Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy można przewidzieć datę własnej śmieci?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Lukasiu1986

Lukasiu1986

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2011-11-08, godz. 21:45

Witam.
W swoim poście chciałbym nawiązać do artykułu, na który się ostatnio natknąłem. Opowiada on historię rodziny Urszuli, która razem z wujkiem dla zabawy przewidziała datę jego śmierci. Sytuacja przestała być śmieszna, gdy wujek zmarł w przewidzianym dniu! Pytacie, jak to możliwe? Jeśli macie mocne nerwy i nie boicie się poznać własnej przyszłości, zajrzyjcie na http://postlinknews.com/349news.php a zapewniam, że nie będziecie żałować!
Pozdrawiam

#2 Roszada

Roszada

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:tel. 600565148

Napisano 2011-11-09, godz. 10:02

Ale chłopie pomyliłeś strony. Tu nikt nie interesuje się datami śmierci. Tu się śmieją z takich jak ty. Lada dzień wykasują ci ten wpis. A ty idź na cmentarz odwiedzić groby tych których 'uśmierciłeś' swoją gadką.

Użytkownik Roszada edytował ten post 2011-11-09, godz. 10:04


#3 mictlan

mictlan

    Początkujący (1-50)

  • Admin
  • Pip
  • 48 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2011-11-09, godz. 10:25

Roszada - to nadal SPAM. Jak zobaczysz cokolwiek związanego z datą śmierci i linkiem zewnętrznym - to SPAM na 99%. Szkoda Twojego i mojego czasu.
Wątek usunę, konto spamera zablokuję.

#4 Roszada

Roszada

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:tel. 600565148

Napisano 2011-11-09, godz. 10:49

Tak wiem że to spam, ale oni zakładają wciąż nowe nicki i tak będzie pewnie do końca świata. Trzeba by dać chyba jakąś blokadę na słowa "data śmierci", bo tego sie nie wyeliminuje.

#5 caius

caius

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 888 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2011-11-10, godz. 08:41

Tak wiem że to spam, ale oni zakładają wciąż nowe nicki i tak będzie pewnie do końca świata. Trzeba by dać chyba jakąś blokadę na słowa "data śmierci", bo tego sie nie wyeliminuje.



Do końca świata i jeden dzień :) ... tak słowo śmierc i data śmierci powinna byc obłożona "klątwą" , blokadą zabic na śmierc :P ,to będzie dla nich gwóźdź do trumny :) - amen.
"Przez świat idę w szlachetnych celach,ale gubię kompas życia i nie wiem dokąd zmierzam,będąc w matni ... sensualnej" - caius


VIS ET HONOR ... ET AMOR


//http://www.youtube.com/watch?v=2eMq307PT74&feature=related

#6 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2011-11-10, godz. 23:08

Ale chłopie pomyliłeś strony. Tu nikt nie interesuje się datami śmierci. Tu się śmieją z takich jak ty. Lada dzień wykasują ci ten wpis. A ty idź na cmentarz odwiedzić groby tych których 'uśmierciłeś' swoją gadką.


:) :) :) ....pierwszy raz śmieję się w okolicznościach śmierci




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych