Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka z shunningiem w Polsce: ULOTKA


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#21 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 15:58

Droga Ido może Ciebie to nie dotyka i Jesteś nie czuła na takie problemy i starasz się jakoś resztkami sił trzymac organizacji i mogę to uszanowac,ale mówienie,że jest daleko posunietą przesadą,że nie zapraszają na pogrzeby bliskich,to chciałbym Cię poinformowac,że w moim byłym chorym zborze to była nagminna praktyka.

Widocznie Twój zbór był bardziej papieski od Nadarzyna. Ja nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Wręcz przeciwnie - w pogrzebach zawsze uczestniczyła cała rodzina i bliscy - śJ, wykluczeni, odłączeni, innych wyznań.

Ida,jak Ty masz to mi to napisz,gdzie w Strażnicy pozwolono na sex oralny,analny i homoseksualizm i bez wykrętów,że chodziło Ci o co innego...acha nieaktualne zakazy :)

Z części głupich zakazów WTS wykręca się za pomocą przemilczenia. Ludzie odchodzą i przychodzą, nowi nigdy o tych regulacjach nie słyszeli, starsi już zapomnieli a mają przykazane aby wytycznych szukać przede wszystkim w najnowszych publikacjach, stary "pokarm" się utylizuje albo kurzy na niezaglądanych przez lata półkach biblioteczki i sprawa poszła ad calendas graecas.
[db]

#22 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 15:59

Właśnie wróciłem z pogrzebu,o którym dowiedziałem się " z miasta".Nikt na uroczystości nie zwracał na moją obecność szczególnej uwagi.To chyba normalne,że w takiej uroczystości może brać udział każdy,komu zmarła osoba była bliska.

To Nunek pięknie,ale na każdy pogrzeb jest wstęp wolny,bo przecież nikt Ciebie,albo innego exa czy "strasznego Odstępce" nie wyrzuci,a każdy zazwyczaj jest przygnębiony i nawet z rozpaczony,aby zwracac uwagę, co się wokół nas dzieje.
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#23 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 16:00

Proszę wysyłać, drukować, rozdawać. Dotrzymałem słowa, które dałem wszystkim "eksom". Malkontentom już dziękuję.
http://wystap.pl/wal...w-polsce-akt-i/

Pisze się "zombie" a nie "zombi".

Reszty nie chciało mi się czytać.
[db]

#24 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 16:05

Widocznie Twój zbór był bardziej papieski od Nadarzyna. Ja nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Wręcz przeciwnie - w pogrzebach zawsze uczestniczyła cała rodzina i bliscy - śJ, wykluczeni, odłączeni, innych wyznań.

[db] jak ja Ci zazdroszczę,że Twój zbór był ludzki i jakieś oznaki człowieczeństwa występowały ... masz farta chłopie :D,tylko do końca nie jestem pewien czy akurat odstępcy byli uczciwie poinformowani o śmierci swoich bliskich :)
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#25 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 16:10

[db] jak ja Ci zazdroszczę,że Twój zbór był ludzki i jakieś oznaki człowieczeństwa występowały ... masz farta chłopie :D

Bagno sięgające tylko do pasa to wciąż bagno. Z drugiej strony - to zawsze lepiej niż po szyję ;-)

tylko do końca nie jestem pewien czy akurat odstępcy byli uczciwie poinformowani o śmierci swoich bliskich :)

Mnie rodzina informuje.
[db]

#26 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 17:17

dziękuję, wydrukowałam dziś rozesłałam ok 200 reszta jutro pojutrze popojutrze, wyślę do wszystkich sj w moim mieście może im się przyda jak już odejdą :)

aaaa będę jeszcze roznosić i wrzucac do skrzynek :) A co :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#27 wystap.pl

wystap.pl

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 53 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 17:30

Caius zrozum jedną rzecz - my jesteśmy Ci dobrzy, my nie możemy sobie pozwolić na błędy ani na pochopne działanie. każdy błąd będzie nam wytknięty. dlatego jak się będę czepiał bo i mnie się czepiano.


Rzeczywiście Artur, jesteś żołnierzem na wojnie. Jej bilans - nic nie zrobione w tej sprawie przez ostatnie ćwierć wieku (a przynajmniej 20 lat, od rejestracji). Czemu po prostu nie powiesz, że jesteś przeciwko poruszaniu tego tematu? To by było uczciwsze, nie uważasz?

#28 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 17:52

dziękuję, wydrukowałam dziś rozesłałam ok 200 reszta jutro pojutrze popojutrze, wyślę do wszystkich sj w moim mieście może im się przyda jak już odejdą :)

aaaa będę jeszcze roznosić i wrzucac do skrzynek :) A co :)

Kochana Przyjaciółko czy Ty sobie z nas żartujesz??? :D
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#29 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 19:16

Caius, no co Ty.
Ulotka jest przednia, naprawdę otwiera oczy na krzywdę tych którzy odchodzą.
Rozesłałam do tych co znam, a jak bede chodzić na spacery w weekendy to będę wrzucać do wszystkich skrzynek. Niech wszyscy ludzie dowiedzą się jakie świadkowie mają drugie oblicze.... tak chytrze skrywane przed światem :) Takie wilki w owczych skórkach :)

myślę że mogę jeszcze latem w czasie kongresu za szyby powkładać, ale taka szybka akcja przed końcem bo jak od rana to porządkowi zdążą usunąć, caius, ONI naprawdę nie zdają sobie sprawy jak bardzo krzywdzą. Im się wydaje że my NIE MAMY UCZUĆ, ŻE WOLNO IM NAS KRZYWDZIĆ BO BÓG TO USPRAWIEDLIWIA!
nie potrafiłam uwierzyć.......

#30 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 19:43

dziękuję, wydrukowałam dziś rozesłałam ok 200 reszta jutro pojutrze popojutrze, wyślę do wszystkich sj w moim mieście może im się przyda jak już odejdą :)

aaaa będę jeszcze roznosić i wrzucac do skrzynek :) A co :)


Też kseruję te uloteczki ( z małą korektą tekstu - ta nieszczęsna
analogia do obozu koncentracyjnego :)), tyle że w pewnym momencie
drukarka mi zaśpiewała : "Brak tuszu", więc dokończę dzieła jutro.

Jestem ciekaw reakcji mieszkańców mojego osiedla.. ;)

#31 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2010-11-24, godz. 20:00

A do Nadarzyna już wysłaliście, czy raczej ukrywacie przed nimi? Zapewne ŚJ będą teraz wpuszczani częściej do domu na rozmowy. Wzrośnie zainteresowanie. Może już będą jakieś informacje z zebrania wykładu i Strażnicy (oczywiście zakulisowo). Oficjalnie to zignorują, czy nie?
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#32 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 20:01

Rzeczywiście Artur, jesteś żołnierzem na wojnie. Jej bilans - nic nie zrobione w tej sprawie przez ostatnie ćwierć wieku (a przynajmniej 20 lat, od rejestracji). Czemu po prostu nie powiesz, że jesteś przeciwko poruszaniu tego tematu? To by było uczciwsze, nie uważasz?


Musisz też Macieju zdać sobie sprawę, że wielu tu sympatyków tego
Forum jest głęboko wierzącymi ludżmi różnych opcji..

To Forum nie składa się wyłącznie z eksów - to prawdziwy Tygiel
Narodów - znajdziesz tu wszystko..ateistów, gnostyków, katolików,
protestantów, ewangelików..świadków Jehowy..itd.

A nawet się trafił muzułmanin i judaista.. :)

Więc przyjacielu stąpasz po kruchym lodzie.. :P

#33 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-24, godz. 20:03

Do Nadarzyna nie ma potrzeby, akurat ONI mają świadomość tego jak krzywdzą ludzi..... jakoś tak łudzę się że tam ludzie może trochę inteligentniejsi od innych ..... wrażliwsi.... muszą sobie zdawać sprawę z tego co robią..... przecież mają tak wielką odpowiedzialność..... wiedzą na pewno.
Tylko nie mają wyjścia. Oni nie potrafią się odnaleźć w normalnym życiu, normalnej pracy więc ciągną ten teatr. Zresztą potwierdził to nasz kolega mający bliskie kontakty z nadarzynem. Oni wiedzą.
nie potrafiłam uwierzyć.......

#34 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 20:05

A do Nadarzyna już wysłaliście, czy raczej ukrywacie przed nimi? Zapewne ŚJ będą teraz wpuszczani częściej do domu na rozmowy. Wzrośnie zainteresowanie. Może już będą jakieś informacje z zebrania wykładu i Strażnicy (oczywiście zakulisowo). Oficjalnie to zignorują, czy nie?


Dobre Gambi...hehe :D

Ale się obśmiałem..hii

Pewnie jest w tym jakaś racja..

#35 Iam

Iam

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 703 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 20:06

Mi też jest ciężko , zwłaszcza gdy widzę jak mój brat i jego żona odwracają głowy ,gdy mnie widzą .A przecież pozdrawianie wykluczonych z rodziny nie jest zabronione .
Ale jak będziemy posługiwać się naciąganą prawdą,to czym się różnimy od WTS-u?


Dokładnie kochana. To nie nauki Strażnicy tylko braki w osobowości chrześcijańskiej lub jakieś urazy do ciebie. Znam ludzi nie będących ŚJ co nie poznają innych ze swojej najbliższej rodziny.

#36 romeo

romeo

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 354 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 20:33

Musisz też Macieju zdać sobie sprawę, że wielu tu sympatyków tego
Forum jest głęboko wierzącymi ludżmi różnych opcji..

To Forum nie składa się wyłącznie z eksów - to prawdziwy Tygiel
Narodów - znajdziesz tu wszystko..ateistów, gnostyków, katolików,
protestantów, ewangelików..świadków Jehowy..itd.

A nawet się trafił muzułmanin i judaista.. :)

Więc przyjacielu stąpasz po kruchym lodzie.. :P

Chociaż Oskarze to prawdziwy Tygiel Narodów - ale o "SWOJE PRAWA" trzeba walczyć !!! . Ty Oskarze jesteś żywym dowodem tego . :)

#37 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 21:44

Chociaż Oskarze to prawdziwy Tygiel Narodów - ale o "SWOJE PRAWA" trzeba walczyć !!! . Ty Oskarze jesteś żywym dowodem tego . :)


Dziex Romeo, że doceniasz moje wysiłki, aby pogodzić jakoś
to towarzystwo :)

Nie mam wątpliwości, iż wszystkim zależy na prawdzie i sprawiedliwości,
ale każdy ma nieco inną wizję i drogę do tego celu.. Ot co :(

#38 Cleo

Cleo

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 21 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Cosmo ;)

Napisano 2010-11-24, godz. 22:04

dziękuję, wydrukowałam dziś rozesłałam ok 200 reszta jutro pojutrze popojutrze, wyślę do wszystkich sj w moim mieście może im się przyda jak już odejdą :)

aaaa będę jeszcze roznosić i wrzucac do skrzynek :) A co :)


ja tez!!!! kupilam nowa ryze papieru wiec bedzie tego z 500 sztuk w sumie. niech chociaz kilka procent przeczyta i poda dalej a juz warto :)))

#39 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2010-11-24, godz. 22:14

ja tez!!!! kupilam nowa ryze papieru wiec bedzie tego z 500 sztuk w sumie. niech chociaz kilka procent przeczyta i poda dalej a juz warto :)))


Eeee....no to witaj w klubie Cleo :)

Przypomniały mi się młodzieńcze lata 80-te
Też mieliśmy taką fajniutką łączniczkę od ulotek, w której
prawie każdy z nas się podkochiwał... :D

#40 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-11-25, godz. 08:19

ja tez!!!! kupilam nowa ryze papieru wiec bedzie tego z 500 sztuk w sumie. niech chociaz kilka procent przeczyta i poda dalej a juz warto :)))

Super Cleo, jesli choć jedna osoba uświadomi sobie o co chodzi to już dobrze. Faktycznie siedzenie i narzekanie i nic nie robienie nie rozwiąże sprawy :) Buziaki
nie potrafiłam uwierzyć.......




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych