Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŚJ to Fałszywy Prorok


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Ben Josef

Ben Josef

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 19 Postów

Napisano 2011-08-12, godz. 18:35

Ew MAteusza 24 'Przyjście Chrystusa*
23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą*. '

#2 kochajacy_prawde

kochajacy_prawde

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 155 Postów

Napisano 2011-08-14, godz. 07:49

Ben Josef, kolejny założony przez Ciebie wątek, który jest niezbyt merytoryczny. Ja też nie przepadam za doktryną ŚJ (choć jako ludzi bardzo wielu znam i szczerze lubię), ale proszę Cię, jeśli podajesz jakiś cytat, to chociaż odrobinę go skomentuj, odnieś się do niego, rozpocznij dyskusję.

#3 Ben Josef

Ben Josef

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 19 Postów

Napisano 2011-08-15, godz. 18:07

Chodzi o to ,że ŚJ wielokrotnie zapierali się na Ducha Jehowy, ze ich przepowiednie są pewne i niepodważalne, że sam Bóg mówi przez nich -ich guru, założyciel i pierwszy Prezes Russell oficjalnie twierdził ,że Jezus przyszedł niewidzialnie na ziemię na niewidoczną inspekcję w październiku 1874 roku -co pasuje do wszystkich cytatów o fałszywych prorokach, błędnych nauczycielach i duchu antychrysta -tutaj podałem jeden z nich




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych