Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaginiona owca


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2010-10-02, godz. 18:33

zamieszczę to w dziale humor, chodzi o werset " 5 A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona 6 i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła."
Dobry pasterz odnajduje zagubioną owcę i co z nią robi, nie dołącza jej do stada, bo ona i tak jeszcze raz ucieknie, a może jeszcze zmanierować inne. Sprasza przyjaciół i sąsiadów i się cieszą, a przy czym oni tak się cieszą ano z tej owcy którą pasterz odnalazł.
pozdrawiam Andrzej

#2 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-10-02, godz. 18:48

zamieszczę to w dziale humor, chodzi o werset " 5 A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona 6 i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła."
Dobry pasterz odnajduje zagubioną owcę i co z nią robi, nie dołącza jej do stada, bo ona i tak jeszcze raz ucieknie, a może jeszcze zmanierować inne. Sprasza przyjaciół i sąsiadów i się cieszą, a przy czym oni tak się cieszą ano z tej owcy którą pasterz odnalazł.



Ale,że co stado to złe towarzystwo,które zmusza do ucieczki tą owieczkę??:D ,a bierze na imprezę i bawią się do samego rana:lol: :lol: ,to ładne mi wychowanie w trzeźwości:lol: :lol:
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#3 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-10-02, godz. 18:54

zamieszczę to w dziale humor, chodzi o werset " 5 A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona 6 i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła."
Dobry pasterz odnajduje zagubioną owcę i co z nią robi, nie dołącza jej do stada, bo ona i tak jeszcze raz ucieknie, a może jeszcze zmanierować inne. Sprasza przyjaciół i sąsiadów i się cieszą, a przy czym oni tak się cieszą ano z tej owcy którą pasterz odnalazł.


Pewnie się cieszą że będzie odzysk wełny a może i dobry obiadek.. :)

#4 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-10-03, godz. 08:57

Pewnie się cieszą że będzie odzysk wełny a może i dobry obiadek.. :)



Oczywiście anda post można odbierac dosłownie i metaforą.
Zazwyczaj ucieka jagnię - Dzienny przyrost jagniąt 380 g. Wydajność ubojowa to 55%
Roczny przyrost wełny 10 cm. Masa runa tryków 6-7 kg, a maciorek 4 kg.
Coś tam pojeśc można,ale zależy od ilości gości,bo jak będzie jak na weselu?:lol:


A taka Owca ze zboru,kiedy opuszcza organizację,a po dłuższym czasie wraca,
Tż jest radośc;) ;) :lol: ,ale kiedy zaczyna manierowac innych,albo zaczyna
czytac odstępczą literaturę lub prowadzic podwójne życie,starsi zacierają ręce
i powołują komitet sądowniczy.No bo przecież od czego mają władzę?,właśnie
ich władza,to zmuszanie owcy do poczucia winy i strachu i nie jedna owca coś powie,
inne zachowają ... Milczenie Owiec: :ph34r: :lol:

Użytkownik caius edytował ten post 2010-10-03, godz. 08:59

"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych