Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Nowe posty"


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-08, godz. 07:57

W wersji serwisu, który się zdezaktualizował, była użyteczna opcja: "Wyświetl nowe posty". Teraz jej nie widzę (może nie umiem znaleźć). Jest coś takiego jak "wyświetl nową zawartość" czy jakoś tak - ale to nie to samo. Poza tym, jak już w to kliknę, nie widzę moich postów. Postuluję, żeby przywrócić tę poprzednią możliwość wyszukiwania nowych postów, jeśli oczywiście jest to jeszcze możliwe.

Pozdrawiam

Ps. Wybaczcie, gdyby powyższe wynikało z mojej niewiedzy... Jeśli gdzieś ta funkcja nadal istnieje, proszę o wskazanie.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#2 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2009-07-08, godz. 08:00

W wersji serwisu, który się zdezaktualizował, była użyteczna opcja: "Wyświetl nowe posty". Teraz jej nie widzę (może nie umiem znaleźć). Jest coś takiego jak "wyświetl nową zawartość" czy jakoś tak - ale to nie to samo. Poza tym, jak już w to kliknę, nie widzę moich postów. Postuluję, żeby przywrócić tę poprzednią możliwość wyszukiwania nowych postów, jeśli oczywiście jest to jeszcze możliwe.

Pozdrawiam

Ps. Wybaczcie, gdyby powyższe wynikało z mojej niewiedzy... Jeśli gdzieś ta funkcja nadal istnieje, proszę o wskazanie.



To samo mnie denerwuje. Myslalem ze sie nie znam i nie potrafie znalezc. Poprosze podobnie o przywrocenie tej opcji.
Umbre Summum

#3 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-08, godz. 08:17

To samo mnie denerwuje. Myslalem ze sie nie znam i nie potrafie znalezc. Poprosze podobnie o przywrocenie tej opcji.

pod wszystkim tam gdzie ostatnio, tylko się nazywa PRZEGLĄD CODZIENNY :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#4 nickolas81

nickolas81

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 206 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:lubelskie

Napisano 2009-07-08, godz. 08:36

To samo mnie denerwuje. Myslalem ze sie nie znam i nie potrafie znalezc. Poprosze podobnie o przywrocenie tej opcji.


Ja równiez dołączam sie do prośby
by Nico

#5 trydian

trydian

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 45 Postów

Napisano 2009-07-08, godz. 08:48

też tej opcji nie widzę :(

#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-08, godz. 09:47

pod wszystkim tam gdzie ostatnio, tylko się nazywa PRZEGLĄD CODZIENNY :)




Yyyyyy, no to chyba muszę zmienić okulistę. "Ciemność widzę" - czyli takowej opcji nie stwierdzono u mnie. Może to wina przeglądarki czy co? Ja używam Firefoxa.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-07-08, godz. 09:55

Chyba tak, bo w Windows internet explorer jest, jak też na bieżąco pokazuje, w których działach i tematach pojawiły się nowe posty
Czesiek

#8 andreaZZ

andreaZZ

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1069 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano 2009-07-08, godz. 09:58

pod wszystkim tam gdzie ostatnio, tylko się nazywa PRZEGLĄD CODZIENNY :)



Ale nie ma opcji "z całego tygodnia". A jak kogoś dłużej niema na forum- to było bardzo przydatne. Stara wersja była moim zdaniem bardziej przejrzysta- albo to kwestia przyzwyczajenia. Mam też problem np z wytłuszczeniem tekstu, kursywą itd. Nie mogę też zapodać żadnej emotikonki :-(

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym"
[Siddhartha Gautama]

#9 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-07-08, godz. 11:14

Chyba tak, bo w Windows internet explorer jest, jak też na bieżąco pokazuje, w których działach i tematach pojawiły się nowe posty

A widzisz. Bo część opcji pokazuje się na IE, część na Firefoxie, a jeszcze inne na Operze :)
W zależności od tego, co chcesz ustawić, albo jak sformatować post, musisz otworzyć inną przeglądarkę :)

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#10 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-07-08, godz. 11:21

Ale nie ma opcji "z całego tygodnia". A jak kogoś dłużej niema na forum- to było bardzo przydatne. Stara wersja była moim zdaniem bardziej przejrzysta- albo to kwestia przyzwyczajenia. Mam też problem np z wytłuszczeniem tekstu, kursywą itd. Nie mogę też zapodać żadnej emotikonki :-(

Co do pogrubienia, kursywy, etc. to wszystko jest tak jak bylo. Mozesz tez uzywac BB Code do tych funkcji, czyli: LINK :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#11 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2009-07-08, godz. 11:33

W sprawie zmian w działaniu forum, proszę zajrzeć tutaj.

#12 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2009-07-08, godz. 13:21

Yyyyyy, no to chyba muszę zmienić okulistę. "Ciemność widzę" - czyli takowej opcji nie stwierdzono u mnie. Może to wina przeglądarki czy co? Ja używam Firefoxa.


Ja również korzystam z Firefoxa i nie widzę u siebie tej opcji, ani żadnej podobnej. Opcja "nowe posty" była bardzo przydatna, a teraz jej nie ma :( :( :(

#13 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2009-07-08, godz. 18:39

Ja również korzystam z Firefoxa i nie widzę u siebie tej opcji, ani żadnej podobnej. Opcja "nowe posty" była bardzo przydatna, a teraz jej nie ma :( :( :(

A to nie nazywa się teraz "Wyświetl nową zawartość"? (u góry po prawej, obok Regulaminu)

#14 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-08, godz. 19:22

A to nie nazywa się teraz "Wyświetl nową zawartość"? (u góry po prawej, obok Regulaminu)


Nie, to nie jest to samo. Nie wiem, dlaczego, ale ta funkcja działa zupełnie inaczej niż poprzednio. Przede wszystkim ładuje wszystko jak leci - co tylko zostanie uznane za "nowe", a nie niekoniecznie jest takie (nie znam kryteriów uznawania). Poza tym - nie wiedzieć, dlaczego - nie widzę tamże tematów, w których pisałem posty. Dziwne.

Edit, bo właśnie przeprowadziłem serię prób - mój post sprzed kilku minut oczywiście już nie jest dla mnie widoczny jako nowy w "nowej zawartości" :) Mogę sobie wyświetlić tę zawartość, po czym nie ma opcji przejścia do ostatniego postu, która bardzo się przydawała. Na stronie głównej po prawej stronie jest jeszcze ramka "Najnowsze tematy", ale to również półśrodek, bo żeby znaleźć nowsze rzeczy, znów trzeba kilka razy niepotrzebnie kliknąć...

Użytkownik brat_jaracz edytował ten post 2009-07-08, godz. 19:28

"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#15 Ida

Ida

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 715 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-07-08, godz. 20:35

O proszę jacy malkontenci, funkcje im nie odpowiadają ;) . Ale widzę, że z opcji oceny postu to niektórzy już zdążyli zrobić użytek! Zupełnie jak dzieci.
"Ten, kto wyrusza na poszukiwanie Boga ... może przebiec wiele ścieżek. Zgłębić wiele religii, wstąpić do wielu sekt, ale w ten sposób nie spotka Boga. Ponieważ Bóg jest tutaj, teraz, obok nas." P.Coelho

#16 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2009-07-08, godz. 21:05

W wersji serwisu, który się zdezaktualizował, była użyteczna opcja: "Wyświetl nowe posty". Teraz jej nie widzę (może nie umiem znaleźć). Jest coś takiego jak "wyświetl nową zawartość" czy jakoś tak - ale to nie to samo. Poza tym, jak już w to kliknę, nie widzę moich postów. Postuluję, żeby przywrócić tę poprzednią możliwość wyszukiwania nowych postów, jeśli oczywiście jest to jeszcze możliwe.

Pozdrawiam

Ps. Wybaczcie, gdyby powyższe wynikało z mojej niewiedzy... Jeśli gdzieś ta funkcja nadal istnieje, proszę o wskazanie.

Też nie widzę swoich postów...i d...a blada! Składałam życzenia Marcinkowi, i gdzies mi wcięło. Gubię się :(

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. Fajowe forum było...i komu to przeszkadzało?

D.

#17 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-07-09, godz. 07:08

Też nie widzę swoich postów...i d...a blada! Składałam życzenia Marcinkowi, i gdzies mi wcięło. Gubię się :(

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS. Fajowe forum było...i komu to przeszkadzało?

D.

Nie widzisz swoich postow w "nowe" bo juz je widzialas. Do nowych zapewne zaliczaja sie te ktorych jeszcze nie ogladalas. A swoj chac nie chcac widzialas zaraz po napisaniu.
U dolu jest funkcja Codzienny Przeglad gdzie powinnas widziec wszytskie napisane posty w ciagu ostatnich 24h
Dołączona grafika
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#18 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-07-09, godz. 07:33

Nie widzisz swoich postow w "nowe" bo juz je widzialas. Do nowych zapewne zaliczaja sie te ktorych jeszcze nie ogladalas. A swoj chac nie chcac widzialas zaraz po napisaniu.
U dolu jest funkcja Codzienny Przeglad gdzie powinnas widziec wszytskie napisane posty w ciagu ostatnich 24h
Dołączona grafika



Ano właśnie ja na przykład nie mam takiego zwierza jak "Przegląd codzienny", a bardzo chciałbym mieć :) Poza tym, jak wyżej, uprzednio napisane posty były widoczne jako nowe, a teraz nie są. Szkoda, bo komplikuje to życie i można się zagubić w tematach...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#19 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2009-07-09, godz. 08:28

U mnie zupełnie nie działa "Rozbudowany edytor tekstu". Po przejściu na tę opcję wszystkie przyciski są nieaktywne. Klikam i nic.
Natomiast w wersji "standart" każdy pisany przeze mnie (bądź edytowany) post pojawia się w wersji html, czyli muszę używać html-owych znaczników aby coś podkreślić, pogrubić czy zakolorować.
Dzięki uprzejmości Administratora dostałem obrazkową wersję rozwiązania problemu:


Dołączona grafika

Niestety, nie mogę z niej skorzystać, ponieważ - jak napisałem - działa to tylko w panelu rozbudowanym, który u mnie jest całkowicie zablokowany :(

Ktś jeszcze ma taki problem?

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#20 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-07-09, godz. 10:46

Ano właśnie ja na przykład nie mam takiego zwierza jak "Przegląd codzienny", a bardzo chciałbym mieć :) Poza tym, jak wyżej, uprzednio napisane posty były widoczne jako nowe, a teraz nie są. Szkoda, bo komplikuje to życie i można się zagubić w tematach...

Jaraczu a jak klikniesz sobie np. w taki link: http://watchtower.or...earch&do=active
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych