Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wizyta starszych zboru u osoby odłączonej


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-07-07, godz. 20:29

Posiadam kolejny filmik za kilka dni wrzucę na youtube (oczywiście dostęp prywatny).

Film ze starszymi zboru w akcji. Zachowanie skandaliczne!

No mam nadzieje że obejrzę bo ostatnim razem nie udało mi się :P Coś nie mogę na tym privie oglądać ;)

Sformułuję pytanie inaczej: czy wiedzą oni o tym zapisie i czy wyrazili zgodę na jego publiczne odtwarzanie, jeżeli nie - możesz mieć kłopoty w Sądzie.

A to ciekawe na jakiej podstawie. Naucz się czytać i zauważ, że tu nie ma mowy NIC o PUBLICZNYM dostępie.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#22 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-07-07, godz. 20:36

Co ma nauka czytania do zadanego pytania ? (Złośliwy jesteś aż mi się tu z wami pisać nie chce. Co za beton). A czy prywatne udostępnianie nie wymaga zgody osób widzianych na filmie ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#23 hard defector

hard defector

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów

Napisano 2009-07-07, godz. 20:51

Co ma nauka czytania do zadanego pytania ? (Złośliwy jesteś aż mi się tu z wami pisać nie chce. Co za beton). A czy prywatne udostępnianie nie wymaga zgody osób widzianych na filmie ?


Podaj jakąś merytoryczną wykładnię prawną to będzie łatwiej się do tego odnieść a tak to kolejne studium książki nam serwujesz. Bez ładu bez składu.
Pozdrawiam

No mam nadzieje że obejrzę bo ostatnim razem nie udało mi się :P Coś nie mogę na tym privie oglądać ;)

A to ciekawe na jakiej podstawie. Naucz się czytać i zauważ, że tu nie ma mowy NIC o PUBLICZNYM dostępie.



Posiadasz konto na youtube? Chcąc dopisać Cię do listy oglądających potrzebuję Twoją nazwę konta. (login)

#24 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-08, godz. 07:39

Sformułuję pytanie inaczej: czy wiedzą oni o tym zapisie i czy wyrazili zgodę na jego publiczne odtwarzanie, jeżeli nie - możesz mieć kłopoty w Sądzie.



A jeśli pokażesz koledze kasetę video z takim samym nagraniem, w domku, przy piwku i chipsach, to też będą kłopoty? :) Na prawie słabo się znam, ale jeszcze potrafię rozróżnić, co to jest "publiczne odtwarzanie". Lepiej już nie odpowiadaj hard defectorowi, bo się pogrążysz :) Jak chcesz kogoś zaczepiać, to rób to z głową.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#25 sk8terboy

sk8terboy

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 160 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-07-08, godz. 08:07

to ja oczywiście proszę o dostęp. budzik407
Want to know how deep the rabbit hole goes?

#26 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-07-08, godz. 15:33

A jeśli pokażesz koledze kasetę video z takim samym nagraniem, w domku, przy piwku i chipsach, to też będą kłopoty? Dołączona grafika Na prawie słabo się znam, ale jeszcze potrafię rozróżnić, co to jest "publiczne odtwarzanie". Lepiej już nie odpowiadaj hard defectorowi, bo się pogrążysz Dołączona grafika Jak chcesz kogoś zaczepiać, to rób to z głową.



Nie chcę nikogo zaczepiać, nie mój poziom, nie moje ambicje. Jak chcecie się siłować kto kogo i kto silniejszy, dyskutujcie sami ze sobą. EOT słabiaki :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#27 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2009-07-08, godz. 16:02

Nie chcę nikogo zaczepiać, nie mój poziom, nie moje ambicje. Jak chcecie się siłować kto kogo i kto silniejszy, dyskutujcie sami ze sobą. EOT słabiaki :)


Twoja prowokacja jest "słaba".

#28 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-07-12, godz. 07:18

Posiadam kolejny filmik za kilka dni wrzucę na youtube (oczywiście dostęp prywatny).

Film ze starszymi zboru w akcji. Zachowanie skandaliczne!

wyślesz mi też ? poprzednie też, co? :rolleyes:
użytkownik :novanna39

#29 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-07-12, godz. 08:04

Sformułuję pytanie inaczej: czy wiedzą oni o tym zapisie i czy wyrazili zgodę na jego publiczne odtwarzanie, jeżeli nie - możesz mieć kłopoty w Sądzie.

to fakt, kłopoty za każde "objawienie"prawdy można miec...ale ja "jestem za"
Czy zdarza się, żeby osoba, która zachowuje się naganie, okrutne, podle chce, aby jej czyn był jawny?
Nawet rządy, które stosują politykę terroru, robią wszystko, by to było skryte i świat o tym się nie dowiedział.....tak można to podciągnąc pod paragraf, typu "czy wyrazili zgodę"?
A ciekawe, czy pedofil, wyraziłby zgodę, gdyby był nagrywany w momencie swojego czynu?
ale,gdy nie zjawi się ktoś, to to odkryje, to wreszcie pewne "brudy" wychodzą na jaw i ratują tego, kogo trzeba....ale bez odwagi jednostki lub grupy, czegoś takiego się nie zdobędzie. :rolleyes:

#30 tobolo

tobolo

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2010-07-21, godz. 05:53

Posiadam kolejny filmik za kilka dni wrzucę na youtube (oczywiście dostęp prywatny).

Film ze starszymi zboru w akcji. Zachowanie skandaliczne!



Witam!

Od niedawna tu jestem ale na bieżąco badam wszelkie watki, czytam je i w razie watpliwosci pytam i odpowiadam.

Interesuja mnie te filmiki. Czy moge je dostac? Moj login na YOUTUBE jest tobolo69.

Pozdrawiam.

PAWEŁ

#31 babilon

babilon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 53 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-21, godz. 07:04

@tobolo
Jaka ściema. Konto masz 5 lat i teraz napisałeś swojego pierwszego posta
Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję ...
Nie ma prawdy absolutnej, religii prawdziwej - wszystkie religie to syf - BABILON WIELKI
"W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz"
"Pokolenie odchodzi i pokolenie przychodzi ale ziemia trwa na wieki"
"To, co było, znowu będzie a co się stało, znowu się stanie: nie ma nic nowego pod słońcem"

#32 starowinka

starowinka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 130 Postów

Napisano 2010-07-21, godz. 10:19

Od niedawna tu jestem ale na bieżąco badam wszelkie watki, czytam je i w razie watpliwosci pytam i odpowiadam.

A gdzie odpowiadasz? jak to twoja pierwsza i jedyna wypowiedź. :lol:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych