Skocz do zawartości


Zdjęcie

artykuł


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2009-12-26, godz. 11:50

Tylko utwierdzam się w przekonaniu- żadnej krwi!
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#22 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-12-26, godz. 16:26

Tylko utwierdzam się w przekonaniu- żadnej krwi!


twoje przekonanie, lecz nie zabraniaj innym. Masz swoje sumienie, uszanuj wybór innych.
pozdrawiam Andrzej

#23 JacekP

JacekP

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 387 Postów
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano 2009-12-26, godz. 16:34

Ależ szanuję :) Ty mi za to nie mów, co ja mam robić.
Nie reprezentuję żadnej organizacji. Moje wypowiedzi nie mają nic wspólnego z żadną organizacją, czy też grupą ludzi, którzy działają w określonym celu. Jakakolwiek zbieżność poglądów nie powinna być utożsamiana z poglądami, tudzież poglądem osób, organizacji, społeczności. Zastrzegam sobie prawo do interpretacji, formatowania, edycji moich wypowiedzi oraz udzielania wyjaśnień i sprostowań.

Pozdrawiam!

#24 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-12-26, godz. 16:56

Ależ szanuję :) Ty mi za to nie mów, co ja mam robić.


nie mówię co masz robić, tylko uszanuj mój wybór. A to różnica.
pozdrawiam Andrzej

#25 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-12-26, godz. 18:12

Kiedyś w nawiązaniu do tego właśnie artykułu wywołałam temat "Krwiopijczy biznes medyczny celowo zabijał Świadków Jehowy", czy ŚJ wierzą w takie teorie spiskowe, link

Z tego, co wtedy udało mi się sprawdzić, znaczna część tego opracowania to przeklejanka fragmentów różnych tekstów wyjętych z czasopism i publikacji świadków Jehowy.

W jednej ze "Strażnic" z lat 80-tych, "niewolnik" przekonuje swoje owieczki, że krew do transfuzji jest pozyskiwana również ze zwłok. Powyższy artykuł, ma taką samą wartość, i jest tak samo "wiarygodny", jak tamta informacja, o transfuzjach z krwi trupów.
A swoja drogą za rozpowszechnianie takich bredni, powinno się karać, najlepiej chłostą na środku rynku! :angry: :angry:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych