Skocz do zawartości


Nik

Rejestracja: 2010-10-18
Poza forum Ostatnio: 2011-08-18, 08:05

Moje posty

W temacie: studiuję Biblię

2010-12-20, godz. 17:00

Szybko to się pchły łapie, a Pismo Święte to ja studiuję ponad 20 lat i jeszcze mi daleko do końca...

W temacie: Nowe forum dla ex-SJ

2010-12-14, godz. 19:16

Odczep się od mojego kolegi Iama! A tak przy okazji forum pogaduchy z Iamem to dobry pomysł. Jeśli je założysz to pewnikiem nieźle będziesz żył z reklam.

W temacie: Oskarżam "Strażnicę"

2010-12-14, godz. 07:46

Kolega"wystąp.pl" grzeszy nadgorliwością neofity, nieobcą mi, miałem podobnie. Niestety, jest jednak subtelna różnica między WTS-em, a osobami nazywającymi się Światkami Jehowy. W przeważającej większości są to mili i dobrzy ludzie. Obrażanie ich nie przystoi poważnym felietonistom, nawet, gdy piszą o nich z ukrywaną ironią i wydaje się, że mamy podstawy do takich ocen. Może to być złudne. Jestem katolikiem. Uważam się za gorliwego wyznawcę mojej religii i byłoby mi przykro, gdy w ten sposób określano mnie i moich braci w wierze. A mam świadomość, że wśród moich braci w wierze jest niemało "oszołomów".
Poza tym, jak niektórzy zwrócili uwagę, kolego "wystąp.pl", masz specyficzne poczucie misji, co powoduje, że niektórzy z nas mogą odbierać Twoje akcje, mam nadzieje szczere, nie jako pomoc innym, ale jako ogólne działania anty religijne. Przyjacielu "wystąp.pl", cenię Twoje działania, ale, wybacz, mam prawo być sceptyczny w ich ocenach. Bardzo bym chciał, żeby to co robisz wynikał ze szczerego postanowienia czynienia dobra w związku z miłością bliźniego. Jeśli tak jest to przepraszam Cię za moje posądzenia. Jeśli kieruje tobą chęć dokopania ludziom wierzącym w Boga (obojętnie jak go nazywają), to może się okazać, że to forum nie jest dla Ciebie najlepszym recenzentem. Pozdrawiam serdecznie.

W temacie: Nowe forum

2010-12-13, godz. 10:05

AAAAAA o to chodzi.... No to już wiem, jak ostatecznie uspokoję palpitacje serca to się odezwę. Do zobaczenia na brooklinie....

W temacie: Nowe forum

2010-12-13, godz. 09:50

Czy ty wiesz o czymś czego ja nie wiem, a moja żona wie? Albo co gorsza, mam być dziadkiem? :) :) :)