Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wykluczenie


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2011-01-26, godz. 16:59

Bardzo mi brak wielu użytkowników z tego forum, pomimo bardzo odmiennych poglądów. Być może sami zrezygnowali z jakichś osobistych powodów. Ale czasem mnie martwi, że przyczynił się ktoś inny. Przyznaję, że pytam z pewną obawą, jak 'qwerty' w zamkniętym wątku: Bany

Jak nie wiadomo :)
Wiadomo, każdy kto zapyta za co mają bana sam jest zbanowany czyli teraz wypada na nas po kolei........ ech szkoda mi.....ide se popłakac w kątku

Jednakże prawda nie jest mi obojętna. Dlatego pytam się o los 'jb'? Przecież miała dobrą reputację jako Moderatorka, kiedy reputacja funkcjonowała. Także nie spotkałem się z negatywną opinią na jej temat od użytkowników tegoż forum. Wiadomo jednak, że zdecydowana większość przeniosła się na nowo utworzone forum. Czy można poznać zdanie Administratora Jarosława Z. Czy może sama 'jb' się zwierzyć? Czy jest podobnie jak u ŚJ - "dla nas już nie istnieje" - bez żadnego prawa?

Martwi mnie jednak sytuacja, kiedy osoba wygnana na banicję nie ma prawa się pożegnać, lub też wyrazić w swej obronie chociaż krótkie wyjaśnienie (bolesne). A mnie to spotkało, gdy wykluczono mnie ze zboru ŚJ . Za taką postawę ileż to było negatywnych uwag skierowanych do ŚJ-wy. Mam nadzieję, że 'Admin' ustosunkuje się do zaistniałej sytuacji. Bardzo oczekuję, mam nadzieję, ze nie tylko ja. Nie mniej, nie wyrażam tu żadnych awersji do 'Admina', gdyż Twój wkład jest mi chociaż częściowo znany i uznany, ceniony.
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#2 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2011-09-08, godz. 17:40

Bardzo mi brak wielu użytkowników z tego forum,


Ja jestem z powrotem, byłoby jeszcze piękniej, gdyby nie pokazywał mi się taki komunikat

[#10227] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z prywatnego komunikatora.

kiedy chce otworzyć PM.

POzdrawiam cieplutko

Dosia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych