Skocz do zawartości


Zdjęcie

STRINGI - ciekawy temat


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#21 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-14, godz. 20:18

a propos stringów i tyatru ;-) przypomniała mi się sytuacja z TSK (nie wiem, czy czasem już tu gdzieś o tym nie pisałem?) siostra o bardzo poważnej posturze miała mieć punkcik, a że się biedna się zestresowała, przed występem wyskoczyła do kibelka. Będąc jeszcze na tronie usłyszała olimpijskie przywołanie: „a teraz siostra Grażyna K. wraz z siostrą Bożeną P. unaoczni nam to w króciutkim pokazie…” więc w te pędy, poderwała się ze stolca i niczym łania przebiegła całą sale, dopadając na mecie scenę. Oczom zgromadzonych ukazały się ogromne gacie tzw. reformy, napełnione czymś co powinno być na zewnątrz ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#22 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-15, godz. 10:59

ja tu tworze klimacik...... a ty z kupą wyjeżdzasz, i z jakimis reformami, ech :(
nie potrafiłam uwierzyć.......

#23 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-15, godz. 12:10

hehe to tylko rzeczywistość ;-) 80% członkin sekty własnie takie "stringi" nosi ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#24 lotka

lotka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 123 Postów

Napisano 2005-12-16, godz. 05:38

Wiecie, czasami tematy poruszane tutaj są na granicy absurdu.....Z nudów to wymyślacie? :huh: Noszenie bielizny jest wśród świadków tak samo stosowane jak gdzie indziej. W zależności od upodobań, wieku, postury czy powiedzmy pory roku jest różnie. Nie ma żadnych oczywiście zakazów czy ograniczeń w tym względzie :rolleyes: . Można nosić zatem bieliznę kolorową, koronkową (jak ktoś lubi mocherową to proszę bardzo..... :lol: ), można też i stringi (polecam zwłaszcza latem ;) ) .

Sebol...jesteś ,,niesmaczny" ...fuj :blink:

#25 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-16, godz. 09:48

Sebol...jesteś ,,niesmaczny" ...fuj :blink:

no ja mam nadzieje, nie chciał bym być pożarty w tak młodym wieku ;-)
a co zakazów i nakazów, droga siostro w sekcie, proponuję przestudiować dokładnie literaturę w temacie ubioru ;-) i na pewno stwierdzisz, że właśnie WTS czyni z tego problem i przekracza granice absurdu ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#26 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-16, godz. 10:24

Lotka a podaj no w jakim ty jestes zborze :) , bo w innych ktorych bywalem zawsze "wyzwolone" stroje byly napietnowane,

a wogole to czytasz czasami straznice ?? , bo ja prawie regularnie i co jakis kwartal (minimum) sa napomnienia o ubiorze.

Wiec nie wciskaj tu ciemnoty, bo jak sie zdaje orietujesz, duzo tutejszych osob nie pochodzi z marsa :) ani venus , ale bylo, czy tez jest czlonkami zboru :)
Wiec jesli masz odwage to powiedz z jakiego jestes zboru. Sprawdze u zrodla czy piszesz prawde czy pociskasz klamstewka ( jak to SJ maja w zwyczaju).

P.S Jakbys widziala meskie stringi moherowe to kup mi , bo mi ten sarkastyczny pomysl (haha) sie bardzo podobal :)

#27 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-12-16, godz. 10:30

Hej Lotko :) Obiecałaś mi odpowiedź na jedno pytanie ;)

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#28 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-16, godz. 11:21

Jakbys widziala meskie stringi moherowe to kup mi , bo mi ten sarkastyczny pomysl (haha) sie bardzo podobal :)

no to takie dekadenckie ;-) a może jakaś ex-siostra by wydziergała ;-)? jest chętna ?;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#29 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-16, godz. 11:57

No cóż, tak jak kiedyś wspomniałem, czasami mam wrażenie, że Lotka mówi o innych SJ B) . Może istnieje jakaś frakcja, o której nie wiemy...? :P A co się z ubiorami u SJ wyrabiało, to głowa mała :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#30 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-16, godz. 13:51

jesli o Lotce mowa :) i wcale nie obgadujemy :) To LOTKo z ciebie taki ŚJ jak ze mnie obywatel Stanów Zjednoczonych. prawdziwi SJ mają zakaz rozmowy z odstępcami i wykluczonymi, zakaz kontaktów a nawet zakaz chodzenia po takich forach w internecie....... Więc Lotka nas trochę bierze pod włos, może jeszcze formalnie jest ale tak naprawdę nie wie, że juz nie jest , ale posiedzi tutaj jeszcze troszkę i się dowie że już oficjalnie nie jest :) mam nadzieję że rozumiecie, bo ja się zakręciłam ;)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#31 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-16, godz. 14:13

no bo Lotka to jednak jest taki mały wybryk ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#32 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-16, godz. 19:31

Ehhh, znowu ta Lotka, ta to ma wzięcie :D . Wielokrotnie próbowałem delikatnie zasugerować, że obecność prawowiernego SJ na takim forum jest co najmniej niestotsowna ;) . Co oczywiście nie znaczy, że wypraszam stąd Lotkę! Tyle tylko, że coś mi tu nie gra. Może faktycznie bawi się dziewczyna naszym kosztem B) , a sama nie jest SJ już od 15 lat, pali 2 paczki dziennie i właśnie zakłada własny Kościół Lotkolików :D .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#33 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-16, godz. 21:48

hehe dziewcze się gubi już w swoich zeznaniach ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#34 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2005-12-17, godz. 01:05

Jak juz o Lotce to powiem pare słów...
znam ją aż nazby osobiście, ona jest ŚJ, i to nawet dość zaangażowanym... ale chyba należy do bardzo liberalnego zboru [co dla mnie jest szokiem], gdzie wszystko uchodzi. Tam się mozna uczyć, ubierać jak się chce i w ogóle luzik.

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#35 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2005-12-17, godz. 09:37

"no to takie dekadenckie ;-) a może jakaś ex-siostra by wydziergała ;-)? jest chętna ? ;) "

Sebolq, czasami próbuję coś dziergać, ale majtasów jeszcze nie dziergałam, podaj wymiary  :P.

"Może faktycznie bawi się dziewczyna naszym kosztem , a sama nie jest SJ już od 15 lat, pali 2 paczki dziennie i właśnie zakłada własny Kościół Lotkolików"
Braciszq ja mogę za"świadczyć", że lotka jest świadkiem, znam ją i nie zauważyłam żeby paliła, a przy 2 paczkach dziennie to byłoby trudne do ukrycia ;) Poza tym chyba jednak trochę przesadzacie, bo w zborze w moim mieście, bracia też są i w ubiorze i w zachowaniu dość liberalni (ja oczywiście patrzę z boku, i nie wiem czy nosza stringi), ale naprawde nie różnią się od reszty małomiasteczkowego społeczeństwa.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#36 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2005-12-17, godz. 10:17

Ja też znam lotkę i chociaz czasem mamy różne poglądy na różne tematy to jednak to przesympatyczna osoba :)


Pozdrówki

#37 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-17, godz. 10:56

no może jest przesympatyczna, jedna z normalniejszych i takie tam, ale po co na siłę przedstawia tą organizacje jako najczystszą dziewice ?;-)

Nocka ;-) wymiary czego ?;-) eleganckie ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#38 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-17, godz. 11:06

No jesli LOTKA jest SJ to ja musze przeprosic :) W takim razie chwała Ci Lotko, ze nie masz tak szczelnie zamkniętego umysłu i nie zyjesz w "matrixie". Pozdro
nie potrafiłam uwierzyć.......

#39 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-17, godz. 23:49

No tak, wszystko ładnie — pięknie, ale WTS nie konczy się na Karpaczu (dobrze sobie wydedukowałem?). Istnieją zbory, w których nie wolno wygłaszać punktów, jeśli się nie wyprasuje spodni "w kant". I to nie żart. Nie wspomnę już o szkolnictwie wyższym, bo to odrębny temat. Jeśli Lotka faktycznie ma tak otwarty umysł, to myślę, że powinna przyjąć takie fakty do wiadomości. Podobnie zresztą jak wiele innych. A poza tym nic do niej nie mam i życzę jej wszystkiego dobrego, a w szczególności rychłego komitetu sądowniczego :D (to najlepsze, co ją może spotkać).
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#40 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2005-12-18, godz. 01:15

Kochana Lotko, nic sie nie martw! Oni tak z kazdym... ;) :D Mnie takie same teksty wstawiali!

Braciszku, czyzbys sie powtarzal? :blink: ;) :D

Pozdrawiam,
Mad :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych