Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za jakie przewinienia można zostać wykluczonym?


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 humble77

humble77

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 31 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:UK

Napisano 2010-12-04, godz. 09:00

 Co ciekawe, mam taki przypadek w rodzinie, jednej sistry corki odeszly od prawdy   same,bo zwiazaly sie ze 'swiatusami' i wyszly za nich za maz i ta siostra nie utrzymuje z nimi praktycznie kontaktow,(Z WLASNYMI CORKAMI)a z bratem ,ktory zostal wykluczony,za jezdzenie ciezarowka w wojsku normalnie towarzysko sie spotykala,bo przeciez ten brat zostal nie slusznie wykluczony,tym bardziej,ze nie mial wtedy innej lepiej platnej pracy:)A ten brat spowrotem jest w zborze,bo zamienil tamta robote na kierowce w PKS-e....

Nigdy nie wiedzialam jakiej kategorii uczucie do tego przylozyc, jestem rozbita hihi  :D  Przeciez wykluczenie to wykluczenie i nie wazne za co.

Użytkownik humble77 edytował ten post 2010-12-04, godz. 09:00


#22 Elunia

Elunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 101 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2010-12-04, godz. 13:51

no właśnie , można być wykluczonym za pracę na ciężarówce w wojsku a za cudzołóstwo , rozwód i życie na kocią łapę nie koniecznie.Wystarczy dobrze się ukryć , tak na parę lat a potem wyjść z ukrycia jak już poukładasz sobie życie.Potem koniecznie spuszczona głowa i skrucha. Tylko czego żałować jak się patrzy na śliczne buzie swoich dzieci.

#23 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2010-12-04, godz. 17:51

Jacku, ja pamiętam że stara gwardia owszem nadużywała słowa "niemoralność" ale zawężała jednak przymiotnikiem "płciowa", przez co nie było wieloznaczności czy mówimy o kradzieży czy o przemocy czy o seksie nie-małżeńskim

#24 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2010-12-05, godz. 08:28

Jacku, ja pamiętam że stara gwardia owszem nadużywała słowa "niemoralność" ale zawężała jednak przymiotnikiem "płciowa", przez co nie było wieloznaczności czy mówimy o kradzieży czy o przemocy czy o seksie nie-małżeńskim



Bo stara gwardia Seba miała jeszcze stare śwatła bardziej przejrzyste,a teraz kiedy kompromitują się na tym polu pozostają niedomówienia,a słowo sex ( rozpusta-cudzołóstwo) jest jakieś horrendalnie nieprzyzwoite???;)

Użytkownik caius edytował ten post 2010-12-05, godz. 08:28

"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#25 maur

maur

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 35 Postów
  • Gadu-Gadu:5450076
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2010-12-05, godz. 16:07

śmiać mi się cche z tego typu wykluczeń, co to jest za organizacja która głosi miłość bliżniego, nawołuje do zbawiania świata a we wnątrz organizacji jak tu wyczytałem jak sie uda to wiele spraw można zataić, jak sie wyda to kazuje sie skruche i jest ok, Można tak robić w nieskończoność. Tylko po co to całe jehostwo. Uważam że jest to duże nadużycie aby nazywać sie świadkami samego Boga majac tyle "brudu za uszami"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych