Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Armaggedon przyjdzie w 2014?


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-03-18, godz. 18:46

W roku 2014 minie dokładnie 100 lat od kiedy Jezus Chrystus panuje w niebiosach.

I w związku z tym pisze te słowa: Oto powstaną ci którzy bładzą i ogłoszą po raz kolejny: W tym roku koniec będzie. I w swoich pismach głosić to będą i ludziom uparcie powtarzać: W tym roku koniec będzie. Po całej ziemi głos będzie szedł: W tym roku koniec będzie. A gdy minie ten czas i konca nie będzie kto madry zrozumie i z drogi złej zejdzie.


Tako rzecze Artur Schwacher i tak zostało zapisane w anno domini 2005 roku.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#2 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2005-03-18, godz. 20:56

Witaj Artur S.
A tak większymi literami się nie dało?
Miałem do tej pory wrażenie, że z Ciebie dość zrównoważony typ, a ty nam tu proroctwami sypiesz.
Czyżby kolejny nawiedzony?

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#3 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2005-03-22, godz. 01:08

Pomyliłeś się bracie ;) o 20 lat ;) wg nie dawnej strażnicy dni ostatnie mają wyglądac dokładnie jak dni Noego a więc jeśli chodzi o lata to mają trwać 120 lat ;) dodając to do roku 1914 masz 2034 :P
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#4 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-03-22, godz. 07:45

Pomyliłeś się bracie o 20 lat  wg nie dawnej strażnicy dni ostatnie mają wyglądac dokładnie jak dni Noego a więc jeśli chodzi o lata to mają trwać 120 lat dodając to do roku 1914 masz 2034


Zapomniałeś dodać: według użytkowników tego forum... :P

#5 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-03-22, godz. 20:26

To ja wpadłem na pomysł jak wstrząsnąć towarzystwem raz a dobrze, żeby się nigdy z tego już nie pozbierało a wy się smiejecie. Na razie jeszcze nie zdradze całego planu akcji kto jest mądry sam go zrozumie.

To jest wojna. I ja zamierzam ją zakończyć.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#6 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-06, godz. 11:48

Pora odkryć karty:

Wiemy bardzo dobrze, że Towarzystwo lubi co jakiś czas ogłaszać jakieś nadzwyczajne wydarzenia, które według nich są spełnieniem proroctw biblijnych. Znamy również ich zamiłowanie do matematyki i biblijnej symboliki liczb. Dlatego też spróbujmy pokonać Towarzystwo ich własną bronią.
Jeśli dzisiaj powiemy Ś J, że w roku 2014 ich Organizacja ogłosi, że muszą się wydarzyć jakieś nadzwyczajne wydarzenia (takie sformułowanie wystarczy, gdyż wątpie żeby ogłoszono koniec świata wprost, chociaż to by było wspaniałe) to później będą mieli niezły dylemat moralny co tym fantem zrobić gdy rzeczywiście takie sformułowanie padnie.( Jestem o tym głęboko przekonany, że Towarzystwo coś o tym roku powie, oni lubią takie rzeczy). No bo niby skąd zwykli ludzi mogą wiedzieć takie rzeczy?
A gdy ten rok minie i nic się nie wydarzy( mam nadzieje bo jak wybuchnie III wojna światowa, albo będzie jakaś katastrofa na dużą skale to powiedzą , że to znak.) może częśc z nich zroumie, że się mylą i są manipulowani przez kierownictwo. W rezultacie możemy mieć do czynienia z masowym opuszczeniem organizacji ( nie pierwszym zresztą) Przy odrobinie szczęścia może uda się poważnie osłabić organiacje i uratować wielu ludzi.
Idealnym rowiązaniem byłoby przesłanie tego wyzwania do jak największej liczby zborów w Polsce i na świecie. Przyczym trzeba by to powtarzać co półroku żeby wszyscy mieli pewność, że taka zapowiedz istnieje. Wątpie aby Towarzystwo się nią przejeło bo w końcu kim ja jestem żebym mógł zagrozić jedynej prawdziwej religi, dlatego taką diałalność można prowadzić otwarcie.
Już wkrótce opublikuje wzór listu do zborów, który można by wysłać.

A tak przy okazji:
Nie da się większymi literami niestety :(
Gdzie w bibli jest napisane, że potop trwał 120 lat?????
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#7 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-10, godz. 10:25

LIST:

Szanowni Państwo!
Oo dawna obserwuje wasze poczynania i jestem pełen podziwu dla waszej wiary, pobożności i zangażowania w głoszenie waszych nauk po całym świecie. Jednakże z wieloma z nich się nie zgadzam i uważam, że zarówno wy jak i wasi przywódcy jesteście manipulowani przez zwodniczy system wierzeń stworzony w ubiegłym stuleciu. Aby to udowodnić proponuje następujący test: Otóż jestem przekonany, iż w roku 2014 wasi przełożeni na ramach swoich publikacji ogłoszą iż w tym roku wydarzy się coś niewykłego co będzie kolejnym spełnieniem się biblijnego proroctwa. Moje przeświadczenie wynika z faktu iż mechanizm waszej organizacji opiera się na przepowiedniach i wyliczeniach matematycznych opartych na Bibli. A w roku 2014 minie dokładnie 100 lat od kiedy według waszej doktryny Jezus Chrystus panuje w niebie.
Jeśli taka informacja się pojawi i w tym roku nic się nie wydarzy będzie to koronnym dowodem, na to ,ze daliście się zwieść fałszywemu systemowi.

Z wyrazami szacunku
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#8 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-04-10, godz. 12:29

Artur, z tym listem na serio?
Dotychczas myślałem, że sobie żartujesz.

Twojego proroctwa nie napiszą...

#9 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-10, godz. 14:23

Jak najbardziej na serio. To nie ja głosze proroctwo ja tylko przewiduje możliwość następnego kroku Towarzystwa. Jeśli go uprzedzimy możemy przekonać bardzo wielu ludzi, że się po prostu mylą. Bo jak się wytłumaczą swoim wyznawcą, że ktoś przewidział co napiszą?
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#10 bellastar

bellastar

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 180 Postów

Napisano 2005-04-10, godz. 15:31

Jak najbardziej na serio. To nie ja głosze proroctwo ja tylko przewiduje możliwość następnego kroku Towarzystwa. Jeśli go uprzedzimy możemy przekonać bardzo wielu ludzi, że się po prostu mylą. Bo jak się wytłumaczą swoim wyznawcą, że ktoś przewidział co napiszą?


Chyba nie znamy na 100% przenikliwości " braciszków z Panteonu na Brooklynie"
To, jak na razie dobrze działająca firma. A że interes musi się kręcić; Nie jestem do końca przekonany że nie wezmą pod uwagę twojego właśnie posunięcia i nie zechcą zachować się... nie tak jak się od nich oczekuje. Mam świadomość również i tego, iż jakiś tam Jaracz czy Sydlik chętnie by się zapisał w historii przed śmiercią i błysnął "intelektem" (przepraszam nowym światłem). Wszystko to będzie zależało od tego na ile wpływy w koterii mają młodsi a przez to mniej skłonni do skojarzeń typu "po mnie choćby i potop"

Uważam że nikt z nas nie ma najmniejszych wątpliwości że Oni (w Polsce Nadarzyn) wnikliwie studiują wszystkie prezentowane tu wypowiedzi. Można zatem domniemywać, że gdyby twój pomysł zakreślił szerokie koło nie pozostałoby to bez wpływu na ich kroki. Powtarzam "...To, jak na razie dobrze działająca firma. A że interes musi się kręcić..."

Reasumując pomysł przedni i ma szansę na wydobycie z cienia wielu zagubionych ludzi. Będę Ci kibicował i oczywiście czynnie włączę się do zrealizowania go.

P.S.
Na koniec jeśli pozwolisz pozdrówmy gromkimi oklaskami (Oni wiedzą o co chodzi) tych (ze służb specjalnych Nadarzyna) którzy muszą czytać te i inne okropności. Przyznamy chyba wszyscy, że mają wyjątkowo trudne i wymagające szczególnej mocy duchowej zadanie.
Chociaż z drugiej strony... wygodny fotel przy komputerze, elitarny status, zawsze sucho, zawsze czysto, zawsze pewnie.
No... ale oklaski się należą, Brawo Bracia.

Ciepło pozdrawiam

#11 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-15, godz. 14:39

Akcja rozpoczyna się o godzinie 12 w południe 18 kwietnia. Wtedy to dwa pierwsze listy jeden do mojego lokalnego zboru a drugi do Nadarzyna zostaną wysłane.
Jak Nadarzyn zrobi z tego afere to nie trzeba będie wysyłać kolejnych listów. ;)
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#12 tola

tola

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 62 Postów

Napisano 2005-04-16, godz. 23:03

W roku 2014 minie dokładnie 100 lat od kiedy Jezus Chrystus panuje w niebiosach.

I w związku z tym pisze te słowa: Oto powstaną ci którzy bładzą i ogłoszą po raz kolejny: W tym roku koniec będzie. I w swoich pismach głosić to będą i ludziom uparcie powtarzać: W tym roku koniec będzie. Po całej ziemi głos będzie szedł: W tym roku koniec będzie. A gdy minie ten czas i konca nie będzie kto madry zrozumie i z drogi złej zejdzie.


Tako rzecze Artur Schwacher i tak zostało zapisane w anno domini 2005 roku.

A dlaczego takimi DUŻYMI literami ???

#13 tola

tola

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 62 Postów

Napisano 2005-04-16, godz. 23:11

Pomyliłeś się bracie ;) o 20 lat ;) wg nie dawnej strażnicy dni ostatnie mają wyglądac dokładnie jak dni Noego a więc jeśli chodzi o lata to mają trwać 120 lat ;) dodając to do roku 1914 masz 2034 :P

Ale inteligentny pomysł i jaki dokladny. :rolleyes:

#14 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2005-04-18, godz. 14:43

Pomyliłeś się bracie o 20 lat  wg nie dawnej strażnicy dni ostatnie mają wyglądac dokładnie jak dni Noego a więc jeśli chodzi o lata to mają trwać 120 lat dodając to do roku 1914 masz 2034

Zapomniałeś dodać: według użytkowników tego forum... :P

Nie koniecznie tego forum.
Na innych stronach też można o tym przeczytać:

Armageddon
Zion's Tower of the Morning
jwfiles
quotes.watchtower
macgregorministries
Gimpelfang

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#15 A.

A.

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 30 Postów

Napisano 2005-04-22, godz. 22:30

LIST:
Otóż jestem przekonany, iż w roku 2014 wasi przełożeni na ramach swoich publikacji ogłoszą iż w tym roku wydarzy się coś niewykłego co będzie kolejnym spełnieniem się biblijnego proroctwa

Ale jakby ogłosili w 2013 to by się list nie zgadzał :P

#16 tsott

tsott

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2005-04-23, godz. 11:05

W roku 2014 minie dokładnie 100 lat od kiedy Jezus Chrystus panuje w niebiosach.

I w związku z tym pisze te słowa: Oto powstaną ci którzy bładzą i ogłoszą po raz kolejny: W tym roku koniec będzie. I w swoich pismach głosić to będą i ludziom uparcie powtarzać: W tym roku koniec będzie. Po całej ziemi głos będzie szedł: W tym roku koniec będzie. A gdy minie ten czas i konca nie będzie kto madry zrozumie i z drogi złej zejdzie.


Tako rzecze Artur Schwacher i tak zostało zapisane w anno domini 2005 roku.

zapamietajmy pana Schwachera za to iz wyznacza jakiegolwiek daty w "prorokowaniu" ( swoja droga : "....buahahaha....." )

Umiesz CZYTAĆ czy nie umiesz ?
Bo jak nie umiesz, to sie za to nie bierz :P
...bo nie sądze, aby zbyt wiele zapieczętowanych ksiąg było Ci odpieczętowanych :P

...no i nie sadze, ze umiesz czytac nawet te odpieczetopwane
...bo przeciez nie znamy dnia ani godziny
...nie sadze, zeby nawet cieniasy-szefostwo-wasze zwrocilo jakas uwage na to "widzenie"...chyba przewidzenie (...buahahaha....)
...zakladam, ze akcja sie nie udala, bo legla u samych podstaw
:ph34r:

#17 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-04-24, godz. 18:51

Jest mi przykro.

Pierwszy post w tym temacie był intelekualną prowokacją, której znaczenie dośc dokładnie wyjaśniłem. Rozumiem, że niektórzy nie zrozumieli, ale to naprawdę nie moja wina.

Widąc nie wszyscy co tu przychodzą są inteligentni.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#18 tsott

tsott

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2005-04-24, godz. 21:16

....buahahaha

prowokacja to BYĆ MOŻE i to była, tylko wątpił bym głęboko w jej intelektualizm...buahahah

no i dzięki za bądź co bądź obrazę...pomimo, że mnie nie znasz :P


....BYĆ MOŻE nie będzie Ci to wspomniane na Sądzie Ostatecznym :P

#19 Zygus

Zygus

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 28 Postów

Napisano 2005-05-19, godz. 16:27

Tsot nie potrafisz sie przyznac do błedu zatakowałes Artura za jego post nie czytajac dokładnie o co chodzi, obraziłes go a kiedy on zwrocił Ci uwage ze to Ty chyba nie umiesz czytac , to wielce sie obraziłes ze Cie obraza.Patrz na siebie i swoje winy pozniej na innych

#20 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2006-02-14, godz. 13:59

--- :)

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."








Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych