Skocz do zawartości


Zdjęcie

STRINGI - ciekawy temat


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#61 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-20, godz. 17:46

Lotka , jaki8 stos jaki stos, przeprosiłam....
nie potrafiłam uwierzyć.......

#62 lotka

lotka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 123 Postów

Napisano 2005-12-21, godz. 15:11

Oj Artur, masz zero poczucia humoru...no zero poprostu, co ja Ci będę tłumaczyć..... :lol: . Co Ty myślisz, że ja się zamierzam bawić w Klosa ? :ph34r:

Sebol.... jakie istnienia ludzkie? To Ty jakąś misję masz ocalenia ludzkości a ja Ci w tym przeszkodzę? Każdy odpowie za siebie. :huh:

Kloo, widzę, że lubimy te same filmy... ;) Nocny Jastrząb...hehe... :ph34r:

#63 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2005-12-21, godz. 15:14

To jednak nie będziesz informować swoich braci o naszych działaniach? :(
Szkoda
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#64 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2005-12-21, godz. 15:49

Lotko Siostro umilowana,ponad wszystko kochamy wolnosc.Ale nigdy glupote.
A i czasem lubimy sie posmiac.
A tak apropos , czy widzial ktos z Was wywiad roku w Lodzi na ulicy Piotrkowskiej?? :lol:
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#65 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-21, godz. 17:35

Lotka: a to ze mnie deneruwje ta sekta i tyle ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#66 lotka

lotka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 123 Postów

Napisano 2005-12-21, godz. 18:55

No widzę Sebol, że ta ,,sekta" Cię denerwuje i stąd ton twoich postow. Są bardzo emocjonalne a - wybacz- mało rzeczowe i merytorycznie żadne. Może z czasem nabierzesz dystansu, myślę, że żyjesz wciąż jakąś ,,krzywdą"...złym wspomnieniem i ulgę sprawia Ci poużywanie sobie na nas. Nie wszyscy świadkowie są fanatyczni, niedouczeni, nierozgarnięci ....i co tam jeszcze chcesz na nie.....Naprawdę nie spotkałeś ,,normalnego" świadka? W większośco to zwykli ludzie i przekrój zboru jest taki jak przekrój społeczeństwa danego kraju czy regionu. W końcu jesteśmy prawnie zarejestrowaną organizacją i wiele rzeczy tu jest demonizowanych, wyolbrzymianych choć gorsze rzeczy dzieją się gdzie indziej. No cóż, taki jest widać cel tego forum...daliście sobie do tego prawo. Stworzyliście towarzystwo wzajemnej adoracjii i tyle. B)

pozdr. :)

#67 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-21, godz. 21:30

Lotka, a co w tym złego, nawet jeśli jesteśmy towarzystwem wzajemnej adoracji? Zarzuć nam, że kłamiemy czy nawet oczerniamy SJ, a wtedy faktycznie można się zastanowić nad naszymi intencjami.

Zarzucasz Sebolowi brak dyskusji merytorycznej... Wybacz, ale jakoś nie zauważyłem, żebyś gorliwie odpierała merytoryczne argumenty przeciwko Twej Organizacji :) . Ale co tam, pewnie znów się czepiam, bo jestem tylko złośliwym odstępcą B) .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#68 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-22, godz. 09:00

Eee tam niech se będą mało merytoryczne, teokratyczne, demokratyczne, autokratyczne itd... do pewnych osób nie warto mówić że białe jest białe, bo i tak powie, że jest czarne ;-)

„normalnych” świadków to spotkałem, a owszem ;-) tyle że generalnie nie są teraz świadkami, no może na ślubie ;-) prowadzą teraz szczęśliwe domy, dobrze prosperujące biznesy, są dobrymi nauczycielami i pracownikami ;-) uff prawie idealistyczny obraz jak z Waszych obrazków;-)

„Stworzyliście towarzystwo wzajemnej adoracjii i tyle” moja wina, że ja taki kochliwy ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#69 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-22, godz. 10:15

Owszem, ja znam normalnych świadków, którzy mają swoje biznesy i odpowiednią pozycję w świecie. Tyle tylko, że gdyby im się przyjrzeć, co najmniej 80% z nich to tylko figuranci w kartotekach WTS (z własnej woli), którzy twierdzą, że "trzeba gdzieś być".

Fragment autentycznej rozmowy z młodym wilczkiem-biznesmenem:
[ja] Stary, ale powiedz mi szczerze: po co ci to wszystko...?
[on] Szczerze?
[ja] Jak najbardziej potrafisz.
[on] Prawdę mówiąc, sam nie wiem...
[ja] To w zasadzie jesteś świadkiem czy nie?
[on] (oburzony) Jak to nie???
[ja] Skoro nie wiesz po co ci to...
[on] (wkurzony) A co ty taki dociekliwy jesteś? Może wiem, a może nie wiem! Czy to ważne?! Może jestem świadkiem, a może nie. A jakie to ma znaczenie. Kimś trzeba być, to jestem, i tyle.

:)

Wiem, że dość daleko odjechałem od tematu stringów, ale ten przykład wskazuje, jak wygląda normalność u SJ. Powtórzę — jest to PRZYKŁAD, a nie zjawisko ogólne, choć nierzadkie. Coś mi się zdaje, że pozostaje nam alternatywa: normalność albo Organizacja.
Moim skromnym zdaniem nie ma normalnych świadków. Ci, którzy udowadniają swoją normalność, de facto już nie są świadkami.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#70 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-22, godz. 11:03

Czy ja wiem czy odjechales od tematu stringi :)
potraktuj ta wypowiedz jak uzywanie stringow, on tez mial to wszystko w d...e :)

#71 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-22, godz. 11:46

no właśnie daleko jesteśmy od tematu gaci, zaraz Wielka Siostra JB zagrzmi” o gaciach mi tu pisać ! ;-)

Sebol, proszę o zaprzestanie czatowania. | jb
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#72 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-02, godz. 00:05

A ja się wyrwę i napiszę trochę inaczej (też tak nie do końca zahaczając o główny wątek tematu). Osobiście wolę bardziej skromne dziewczyny. Oczywiście, nie aż tak skromne jak amiszki. ;) Nie lubię, gdy kobiety są zbytnio wytapetowane, czy za bardzo przywiązują uwagę do ozdóbek, czy stroju. W kontakcie z kobietą oczywiście zwracam uwagę na jej piękno, urodę, przecież w końcu jestem mężczyzną. :) Ale najbardziej w kobietach podobają mi się oczy. Muszą być uduchowione, przepełnione energią miłości. :) No i oczywiście delikatność w zachowaniu i takt w rozmowie. Szczególnie nienawiedzę przeklinania u kobiet. Niby mężczyzna i kobieta mają te same przykazania, ale plugastwo w ustach kobiety brzmi dla mnie o wiele bardziej ochydnie niż w ustach faceta. :wacko:

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#73 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-03-02, godz. 09:45

Stringii czy nie stringii... oto jest pytanie...


Hmmm dawno mnie nie było... a tu już zeszliście na to to to... :rolleyes: Kobiety oczywiście że mogą być skoromniutkie ale jakby miały pokazać się swojemu mężowi to już kwestia tego co jest skryte :D i to dla nich reszta :D...

Ah...

A myślę Sebol że lotka nie zrozumiała słów o odpowiedzialności za życia niewinnych :D trzeba trochę jaśniej by nie było wątpliwości :)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych