Skocz do zawartości


Zdjęcie

Punkty Reputacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 replies to this topic

Ankieta: Opcja punktów reputacji. (35 użytkowników oddało głos)

Czy należy wyłączyć możliwość oceny postów w systemie punktów reputacji?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#41 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-12-22, godz. 06:51

mam prośbę; dajmy wszyscy plusik Cześkowi to sie chłopak ucieszy :P bo się nam chłop stresuje że minusy dostaje. :) Jak dostanie hurtem 40 plusów to jakoś zdzierży ten jeden czy dwa minusy, nie czując sie prześladowany za kroczenie drogami Jehowy... (wróć! za głoszenie ewangelii). :P

Współczuję tobie jak nie rozróżniasz między ciekawością za co się dostaje minusy, a stresem z tego powodu (oczywiście zakładam, że masz na myśli ten stres negatywny, bo z tobą nigdy nic nie wiadomo).
A ja zwyczajnie jestem ciekawy które moje wypowiedzi budzą takie kontrowersje.
Czesiek

#42 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-12-22, godz. 08:27

A ja myślę, że fajnie jak coś jest trochę tajemnicą owiane....... Pozdrawiam
nie potrafiłam uwierzyć.......

#43 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2009-12-22, godz. 16:39

A ja zwyczajnie jestem ciekawy które moje wypowiedzi budzą takie kontrowersje.

Kiedyś w innym wątku okazałeś niezadowolenie że zamiast argumentów ludzie stawiają Ci minusy po czym "bohatersko" postanowiłeś jak to ująłeś "zasłużyć sobie na kolejne minusy" i napisałeś dalszą część postu. I tak dobrze że się nie rozpłakałeś i nie zacząłeś tupać jak dziecko nóżkami w podłogę... :P Dlatego nie kituj nam tutaj, że nie stresujesz się minusami.

#44 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2009-12-22, godz. 19:15

Kiedyś w innym wątku okazałeś niezadowolenie że zamiast argumentów ludzie stawiają Ci minusy po czym "bohatersko" postanowiłeś jak to ująłeś "zasłużyć sobie na kolejne minusy" i napisałeś dalszą część postu. I tak dobrze że się nie rozpłakałeś i nie zacząłeś tupać jak dziecko nóżkami w podłogę... :P Dlatego nie kituj nam tutaj, że nie stresujesz się minusami.

Twoja interpretacja jest powalająca. Mało co, a pękłbym ze śmiechu to czytając.
A znasz takie powiedzonko "każdy sądzi podług siebie". Więc swoich fobii nie przypisuj mi. Jeżeli ktoś zamiast dyskusji jedynie potrafi postawić minus, to chyba mogę być z tego niezadowolony na forum gdzie się wchodzi aby podyskutować. A moja ciekawość wynikała między innymi z tego, że przeszukałem swoje ostatnie posty i nie znalazłem tam minusów, więc chciałem się dowiedzieć jak szybko wyszukać te oceniane posty.
A tobie Sebastianie dam za tą wypowiedź minusa, bo nie znoszę osób które lubią się wypowiadać i przypisywać innym motywację, jakich nie ma w wypowiedziach tych osób. Ot po prostu nie znoszę głupoty.
Czesiek

#45 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2009-12-22, godz. 23:47

no i chwatit :P dziękuje za minusa, obiektywnie należał się, przyznaję :P

Użytkownik jb edytował ten post 2010-09-21, godz. 16:39
Temat nieaktualny. Opcja punktów reputacji nie jest już dostępna.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych