Skocz do zawartości


Zdjęcie

Donosicielstwo


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#121 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-10-21, godz. 10:20

to pisane prawo?

Ja jak miałem sprawy wyjaśniające , czyli ? . Osoba nadużywająca alkohol , to taka , którą widziano trzy razy pod wpływem alkoholu . W tym , że to świadek zeznania stwierdza , czy oskarżony był pod dużym wpływem czy nie ! . Oczywiście muszą być świadkowie zdarzenia/zdarzeń /min 2 osoby , w skrajnych przypadkach 3 / lub ktoś pokornie sam się przyznał . Lecz sprawy alkoholu są przedawnione po dwóch latach ? . Skąd wiem , wyjaśniałem swoje sprawy ze starszymi a mediatorem był obwodowy z wiadomością do Nadarzyna . Starsi popełnili błędy proceduralne ze mną , dotyczy komitetu sądowniczego . Obwodowy w trakcie spraw wyjaśniających spytał się mnie , czy oddam starszego do zboru/śj do Sądu ? . Jeżeli tak , to przewodniczący zboru będzie wykluczony . Oczywiście listy polecone do Nadarzyna przechowuje do chwili obecnej . Dlatego osobiście uważam , że starsi prowadzą samowolką w sprawie wykluczeń ze zboru . Robią , co uważają , że jest dla nich dobre . I ZASADA JEST TAKA - JEDNOSTKA W ZBORZE SIĘ NIE LICZY. Nie okazałem pokory i nie przyznałem się do winy a oficjalnie zostałem upomniany . Jak to udowodniłem , przewodniczący zboru powiedział , że można udowodnić mu coś innego i go czyli mnie wykluczyć . Po krótkim czasie napisałem list , że nie chcę być już śj . Dlatego uważam , że każdy , który studiuje Biblie ze śj , powinien być oficjalnie poinformowany , jakie ma prawa , jak może się bronić przed zarzutami . Sj , powinni wydać oddzielną książkę , która będzie poruszać tą kwestie razem z przykładami innych komitetów sądowniczych .

#122 ble

ble

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1026 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2010-10-22, godz. 07:35

Starsi popełnili błędy proceduralne ze mną , dotyczy komitetu sądowniczego . Obwodowy w trakcie spraw wyjaśniających spytał się mnie , czy oddam starszego do zboru/śj do Sądu ? . Jeżeli tak , to przewodniczący zboru będzie wykluczony


No proszę. A po moim komitecie starsi byli "święci" i nietykalni. Pisałem do Nadarzyna ale nie otrzymałem odpowiedzi.

Dlatego osobiście uważam , że starsi prowadzą samowolką w sprawie wykluczeń ze zboru . Robią , co uważają , że jest dla nich dobre . I ZASADA JEST TAKA - JEDNOSTKA W ZBORZE SIĘ NIE LICZY. Nie okazałem pokory i nie przyznałem się do winy a oficjalnie zostałem upomniany


Dokładnie tak samo było u mnie. Interpretowali wszystko jak im się podobało. Gdy wykazywałem im, że są w błędzie, powtarzali od nowa to co wcześniej powiedzieli. Zamiast trzymać się aspektu tematu, wracali do tego co już było mówione. Nie mieli argumentów.

#123 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2010-11-06, godz. 11:12

Widzę, że organizacja nadal ciągnie tę żenującą farsę czyli dwóch świadków w sypialni.

W jakiej sypialni, naiwniaku? :P Wystarczy, że Cię zdybią przy furtce wieczorem wchodzącego, rano wychodzącego. Nikt nie będzie nawet pytał, czy przestąpiłeś próg sypialni.
[db]

#124 vin

vin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 79 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-07, godz. 15:13

za wystraczjący dowód do "wstępnej" wizyty rozpoznawczej straszych wystarczy spotkanie 2 osób nie związanych wezłem małżęnskich na kawie w mlecznym barze.

zdjęc nie trzeba wystraczą zeznania siostry Eugenii

Użytkownik jb edytował ten post 2010-11-07, godz. 22:56
Proszę wszystkich o merytoryczne wypowiedzi dot. tematu.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych