Skocz do zawartości


Zdjęcie

STRINGI - ciekawy temat


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 Truck

Truck

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 15 Postów
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano 2005-08-30, godz. 19:11

Temat jest troche smieszny, ale bardzo zastanawiajacy. Nie mam sie smialosci o to pytac Swiadkow Jehowy.

Chodzi o to, czy dziewczyny bedace Swiadkami Jehowy moga i czy nosza stringi.
Na zebraniach jest to pewnie zabronione, gdyz trzeba byc ubranym schludnie i skromnie. Kobiety nie powinny ubierac spodni na zebrania.

A jak jest wlasnie ze stringami, oczywiscie wykluczajac z wiadomych przyczyn zebrania.

Temat co prawda smieszny i blahy, ale czy macie jakies wiadomosci odnosnie tego tematu, to sie z nimi podzielcie.

Pozdrawiam

#2 Janek1

Janek1

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 13 Postów

Napisano 2005-08-31, godz. 08:13

pewnie ze noszą - kobiety ŚJ są równie temperamentne jeśli chodzi o te sprawy jak inne kobiety - tylko takie swięte udają:))

#3 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-08-31, godz. 10:55

Hmmm, raczej noszą. Myślę, że nawet w pewnych kręgach jest to "punkt żeńskiego honoru" :) . Takie niby igranie z ogniem. Łatwo można to stwierdzić, obserwując te rumieniące się grupy panieniek na kongresach, które wypatrują przystojniaczków w seledynowych marynarkach :P .

Zapewne istnieje również grupa ULTRASów nastawionych wrogo do stringów. Należy przypuszczać, że te siostrzyczki albo są już po czterdziestce, albo są młode, pryszczate, brzydkie i skazane na staropanieństwo.

A tak w ogóle proponuję, żeby odstępczynie od Jedynie Słusznej Wiary oscentacyjnie nosiły stringi :D :D :D . W ten sposób mogą przecież zamanifestować swe "umiłowanie rozpusty", któremu MUSZĄ się poddać po opuszczeniu SJ :) :P :D .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#4 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-08-31, godz. 13:13

... że te siostrzyczki albo są już po czterdziestce, albo są młode, pryszczate, brzydkie i skazane na staropanieństwo.

i trochę utyte heheh stringi a owszem dlaczego nie zwłaszcza jak sie ma co pokazać ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#5 kasio

kasio

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2005-08-31, godz. 20:11

noszą noszą i to nawet na zebraniach.. moje przyjaciółki są SJ i wiem,że często ubierają

#6 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2005-08-31, godz. 20:25

Ja mam znajomą z sąsiedniego zboru, która robi ozdobne, koronkowe stringi i rozdaje siostrom w prezencie. :D Poważnie. Wszyscy o tym wiedzą i nikt nigdy nie robił z tego problemu.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#7 Profanka

Profanka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 487 Postów
  • Lokalizacja:z południa

Napisano 2005-08-31, godz. 21:34

Panowie !!! :lol:
Kto ma cóś przeciw stringom, to ma i się nie przyzna ! :lol: Ja ponieważ jestem w wieku w którym najbardziej ceni sie wygodę - czyli lekko-pół-średnim - nie zwracam na to uwagi czy ktoś z panów lub pań nosi jakie majtki ! A fe! to nieładnie tak dociekać cudzej bielizny! Ona co prawda jest właśnie do wpatrywania się... . Sądzę że moglibyście wpatrywać się raczej :P ...hmm. ;) . w oczy tych panien? :o Dobrze że w zborach nie ma feministek... :lol:
... I poznacie prawdę , a prawda was wyswobodzi ... Cóż to jest prawda?

#8 ^f0rm@c!k_?

^f0rm@c!k_?

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 49 Postów

Napisano 2005-09-03, godz. 18:52

Stringi można nosić, o ile ich nie widać...

Wtedy to nie było by zgodne z listem 1 Piotra 3:3

 A waszą ozdobą niech nie będzie zewnętrzne splatanie włosów i wkładanie złotych przystrojeń albo noszenie szat wierzchnich,  


#9 metalowa_glowa

metalowa_glowa

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 75 Postów

Napisano 2005-09-03, godz. 21:55

a ja odwrócę kota ogonem i zapytam czy mężczyzna może nosić stringi:P

#10 cara

cara

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1049 Postów
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2005-09-04, godz. 17:54

Raczej nikt mu nie zagląda pod spodnie, byleby robił to cicho, zpaewne ;)
Nie zgadzam się z polityką cichego banowania użytkowników forum.

#11 Adams

Adams

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 29 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Śrem

Napisano 2005-09-08, godz. 17:38

Patrzymy na sprawę z punktu widzenia co najmniej osób nie będących śj. Oficjalnie chyba nikt jeszcze się tym nie zajął choć stringi są w modzie już dość długo. WTS wchodzi już do łoża małżeńskiego zabraniając (na razie sugerując) seksu oralnego na przykład, należy się więc spodziewać zdecydowanej negatywnej reakcji ze strony strażników moralności. Widać jednak, że temat na razie jest dość krępujący i starsi zaciskają zęby ale złowrogo milczą...:)

#12 seboosxavera

seboosxavera

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 17 Postów

Napisano 2005-09-14, godz. 14:13

a ja ostatnio siedze sobie na zebraniu a tu przede mną sios3czka w stringach i białej przewiewnej sukieneczce :) było ciekawie :)

#13 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2005-09-14, godz. 17:08

Tak naprawdę nie chodzi o to, jaką bieliznę się nosi, tylko jak się ją nosi. Ostatnio w modzie jest eksponowanie bielizny osobistej oraz noszenie ubrań, które pozwalają podkreślić/uwidocznić jej krój i kolor. Czy chrześcijankom przystoi taki styl? Bardziej odpowiednia wydaje się być raczej klasyczna elegancja (jako nie wywołująca kontrowersji), a ta nie zawsze idzie w parze z tym, co określa się jako będące trendy.

Moim zdaniem we wszystkim należy zachować umiar. Przesadna skromność stroju (przykład: link) także może być w naszej rzeczywistości zupełnie nie na miejscu.
--------------------

Czy świadkowie Jehowy mogą ubierać się w sposób, który rodzi komentarze? Nauczanie Towarzystwa odpowiada, że nie powinni. Szczegóły w wątku "ŚJ a moda": link
.jb

#14 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-09-15, godz. 05:59

Hmmm, a może w szczelnym zasłanianiu ciała jest coś z pewrersji? :) To by tłumaczyło trendy odzieżowe wśród sistars :P . Ja tam jednak będę konserwatystą i popieram wyszukaną goliznę :D . Ma się rozumieć, stosowną do wieku i predyspozycji fizyczno-estetycznych ;) .


Pozdrawiam po dłuższej przerwie.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#15 Tygrysek

Tygrysek

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 42 Postów

Napisano 2005-09-15, godz. 08:04

jaracz ty chyba masz cos przeciwko stringom...
Ja osobiscie nosze stringi... ale nie eksponuje ich nosza spodniczki tak aby bylo je widac, zreszta im wiecej jest zaktrytego tym czlowiek bardziej glupieje:P

#16 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-09-15, godz. 08:42

Ja mam coś przeciwko stringom??? Ależ skąd! Jestem jak najbardziej za, o ile właścicielka stringów spełnia warunki, o których pisałem wcześniej ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#17 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-14, godz. 13:32

z ubiorem odkąd pamietam była jazda...... ale do wytycznych WTS stosują się tylko stare albo brzydkie albo żony podróżujących albo pionierki, reszta eksponuje jak tylko może :) W końcu nigdy nie wiadomo kiedy sie jakis fajny facet w stringach z boskimi pośladkami trafi, trzeba być zawsze przygotowanym na te okolicznośc :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#18 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-14, godz. 13:34

acha zapomniałam dodac , że najfajniej jest jak młode siostry mają "punkt" na scenie, a scena jest wyżej niż widownia, a muszą siedziec przodem do widowni, i musza być w spódniczkach,...... puśćcie wodze wyobraźni....... :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#19 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-14, godz. 19:42

O tak, z punktami były klimaty. Jedyna i niepowtarzalna możliwość uskuteczniania organizacyjnego gwiazdorstwa :P .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#20 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-14, godz. 19:59

i jak w każdym zborze były gwiazdy pierwszoplanowe ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych