Skocz do zawartości


Zdjęcie

postępowanie jb


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 reply to this topic

#1 mirek

mirek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3184 Postów

Napisano 2010-05-26, godz. 20:45

Już kilka razy jb usunęła bez powodu moje posty na tym forum. Jest to dla mnie postępowanie wręcz niewyobrażalnie karygodne. Bardzo proszę o przywrócenie wszystkich moich usuniętych postów.
On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!" (Łk 21:8, BW)

#2 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2010-05-26, godz. 21:04

Spamowanie stanowi złamanie Regulaminu.

Dodam, że bardzo dobrze wiesz, dlaczego niektóre Twoje posty są kasowane. Wielokrotnie (nawet przed chwilą) na ten temat rozmawialiśmy: powodem jest ciągłe szukanie przez Ciebie pretekstu do wklejenia (zwykle już obecnych i zamieszczonych wcześniej) przykładów na rzekome trynitarne analogie. Od pewnego czasu masz sporą trudność, by odnieść się do czegokolwiek bez tego typu przykładów i obrazkowych przeklejanek, a sam fakt, że nawet nie ma to większego związku z tematem też Cię przy tym niewiele interesuje.

(Żeby nie być gołosłownym – ostatnio zamieszczona przez Ciebie treść pojawiała się już między innymi tutaj: post1, post2)


Tak więc wielokrotne przeklejanie na siłę tych samych treści nie jest mile widziane i będzie traktowane jak spam.

Ponadto, tego rodzaju Twoje posty były w przeszłości przez innych użytkowników raportowane – z komentarzami wyrażającymi zdziwienie i dezaprobatę dla takiego zaśmiecania dyskusji.
.jb




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych