Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Umrzeć z wykrwawienia w szpitalu? Przecież to nie średniowiecze."


  • Please log in to reply
270 replies to this topic

#41 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-22, godz. 21:31

Chciałem pokazać też inną stronę medalu jeśli chodzi o kwestię ratowania życia.

Racja sorry, nie potrzebnie powiedziałem "katolicy" bo tyczy sie to po prostu ludzi.
Co do aborcji, nie słyszałeś że ŚJ uznają życie za święte od momentu poczęcia, usunięcie ciąży jest równoznaczne z morderstwem.

Niestety w społeczeństwie naszym aborcja jest tolerowana pomimo że RM mówi że to złe.

I chyba niechcesz nam powiedzieć ,ze po porodzie czekałeś 3 lata na nawrót choroby, zamiast natychmiast zrobić to badanie?

Tak chce, właśnie tak było, przez 3 lata nic się nie działo, wyglądało na dziwne uleczenie. Nie można stwierdzić przyczynę krwawienia gdy nie ma krwawienia, trudno zdiagnozować chorobę jak nie ma jej objawów. W sumie inne objawy choroby też były ale ich nie kojarzyliśmy. Organizm kobiety w ciąży przechodzi dziwne zmiany np. żonie unormowało sie ciśnienie w oczach, przestała brać leki na jaskrę i to do dzisiaj.
Niestety nie dotyczy to mężczyzn.:rolleyes:

#42 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2010-07-23, godz. 05:53

Wielu Świadków naraża swoje życie aby ratować własne nie narodzone dziecko. Inni w tym wielu katolików dopuszcza się aborcji i nie mówi się o tym że zabijają swoje dzieci.


Co do aborcji, nie słyszałeś że ŚJ uznają życie za święte od momentu poczęcia, usunięcie ciąży jest równoznaczne z morderstwem.

[...]

Dla Twojej informacji świadkowie dokonują aborcji, i nie słyszałeś że KK uznaje życie za święte od momentu poczęcia? Mamy na takim poziomie gadać?? Dotychczas myślałem, pomimo wielu Twych uników, że masz tu coś więcej do zaprezentowania. Od czasu do czasu jednak się mylę.

Użytkownik jb edytował ten post 2010-07-23, godz. 07:17

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#43 nunek

nunek

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 193 Postów
  • Gadu-Gadu:18612649
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-23, godz. 07:20

Tak tak kolego Iam.Chyba chcesz odejść z jedynie słusznej i nie wiesz jak to zrobić."Macasz" forum,żeby się upewnić w słuszności swojej decyzji.No chyba,że chcesz tu zamieszać- to Ci nie wyjdzie.

#44 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 07:31

Paweł, a w jakim to momencie powiedziałem że KK nie uznaje życia za święte od momentu poczęcia?

Znowu widzisz to czego nie było.

Nie "przyszedłem" tu aby coś zaprezentować tylko porozmawiać wszak to forum. Może poznać kogoś ciekawego.

Miło usłyszeć Pawle że wprawdzie rzadko ale jednak zdarzają ci się pomyłki.

Użytkownik jb edytował ten post 2010-07-23, godz. 08:22
Proszę zakończyć wątek aborcji i KK.


#45 ws2005

ws2005

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 165 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2010-07-23, godz. 07:45

nikt nie skazuje na śmierć dzieci

lam czy możesz odpowiedzieć na pytanie które już na tym forum padało:
Czemu rodzice będący ŚJ decydują w sprawie krwi za małe dziecko, skoro jednocześnie wierzą, że nie powinni podejmować za nie decyzji dotyczącej oddania się Bogu, czyli chrztu?

Użytkownik ws2005 edytował ten post 2010-07-23, godz. 07:48

Bo tylko własne upodlenie ducha ugina wolnych szyję do łańcucha

#46 prosta

prosta

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 42 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 08:22

Proste jak drut dla mnie
skoro życie jest święte od momentu poczęcia aż do śmierci to należy je chronić i w razie potrzeby walczyć o nie każdym z możliwych sposobów (żeby potem nie cierpieć z powodu grzechu zaniechania prawda ;-))
a w tym konkretnym przypadku, który opisuje lam, krwawienie tego typu nawet jeśli pojawi sie raz a potem dłuuugo cisza to i tak jest bardzo niebezpiecznym objawem, który nalezy zbadać...w kazdym razie i lam i jego żona (moim zdaniem) mieli bardzo dużo szczęscia w tym przypadku i tylko szczęsciu nalezy przypisywać to, ze historia nie skończyła sie tragicznie

#47 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 09:14

ws - kto ma podejmować decyzje, za dziecko nie potrafiące mówić, albo za 5 latka itd.

prosta - nie powiedziałem dlaczego choroba sie cofnęła, tego nie wiemy, podałem tylko fakty. Ale zrozum, nikt nie zrobił źle nie robiąc badań w momencie braku objawów. Wierz mi żona była pod dobra obserwacją lekarza, swojej matki, co prawda emerytowanego ordynatora ale dalej aktywnego zawodowo. Jeśli teściowa nie robiła nam wyrzutów to znaczy że postępowaliśmy rozsądnie, a teściowa nie lubi ŚJ bo "ukradli" jej córkę.

#48 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2010-07-23, godz. 09:18

Chciałem pokazać też inną stronę medalu jeśli chodzi o kwestię ratowania życia.

Lameczku, powtórzę za Artim CO MA PIERNIK DO WIATRAKA?

Poprzez niebiblijny zakaz ratowania życia krwią, Świadkowie Jehowy skazywali i nadal skazują na śmierć własne dzieci, w sytuacji, jeśli stan zdrowia i konieczność ratowania życia DZIECKA, wymaga NATYCHMIASTOWEJ TRANSFUZJI PEŁNEJ KRWI.

Dosiu, nikt nie skazuje na śmierć dzieci.


SKAZUJE CIAŁO KIEROWNICZE POPRZEZ UTRZYMYWANIE NIEBIBLIJNEGO ZAKAZU LECZENIA KRWIĄ!

Wielka Brytania, West Midlands: Piętnastoletni Świadek Jehowy został potrącony przez samochód i zmarł po odmowie transfuzji krwi.
http://watchtower.or...wie-transfuzji/

Dnia 19 marca 2009R. serwis MosNews.com poinformował o śmierci dziecka, którego matka nie wyraziła zgody na podanie krwi.

Noworodek cierpiący na chorobę hemolityczną zmarł w szpitalu w Sankt Petersburgu. Będąca świadkiem Jehowy matka miała wiedzę o wystąpieniu w jej przypadku konfliktu serologicznego.
http://watchtower.or...ila-transfuzji/

Wielka Brytania, Telford: Media poinformowały o śmierci młodej matki, która odmówiła zgody na przeprowadzenie u niej transfuzji krwi.
http://watchtower.or...la-po-porodzie/

21.06.07, Osaka, Japonia

21.06.07, Osaka, Japonia

Przedstawiciele Osaka Medical College poinformowali o śmierci pacjentki będącej świadkiem Jehowy. Kobieta zmarła w ubiegłym miesiącu po wcześniej odbytym przez cesarskie cięcie porodzie.
Przed zabiegiem pacjentka uzgodniła, że transfuzja krwi nie zostanie u niej przeprowadzona. Dlatego po wystąpieniu krwotoku lekarze podjęli jedynie czynności, by go zatrzymać.
http://watchtower.or...wie-transfuzji/

Gdy młoda matka będąca Świadkiem Jehowy zmarła po odmowie transfuzji krwi, największy duński dziennik Ekstrabladet zamieścił następujący materiał:

"Mordercy Jehowy"
http://watchtower.or...ordercy-jehowy/



#49 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 09:27

Co cy ten zakaz jest Biblijny czy nie to sprawa subiektywna. Postaram się jeszcze na ten temat podyskutować. Używając takich argumentów jak ty Dosiu to można o każdej religii powiedzieć że skazuje ludzi na śmierć bo ...

Słyszałem o trudnych problemach związanych z aborcją. Pisałem wcześniej juz o problemie, dlaczego nie dajecie ludzią prawa decydowania o sobie i nawet o swoich dzieciach.

Inni mogą ginąć za religię, państwo, swoje ideały i stawia im sie pomniki ale ŚJ nie może poświęcić swego życia dla własnych ideałów.

#50 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2010-07-23, godz. 09:36

Co cy ten zakaz jest Biblijny czy nie to sprawa subiektywna. Postaram się jeszcze na ten temat podyskutować. Używając takich argumentów jak ty Dosiu to można o każdej religii powiedzieć że skazuje ludzi na śmierć bo ...

Słyszałem o trudnych problemach związanych z aborcją. Pisałem wcześniej juz o problemie, dlaczego nie dajecie ludzią prawa decydowania o sobie i nawet o swoich dzieciach.

Inni mogą ginąć za religię, państwo, swoje ideały i stawia im sie pomniki ale ŚJ nie może poświęcić swego życia dla własnych ideałów.

1)Zakaz jest niebiblijny
2)dokończ to "bo...", jestem ciekawa w jakich przypadkach inne religie skazują na śmierć niebiblijnymi zakazami.
3)O aborcji nie w tym watku
4)Jak inni giną za państwo, swoje ideały itd. to stawiamy im pomniki, bo zazwyczaj poświęcają swoje życie dla dobra drugiego człowieka i nie ma to nic wspólnego z zakazem krwi u SJ, którzy sami giną, i jeszcze poświęcają życie swoich dzieci, w ofierze, żądnemu ofiar z życia niebiblijnemu bogu.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#51 ws2005

ws2005

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 165 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2010-07-23, godz. 09:39

ws - kto ma podejmować decyzje, za dziecko nie potrafiące mówić, albo za 5 latka itd.

dlaczego nie dajecie ludzią prawa decydowania o sobie i nawet o swoich dzieciach

O sobie niech każdy decyduje sam, jeśli jest zdrowy na umyśle, ale wybacz dzieci nie są własnością rodziców, na szczęście. Dlatego prawo chroni je np. przed zwyrodniałym rodzicem molestującym swoje dzieci...

Zwróć uwagę, że rodzic ma "prawo do opieki" a nie "prawo do własności", ma prawo do wychowywania ale nie do decydowania o jego życiu lub śmierci

Użytkownik ws2005 edytował ten post 2010-07-23, godz. 09:54

Bo tylko własne upodlenie ducha ugina wolnych szyję do łańcucha

#52 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 18:57

Ws nie zadałem pytania kto ma decydować o życiu lub śmierci ale kto ma decydować.

Pisałem już o mojej znajomej której odebrano 2 dzieci podano im krew i oddano jej dzieci aby je pochowała. Myślisz że ktoś powiedział przepraszam.

#53 ws2005

ws2005

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 165 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2010-07-23, godz. 19:22

Ws nie zadałem pytania kto ma decydować o życiu lub śmierci ale kto ma decydować.

dobry jesteś w tym lam... w odwracaniu kota ogonem
temat dotyczy kwestii krwi i tego "kto ma decydować o życiu lub śmierci"

Pisałem już o mojej znajomej której odebrano 2 dzieci podano im krew i oddano jej dzieci aby je pochowała. Myślisz że ktoś powiedział przepraszam.

uważasz, że zmarły bo podano im krew? nie sądzę żebyś tak uważał, więc jeśli chodzi o słowo "przepraszam" to powinno paść, ale za każdym razem gdy nie uda się uratować życia, mimo, że śmierć w szpitalu jest wpisana w ryzyko leczenia

Użytkownik ws2005 edytował ten post 2010-07-23, godz. 19:29

Bo tylko własne upodlenie ducha ugina wolnych szyję do łańcucha

#54 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2010-07-23, godz. 19:29

Gorzej, odpowiedż lama sugeruje ,że je zamordowano przy pomocy krwi,....


my sobie zdajemy sprawę ,że można umrzeć pomimo transfuzji, przez transfuzje i przez brak transfuzji. Wszystkie trzy scenariusze są realne i wystepują w życiu codziennym. Tylko jakoś nie rozumiem jednego. Znam wiele osób, wiele było leczonych krwią itd a tylko ŚJ epatują opowieściami jak to komuś z rodziny krew zaszkodziła, albo umarł . To dośc niezwykłe ale prawie każdy Sj zna takie przypadki albo ma je w rodzinie. Jak to jest możliwe, biorąc pod uwagę liczebnośc grupy i ilość przeprowadzonych zabiegów z wykorzystaniem krwi ,że tylko u Śj (znajomych i rodzin) są tak często negatywne efekty.

I prosto z mostu:

I

chyba niechcesz nam powiedzieć ,ze po porodzie czekałeś 3 lata na nawrót choroby, zamiast natychmiast zrobić to badanie?

Tak chce, właśnie tak było, przez 3 lata nic się nie działo, wyglądało na dziwne uleczenie. Nie można stwierdzić przyczynę krwawienia gdy nie ma krwawienia, trudno zdiagnozować chorobę jak nie ma jej objawów. W sumie inne objawy choroby też były ale ich nie kojarzyliśmy. Organizm kobiety w ciąży przechodzi dziwne zmiany np. żonie unormowało sie ciśnienie w oczach, przestała brać leki na jaskrę i to do dzisiaj.


Skrajny brak odpowiedzialności i troski o rodzinę. Wyrazy współczucia dla zony z powodu takiejgo męża

Użytkownik Artur Schwacher edytował ten post 2010-07-23, godz. 19:37

To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#55 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 19:52

Kilka faktów potwierdzających że krew wcale tak dobrym lekiem nie jest.

http://www.wprost.pl.../Zabojcza-krew/
http://www.bibula.com/?p=14681

i Troszkę długaśny ale ciekawy artykuł. http://www.eioba.pl/..._skutki_uboczne

To powinno zamknąć naszą dyskusje o transfuzji krwi a medycyna.
Każdy podejmuje sam decyzję i niech to będzie jego sprawa.


Pozostaje aspekt Biblijny.
Ale to już nie dzisiaj.

#56 rhundz

rhundz

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1074 Postów
  • Gadu-Gadu:4898177
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Pasłęk / Gdańsk

Napisano 2010-07-23, godz. 19:55

Niedobry? Podaj lepszy w kontekscie tematu.



Och, nie ma?


ohohohohoo......

#57 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 20:05

WS nie rozmawialiśmy o tym kto ma decydować o życiu i śmierci a o wyborze metody leczenia lub nie leczenia jakąś metodą.


Umarły pomimo podania im krwi. To najprawdopodobniejsza przyczyna, a nic nie sugeruje bo faktów aż tak nie znam.

" Znam wiele osób, wiele było leczonych krwią itd a tylko ŚJ epatują opowieściami jak to komuś z rodziny krew zaszkodziła, albo umarł . To dośc niezwykłe ale prawie każdy Sj zna takie przypadki albo ma je w rodzinie. Jak to jest możliwe, biorąc pod uwagę liczebnośc grupy i ilość przeprowadzonych zabiegów z wykorzystaniem krwi ,że tylko u Śj (znajomych i rodzin) są tak często negatywne efekty."

To jest całkiem subiektywne twoje odczucie nijak nie mające się do rzeczywistości. Każdy zapamiętuje i wychwytuje to co chce.
Jak kupisz sobie mercedesa to będziesz widział na ulicach dużo merców, a jak kupisz BMW to wyda ci sie że jeździ więcej BMW. Tak działa auto sugestia.

"Skrajny brak odpowiedzialności i troski o rodzinę. Wyrazy współczucia dla zony z powodu takiejgo męża" Prosto z mostu.

Nie znasz się to głupot nie gadaj, poczytaj wyżej, pomyśl a potem próbuj osądzać. N-ty raz nie będę sprawy tłumaczyć.

Pozdrawiam zwłaszcza pozdrawiających.


#58 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-23, godz. 20:33

Iam,
mieliśmy jeszcze wrócić do tematy biblijnego aspektu zakazu transfuzji....
wiesz dla mnie o podstawa....
Bo tak teoretycznie nie próbując ratować dziecka na przykład albo żony, skazujesz je na śmierć.......
wierzysz że kiedyś ich spotkasz..... ale to wiara .... a jesli teoretycznie TEORETYCZNIE twoja wiara jednak nie ma podstaw i jednak życie tu i teraz jest jedynym które otrzymałeś? Więc w tym aspekcie moim zdaniem, warto ZBADAĆ te podstaw, aby BYĆ PEWNYM, że poświęcasz życie swoje i swoich bliskich w słusznej sprawie......


Wrócę do mojego prostego rozumowania..... Stary testament został zniesiony, więc nie powołujmy się na niego, w nowym testamencie mamy
dZIEJE 21 20 Kiedy to usłyszeli, zaczęli wychwalać Boga, a do niego rzekli: „Widzisz, bracie, ile tysięcy wierzących jest wśród Żydów, a wszyscy są gorliwi względem Prawa. 21 O tobie zaś usłyszeli pogłoski, że wszystkich Żydów wśród narodów nauczasz odstępstwa od Mojżesza, mówiąc im, żeby nie obrzezywali swych dzieci ani nie postępowali według uroczystych zwyczajów. 22 Co tu zrobić? Na pewno usłyszą, żeś przybył. 23 Zrób więc to, co ci mówimy: Mamy tu czterech mężczyzn, którzy złożyli ślub. 24 Weź ich ze sobą i wraz z nimi oczyść się ceremonialnie, i pokryj za nich koszty, żeby im ogolono głowy. Dzięki temu wszyscy będą wiedzieli, że nie ma nic w pogłoskach, które im o tobie opowiadano, lecz że postępujesz porządnie, sam też przestrzegając Prawa. 25 Jeśli chodzi o wierzących spośród narodów, to posłaliśmy nasze rozstrzygnięcie, żeby się trzymali z dala od tego, co ofiarowano bożkom, jak również od krwi oraz tego, co uduszone, i od rozpusty”.

ORAZ DZIEJE 15 12 Wtedy całe to mnóstwo umilkło i zaczęło słuchać, jak Barnabas i Paweł opowiadali o wielu znakach i proroczych cudach, których Bóg przez nich dokonał wśród narodów. 13 Gdy przestali mówić, Jakub odpowiedział, mówiąc: „Mężowie, bracia, posłuchajcie mnie. 14 Symeon wyczerpująco opowiedział, jak to Bóg po raz pierwszy zwrócił uwagę na narody, aby z nich wziąć lud dla swego imienia. 15 A z tym zgadzają się słowa Proroków, tak jak jest napisane: 16 ‚Potem wrócę i odbuduję upadły szałas Dawidowy; i odbuduję jego ruiny, i na nowo go postawię, 17 aby pozostali ludzie pilnie szukali Jehowy wespół z ludźmi ze wszystkich narodów — nazwanymi od mego imienia, mówi Jehowa, który czyni te rzeczy, 18 znane od dawna’. 19 Toteż moje rozstrzygnięcie jest takie: nie należy niepokoić tych spośród narodów, którzy się nawracają do Boga, 20 lecz trzeba im napisać, by się powstrzymywali od rzeczy splugawionych przez bożki i od rozpusty, i od tego, co uduszone, i od krwi. 21 Mojżesz bowiem od starożytnych czasów miał w jednym mieście po drugim tych, którzy go głoszą, ponieważ w każdy sabat odczytuje się go na głos w synagogach”.

22 Wtedy apostołowie i starsi wraz z całym zborem uznali za słuszne, by razem z Pawłem i Barnabasem wysłać do Antiochii wybranych spośród siebie mężów: Judasa zwanego Barsabbasem i Sylasa — mężów przodujących wśród braci; 23 i swą ręką napisali:

„Apostołowie i starsi, bracia, do tych braci w Antiochii i Syrii, i Cylicji, którzy są z narodów: Pozdrowienia! 24 Ponieważ usłyszeliśmy, że niektórzy spośród nas zaniepokoili was swymi mowami, próbując zasiać zamęt w waszych duszach, chociaż nie daliśmy im żadnych poleceń, 25 doszliśmy do pełnej jednomyślności i uznaliśmy za słuszne, by posłać do was wybranych mężów wraz z naszymi umiłowanymi — Barnabasem i Pawłem — 26 ludźmi, którzy wydali swe dusze za imię naszego Pana, Jezusa Chrystusa. 27 Wysyłamy więc Judasa i Sylasa, żeby o tym samym donieśli również w słowach. 28 Albowiem duch święty i my sami uznaliśmy za słuszne nie nakładać na was dodatkowego brzemienia, z wyjątkiem następujących rzeczy koniecznych: 29 macie powstrzymywać się od tego, co ofiarowano bożkom, i od krwi, i od tego, co uduszone, i od rozpusty. Jeśli będziecie się tego starannie wystrzegać, dobrze się wam powiedzie. Bądźcie zdrowi!”

MUSIAŁAM SKOPIOWAĆ z WL. Więc Iam, przeczytaj to i powiedz o co chodzi, Gadają sobie o tyc co nie są żydami tylko z narodów, gadają sobie co im zalecić, żeby nie wkurzali swoim postępowaniem żydów, bo niby prawo mojżeszowe zniesione, ale jednak żydzi dalej czytali mojżesza po synagogach, czyli byli przewrażliwieni na tym puncie.
Więc apostołowie postanowili na chrzescijan z noarodów nałożyć zakazy aby nie GORSZYLI ZYDÓW!!!!!!!! I nie rozdrażniali ich swoim postępowaniem.


PODAŁAM CI DWA PRZYKŁADY z kontekstem, z którego jasno wynika co powyżej. Daj mi przykład z kontekstem, z Bibli, z Nowego testamentu, z którego wynikałoby, że jezus nakazał to wszystkim chrzescijanom a nie tym z narodów ze względu na żydów.
Jaśniej nie potrafię
nie potrafiłam uwierzyć.......

#59 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-07-23, godz. 21:04

qwerty nie zapomniałem o kwestii podniesionej przez ciebie, pisałem że do tego wrócę. Powiem więcej - traktuje to poważnie dla tego musze mieć na to czas, może od jutra. Pracowałem w tym tygodniu od 11.30 do 20 . Brak czasu na cokolwiek poważniejszego, ponad to nie mam u siebie jeszcze swojej biblioteczki, mieszkam "na walizkach" co prawda u siebie ale jeszcze w remontowanym M. Chciałbym jutro moje przekłady Biblii poszukać bo net jakoś mi nie pomaga. Troszkę cierpliwości OK?

#60 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-07-23, godz. 21:19

qwerty nie zapomniałem o kwestii podniesionej przez ciebie, pisałem że do tego wrócę. Powiem więcej - traktuje to poważnie dla tego musze mieć na to czas, może od jutra. Pracowałem w tym tygodniu od 11.30 do 20 . Brak czasu na cokolwiek poważniejszego, ponad to nie mam u siebie jeszcze swojej biblioteczki, mieszkam "na walizkach" co prawda u siebie ale jeszcze w remontowanym M. Chciałbym jutro moje przekłady Biblii poszukać bo net jakoś mi nie pomaga. Troszkę cierpliwości OK?

ok, dobrze że pamiętasz, bo bardzo jestem ciekawa Twojej odpowiedzi....a cierpliwości faktycznie często mi brakuje :)
nie potrafiłam uwierzyć.......




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych