Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustronie Morskie


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-07-13, godz. 19:19

Jeśli ktoś z Was będzie spędzał wakacje nad Bałtykiem, to zapraszam na kawę do Ustronia Morskiego :-) Ostatnio stale tam przebywam. Ładna miejscowość, warta zobaczenia. Oczywiście zatłoczona jak wszystkie nadmorskie kurorty latem. Nie nawracam i nie chcę być nawracany. Zwykłe pogaduchy o zwykłych sprawach i starych dziejach przy kawie, herbacie, piwku - kto co lubi. Nr telefonu na PW.

Pozdrawiam i być może do miłego!

#2 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2009-07-13, godz. 19:36

Jeśli ktoś z Was będzie spędzał wakacje nad Bałtykiem, to zapraszam na kawę do Ustronia Morskiego :-) Ostatnio stale tam przebywam. Ładna miejscowość, warta zobaczenia. Oczywiście zatłoczona jak wszystkie nadmorskie kurorty latem. Nie nawracam i nie chcę być nawracany. Zwykłe pogaduchy o zwykłych sprawach i starych dziejach przy kawie, herbacie, piwku - kto co lubi. Nr telefonu na PW.

Pozdrawiam i być może do miłego!

ja wprawdzie jestem z nad samego Bałtyku bo z Gdańska, ale Ustronia nie widziałam. Mam urlop od środy do środy (22 lipca) może ktoś chce choc na jeden dzień pojechac do ustronia wynając pokój i spotkac się z prawdop7. Tylko szybko....bo mam mało czasu na plany....sorry, ale naprawdę mam mało czasu....jak nikt się nie znajdzie to chyba i tak do ciebie sama tam pojadę :)

Użytkownik novanna edytował ten post 2009-07-13, godz. 19:38


#3 paradise1874

paradise1874

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 236 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-07-13, godz. 20:36

Novanna, możesz odblokować swoja skrzynkę PW?

#4 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-07-13, godz. 20:53

Czy można się rozbić na podwórku z namiotem? :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#5 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-07-14, godz. 05:33

Czy można się rozbić na podwórku z namiotem? :P

Na tym etapie nie za bardzo to widzę. Obecnie jestem po dużych pracach ziemnych, grodzeniu posesji, rozbiórce 2 starych domów. Za kilka tygodni mam nadzieję wystartować z laniem fundamentów. Jest szansa, że na przyszły sezon będzie już stał pensjonat. Wtedy może się uda jakieś większe spotkanie u mnie zmontować. Teraz co prawda dysponuję jeszcze małym budynkiem i kilkoma miejscami noclegowymi, ale goszczę w tym sezonie rodzinę. W Ustroniu jest sporo pól namiotowych z bazą sanitarną. Może jednak wpadniesz?

#6 easypadcx

easypadcx

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-12, godz. 19:01

i co z tym pensjonatem, stoi? bo ja wlasnie czekam na zatwierdzenie urlopu na sierpien....

Użytkownik easypadcx edytował ten post 2009-12-12, godz. 19:01


#7 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-12-13, godz. 20:22

i co z tym pensjonatem, stoi?

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Jeszcze jakieś 4-5 miesięcy do końca. Powinien ruszyć latem. Padam już na pysk :angry:

Użytkownik jb edytował ten post 2009-12-13, godz. 22:17


#8 easypadcx

easypadcx

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-13, godz. 20:28

a moglbys podac np. na pm lub na klasie , ale nie koniecznie, cos na temat polozenia, tzn morze i takie tam, oraz tylko spanko czy tez sniadanie lub inne takie i no tez jakby ewentualnie wygladala cena i np. kwestia dzieci tzn znizka czy bez znizki? i ile procent liczysz ogolnie znizki dla obecnych lub bylych SJ procent za rok udowodnionej przynaleznosci czy jak???? (zarcik) ale ogolnie to powaznie pytam.. bo zastanawiam sie co bedzie taniej Bibiione czy Ustronie....

#9 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-12-13, godz. 20:56

Nie chcę używać tego forum do celów komercyjnych. Zapytałem właścicieli forum o zgodę na skrótowy opis położenia i wyposażenia pensjonatu. Za kilka miesięcy powinna być już strona.


PS. W tej chwili nie myślę jeszcze o cenach i rezerwacjach. Mieszkam w domku letnim i walczę aktualnie z zimnem. Z niego do Was klikam :)

#10 easypadcx

easypadcx

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 245 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-13, godz. 21:09

uuuu no to chucham w Waszym kierunku by wam bylo cieplej..... jakby co to odezwij sie na klasie albo po prostu na pm

#11 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2009-12-13, godz. 22:52

a moglbys podac (...) cos na temat polozenia, tzn morze i takie tam, oraz tylko spanko czy tez sniadanie lub inne takie (...)

Centrum Ustronia Morskiego ( między kościołem a szkołą ), 150m do morza, 400m molo i przystań rybacka.

W pensjonacie 14 pokoi plus kamping murowany. Wszystkie pokoje: wc + natrysk, TV, lodówka, czajnik, talerze + sztućce, balkon, parawan, koc.
Do dyspozycji gości: teren posesji 2500m2, parking, siatkówka, koszykówka, grill, piaskownica. Teren ogrodzony.

Możliwość wykupienia całodniowego wyżywienia lub samych obiadów w stołówce naprzeciwko. Również istnieje możliwość korzystania z zabiegów rehabilitacyjnych w sanatorium naprzeciwko. W samym Ustroniu ogromna ilość smażalni, restauracji, barów, cukierni oraz atrakcji letnich. Aquapark w budowie. Planowana budowa sztucznych raf ( 3 gminy w Polsce )

Zapraszam na oficjalną stronę: www.ustronie-morskie.pl

#12 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2009-12-14, godz. 17:29

pawdob7 jak dla mnie reklamuj się na potęgę ;) Się zbierałem i zbierałem i mi nie wyszło. A teraz dopiero na wiosnę najszybciej...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#13 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2009-12-15, godz. 08:10

pawdob7, kiedy planujesz otwarcie? Moze zawitam :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#14 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2010-01-11, godz. 21:04

pawdob7, kiedy planujesz otwarcie? Moze zawitam :)

Jest szansa, że ruszymy od 1 czerwca. Lipiec i sierpień niemal pewny. Dzisiaj zacząłem wylewać posadzki, po niedzieli wchodzą płytkarze. Ustronie mroźne i zasypane śniegiem :) Rzadkość w strefie nadmorskiej. Choć widoki są fantastyczne. Cztery pory roku w Ustroniu Morskim

#15 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2010-01-12, godz. 10:09

Jest szansa, że ruszymy od 1 czerwca. Lipiec i sierpień niemal pewny. Dzisiaj zacząłem wylewać posadzki, po niedzieli wchodzą płytkarze. Ustronie mroźne i zasypane śniegiem :) Rzadkość w strefie nadmorskiej. Choć widoki są fantastyczne. Cztery pory roku w Ustroniu Morskim

To dobra wiadomosc :) Powodzenia zycze w dopieciu przedsiewziecia!

U Was tez morze zamarza, czy tylko w zatoce Puckiej? :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#16 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2010-01-14, godz. 15:19

My leżymy nad otwartym morzem. Tutaj rzadko zamarza. Ja w swoim czterdziestoparoletnim życiu pamiętam tylko raz Bałtyk zamarznięty po horyzont. Było to gdzieś na przełomie 70/80-tych lat. Codziennie rano i wieczorem kursował wojskowy lodołamacz wzdłuż brzegu. Mimo wszystko widoki są bajeczne. jak ze świątecznych pocztówek. Ustronie zgoła odmienne od tego zgiełku wakacyjnego -->sezon w Ustroniu M.

Tylko dlaczego musimy pracować w tak ekstremalnych warunkach? Ciężko już to znoszę :)

#17 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-01-14, godz. 16:20

Piękna miejscowość. Nigdy tam nie byłem, ale obejrzałem zdjęcia. :)

Sprawdziłem na mapie i okazuje się, że ze Słupska mam całkiem blisko - 124 km. Gorzej z Warszawy, bo ponad 465 km. ;)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#18 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2010-01-15, godz. 08:35

Piękna miejscowość. Nigdy tam nie byłem, ale obejrzałem zdjęcia. :)

Sprawdziłem na mapie i okazuje się, że ze Słupska mam całkiem blisko - 124 km. Gorzej z Warszawy, bo ponad 465 km. ;)

Nie takie odleglosci sie pokonywalo dla pieknych widokow :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#19 woks

woks

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 127 Postów
  • Lokalizacja:West Yorkshire

Napisano 2010-01-15, godz. 16:35

noo Ładne miejsce... może rzeczywiście nad morze w wakacyjny czas - choć na chwilkę... :)
"W nadziei radośni, w ucisku cierpliwi, w modlitwie wytrwali" Rz. 12:12

#20 pawdob7

pawdob7
  • Gadu-Gadu:4734141
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2010-01-15, godz. 22:14

Sprawdziłem na mapie i okazuje się, że ze Słupska mam całkiem blisko - 124 km.

Terebint, my jesteśmy po prostu sąsiadami:) Grzech, że jeszcze u mnie nie byłeś. Moja ekipa budowlana, to kaszubi z okolic Wejherowa. Co tydzień jadą do mnie przez Słupsk.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych