zaprasza, a Wy bez odzewu.;)
Paradise, chyba nie każdy ma podobną do Ciebie potrzebę spotkań w pozawirtualnym świecie z byłymi ex-śJ. Niektórzy też w jakiś sposób są jeszcze związani z Organizacją i ciężko jest przeciąć WTS-owską pępowinę. Niektórym może się już nic nie chce, zwłaszcza jeśli chodzi o były obiekt uwielbienia - chcą zapomnieć o Organizacji, oddalić świadkowskie wspomnienia...potrzeba czasu na ochłonięcie z "braterskiej" miłości.

Zauważyłem właśnie że niektórzy poprostu sobie odpuścili i ograniczyli się do forum, znam też takich, którzy zupełnie odpuścili sobie na dobre i zapomnieli o traumatycznej przeszłości związanej z organizacją

#26 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-09-01, godz. 11:52

Nie zrażaj się.
Może na początek poszukaj kontaktów na priv? Wydaje mi się, że większe "spędy" niektórych zniechęcają.
Marek Boczkowski
A member of AJWRB group




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych