Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójmiasto grupa wsparcia dla exSJ


  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#1 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-05-16, godz. 08:18

Chciałbym poinformować iż wkrótce zacznie działać grupa wsparcia dla ex-ów w Trójmieście. Spotkania będą prawdopodobnie odbywać się we Wrzeszczu w okolicach ul. Miszewskiego.

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że wsparcie NIE BĘDZIE polegać na omawianiu kwestii doktrynalnych ( świadkowskich i innych wyznań ). Będą to spotkania gdzie będzie można uzyskać pomoc jak odnaleźć się w życiu po odejściu z Organizacji, pomoc w "pozbieraniu się " itd.

Ci którzy chcieliby skorzystać z grupy lub mieliby jakieś sugestie proszę o pisanie do mnie PM.

Na bieżąco będę informował o terminach i miejscu spotkań.
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#2 Kasztanowa

Kasztanowa

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 413 Postów

Napisano 2009-05-16, godz. 09:59

Chciałbym poinformować iż wkrótce zacznie działać grupa wsparcia dla ex-ów w Trójmieście. Spotkania będą prawdopodobnie odbywać się we Wrzeszczu w okolicach ul. Miszewskiego.

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że wsparcie NIE BĘDZIE polegać na omawianiu kwestii doktrynalnych ( świadkowskich i innych wyznań ). Będą to spotkania gdzie będzie można uzyskać pomoc jak odnaleźć się w życiu po odejściu z Organizacji, pomoc w "pozbieraniu się " itd.

Ci którzy chcieliby skorzystać z grupy lub mieliby jakieś sugestie proszę o pisanie do mnie PM.

Na bieżąco będę informował o terminach i miejscu spotkań.


:) Scandik,swietny pomysl,znakomity.Na naszym forum sporo jest osób z okolic Trójmiasta,mysle,ze bedzie to silna grupa i z tych spotkan odniesiecie duzo pozytku.Mnie tego bardzo brakowalo,kiedy wyrwalam sie z sekty,w moich okolicach nic takiego nie dzialalo.Zycze wam powodzenia :rolleyes:
Umysł jest jak spadochron,działa wtedy,gdy jest otwarty

#3 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-05-16, godz. 11:43

:) Scandik,swietny pomysl,znakomity.Na naszym forum sporo jest osób z okolic Trójmiasta,mysle,ze bedzie to silna grupa i z tych spotkan odniesiecie duzo pozytku.Mnie tego bardzo brakowalo,kiedy wyrwalam sie z sekty,w moich okolicach nic takiego nie dzialalo.Zycze wam powodzenia :rolleyes:


No dzisiaj akurat się spotykamy ze Scandikiem. Muszę mu uzmysłowić, że trudnego zadania się podejmuje :P . Inicjatywa za to godna uznania i pochwały :) , takie grupy funkcjonują na zachodzie od wielu wielu lat.

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#4 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-05-17, godz. 08:48

:) Scandik,swietny pomysl,znakomity.Na naszym forum sporo jest osób z okolic Trójmiasta,mysle,ze bedzie to silna grupa i z tych spotkan odniesiecie duzo pozytku.Mnie tego bardzo brakowalo,kiedy wyrwalam sie z sekty,w moich okolicach nic takiego nie dzialalo.Zycze wam powodzenia :rolleyes:

Super pomysł! Może ktoś w POZNANIU zorganizuje taką grupę?

#5 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2009-05-17, godz. 12:33

Ty?
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#6 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-05-17, godz. 21:41

Ty?

Proszę o nie zaśmiecanie tego tematu. Jeśli macie jakieś uwagi względem siebie od tego jest PM.
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#7 Thorgal17

Thorgal17

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2009-05-20, godz. 10:48

Powodzenia i pozdrowienia dla wszystkich ex-ŚJ z trójmiasta. :rolleyes:

#8 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-05-20, godz. 11:38

a ja będę w tej grupie....he he :P

#9 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2009-05-20, godz. 13:07

Wstep wolny dla słuchaczy? Calkiem niedaleko z polibudy mam'

#10 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-05-20, godz. 13:09

Wstep wolny dla słuchaczy? Calkiem niedaleko z polibudy mam'


Musisz tylko złożyć przysięgę na niewierność niewolnikowi :lol:
Zapraszamy!!!

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#11 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-05-20, godz. 16:16

Ruszyła stronka grupy, która będzie z czasem rozbudowywana, no i jest też nazwa grupy.

Od tej pory będzie to Grupa Wsparcia dla byłych Świadków Jehowy "Na Rozdrożu"

Adres strony : http://www.narozdrozu.blogspot.com/
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#12 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2009-05-20, godz. 16:21

A kiedy pierwsze spotkanie?
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#13 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-05-20, godz. 17:02

już wkrótce
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!

#14 sk8terboy

sk8terboy

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 160 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2009-05-20, godz. 19:56

ale na tej ilustracji niema rozdroża...
Want to know how deep the rabbit hole goes?

#15 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-05-20, godz. 20:25

ale na tej ilustracji niema rozdroża...


To szeroka droga prowadząca do zagłady :D

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#16 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2009-05-20, godz. 20:34

a może wyjście na prostą.
pozdrawiam Andrzej

#17 mosadi

mosadi

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 Postów
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano 2009-05-24, godz. 15:54

Hej, jestem z gdyni. Jak wyjdę z wojska (za miesiąc) to chętnie przyjde na takie spotkanko. ja już się dawno pozbierałem ale może warto wymienić doświadczenia

pozdrawiam, adrian
It's not the strongest species or the smartest species that survives. It's the one that's willing to change.
Charles Darwin

#18 slawo66

slawo66

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 20 Postów

Napisano 2009-06-03, godz. 03:17

a czy jest ktoś ze Śląska

#19 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-06-03, godz. 07:46

Piszę dopiero teraz, bo troszkę mnie nie było - jako że jesteśmy z jednego obwodu ;) oczywiście służę pomocą, jeśli będę na coś przydatny, w rozwoju inicjatywy.
Pozdrawiam
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#20 scandik

scandik

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 120 Postów
  • Gadu-Gadu:811867
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano 2009-06-03, godz. 15:49

Mam przyjemność poinformować Was o terminie naszego pierwszego spotkania :):)


17 czerwca godzina 18.00



Spotkanie naszej grupy odbędzie się na Przymorzu. Adres i wszystkie szczegóły jak dojechać dla chętnych podam na PM.
Gdy nadejdzie ta chwila, gdy staniesz w obliczu czegoś nieznanego....... Gdy na końcu ciemnego tunelu ujrzysz światełko.....

To zejdź do cholery z torów bo pociąg jedzie !!!!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych