Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prof. Walter Veith - Tajne Agendy


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 pozyton

pozyton

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 69 Postów

Napisano 2009-08-15, godz. 21:47

Przedstawiam odnaleziony przypadkiem dokument jest on w postaci video z polskim lektorem. Kopalnia wiedzy dla osób posiadających dar kojarzenia faktów. Zapiąć pasy proszę !
Lista odtwarzania:
>>KLIK<<
Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!
(Objawienie) 22:20,21, Biblia Tysiąclecia)

#2 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2009-08-16, godz. 19:20

Film jest jednym z wielu z gatunku demaskatorsko-spiskowych, który trochę w innej konfiguracji przedstawia temat. Narrator jest mocno podniecony tym co mówi. Mam wrażenie, że duża część materiału została tak ułożona aby podkręcać atmosferę i zrobić wrażenie. Jakaś część informacji może być prawdopodobna, ale jaka? Autor swoim stylem przypomina mi amerykańskich kaznodziejów telewizyjnych. Z informacji znalezionych w necie wynika, że wcześniej ten Pan miał inne, mniej niebezpieczne, a bardziej przydatne pasje. Obraz głównie dla wielbicieli gatunku polityczno-religijnej SF.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#3 pozyton

pozyton

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 69 Postów

Napisano 2009-08-16, godz. 22:12

Dodałem ten materiał tylko i wyłącznie, jako dodatkowe źródło informacji. W moim przekonaniu, wiele symboli pokrywa się z tymi które pojawiają się w publikacjach Strażnicy. To o czymś świadczy.Celowo nie dodawałem kolejnego wątku do takich tematów jak " Przekaz podprogowy w publikacjach..." itp... Szkoda rozwijać temat w nieskończoność. Ktoś kto trafia na taki materiał, musi poświęcić wiele godzin a nawet dni, na przebrnięcie przez gąszcz wypowiedzi na forum. Wykład raczej skierowany jest do osób posiadających odpowiedni zasób wiedzy w temacie. Mnie osobiście zaciekawiły materiały, z których czerpał wiedzę Walter Veith. Weźmy pod uwagę, choćby pierwsze wydania Strażnicy, opatrzone Krzyżem w koronie. Przeszedłem nad tym do porządku dziennego, dla mnie to oczywiste. Kiedy rozpoczynałem badać sprawę, myślałem że odkryłem Amerykę ! A to, dopiero był początek.
Mówi Ten, który o tym świadczy: Zaiste, przyjdę niebawem. Amen. Przyjdź, Panie Jezu! Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!
(Objawienie) 22:20,21, Biblia Tysiąclecia)

#4 kremówka

kremówka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 244 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-08-17, godz. 08:40

W moim przekonaniu, wiele symboli pokrywa się z tymi które pojawiają się w publikacjach Strażnicy.

Na przykład które?Bo naprawde mnie to ciekawi.Wydaje mi sie ze Świadkowie Jehowy najbardziej trzymaja sie z daleka od tego wszystkiego co ukazano w filmie.

#5 olo7070

olo7070

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2011-08-25, godz. 14:32

Wszystkie wykłady Waltera Veitha które wyszły do tej pory w wersji z lektorem PL, znajdziecie tu: http://chomikuj.pl/o...ter Veith (7070)/video+(7070)
W wersji mp3 tu: http://chomikuj.pl/o...ter Veith (7070)/audio+mp3+(7070)
Pozdro.

najnowsze filmy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych